KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Idézetet írta: pergelt Dátum szeptember 29, 2014, 18:22:13
Adott oszlop kijelölése, jobb gomb, cellaformázás, kiválasztod azt hogy szöveg és kész. Ezután újra beütöd az odsot.

A szám formátum ez esetben jobb választás, hiszen valószínűleg egy képlet része lesz (pl. a nettó nyeremény számításához). Másrészt szám formátum esetén be lehet állítani, hogy hány tizedesjegyet mutasson, így pl. egy kettes odds nem 2-nek fog látszani, hanem 2.00-nak (vagy 2.000-nak, ha három tizedesjegyig akarjuk láttatni). Persze nem biztos, hogy mindannyian egyformán adunk az ilyen esztétikai dolgokra.

A Debrecen - Győr magyar női kézilabda meccs eredményét hol tudom követni?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 29, 2014, 18:19:28
Olyan gondom lenne hogy szeretném vezetni excelben a fogadásaimat de olyan hibába ütközök hogy miután beütöm a meccs odds-át mindig átalakítja dátumba, pl az odds 2.20 beütöm tovább megyek s a cellába febr.20 van megjelenve  :noway:


Nálam is előjött ez a probléma, ha azt akarod,hogy számként értelmezze akkor . helyett , rakjál és akkor nem alakítja át dátummá és később képletbe is tudod használni.
pl 2.20 helyett 2,20

Ha egy bankkártya még nem volt aktiválva automatánál, akkor még nem lehet rá kifizetést kérni?
32 redbet-en az egyik supportos azt mondta , hogy a bankkártyához tartozó számlaszámra érkezik a pénz.
Tud valaki erről valamit?

Olyat esetleg lehet, hogy olyan bankszámlára kérek ki pénzt, ami nem ugyanazon a néven van, mint a fogadóirodánál beregisztrált név?

Lehet, hogy elég hülye kérdés :D

Idézetet írta: fjazej Dátum október 04, 2014, 14:59:03
Olyat esetleg lehet, hogy olyan bankszámlára kérek ki pénzt, ami nem ugyanazon a néven van, mint a fogadóirodánál beregisztrált név?

Lehet, hogy elég hülye kérdés :D
Persze lehet ha pénzt akarunk mosni.
De a bukik általában nem szeretik ha pénzmosásra hasznájuk öket. Végén úgy járnak mint FTP.

Idézetet írta: fjazej Dátum október 04, 2014, 14:59:03
Olyat esetleg lehet, hogy olyan bankszámlára kérek ki pénzt, ami nem ugyanazon a néven van, mint a fogadóirodánál beregisztrált név?

Lehet, hogy elég hülye kérdés :D

Igen, én már csináltam ilyet több alkalommal is, általában kérik a bankszámla tulajdonos adatainak hitelesítését is, de engedni szokták.  :ok:


Ez így elég szánalmas, valaki meg találja a tárcád.
Többit meg már mindenki tudja.

Tud valaki olyan oldalt, mint a http://leaguespy.com/ csak jégkorongra specializálódva ?

Görögországban miért halasztották el a hétvégi meccseket?


Srácok, a sportingbeten a kaszinó résznél nem tölti be a játékokat a keresőm. Tehát már kis ablakok sem jönnek be, de ugyenígy van a netbetnél is. Aztán próbaképp megnéztem, a bet365-nél simán bejönnek a kaszinós játékok. Kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma a sportingbetnél??? Milyen program kéne, hogy menjenek a játékok?

Üdv

Lehet nem a megfelelő topicot választottam,de JÖN valaki bukarestbe vonattal?

Cibulkova hány kiló lenne, ha nem teniszezne, vagy edzene minden nap? 120? Így is dagadt, nem is értem, hogy lehet pocakja és hájas karja egy élsportolónak, aki odafigyel az étkezésre(?), van ilyen-olyan tanácsadója stb. Fura