KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


És azt hogy? Jogilag be sem mehet a lakásába, mert az magánlaksértés..

A rendőr hiába megy ki, még végzéssel a kezedben sem jutsz előrébb. A bíróság meg tényleg elég lassú folyamat, elindul a levelezgetés, jönnek a rendbírságok, majd a rendőrség, de addigra eltelik két év.

Nekem az is magas, hogy kozmuvek hogy lehetnek a nevukon, mikor atirasnal mindenhol hagyateki vegzest vagy adas-veteli vagy berleti szerzodest kell mellekelni, kulonben az egeszbe bele sem kezdenek.
Egyebkent te, az ugyveded vagy senki mas sem teheti ki oket addig, amig errol nincs jogeros birosagi vegzes, azt meg egy esetleges targyalas utan kapod majd meg es az nem holnap lesz.

Rutinos berbeadok ezert szoktak a berleti szerzodest ugyved elott kotni, aztan ugyanavval a svunggal atmenni egy kozjegyzohoz kiuritettesi nyilatkozatot alairatni a berbevevokkel, hogy ha barmi gikszer van, ne kelljen birosagra menni.

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 15, 2014, 16:36:44
És azt hogy? Jogilag be sem mehet a lakásába, mert az magánlaksértés..

Hazafele menet el kell kapni a lakásfoglalót egy sötét parkban a haverokkal vagy a vagyonvédelmi cég embereivel.  :)
Senki sem szereti fenyegetve érezni magát, pár ilyen találkozás, és önként távozik.

Valaki csinálja a bináris opciókat,amikor akár 60-78% is lehet a profit 5 perc alatt?
Mennyire könnyű vagy nehéz ezt csinálni?
Van értelme vagy szerencsejáték az egész?

Szerencsejáték. Az elején nagyon felfujtak mostanra már majdnem senkit sem érdekel.

Melyik meccset adja ma a sportklub 15:00-től élőben???

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 26, 2014, 08:33:26
Melyik meccset adja ma a sportklub 15:00-től élőben???

Udinese-Atalanta aztán Napoli-Verona. Két fos meccs.  ;D

A finn bajnokság ma ér véget. Nézem a táblázatot és látom h a csapatok 33 meccset játszanak vagyis 3x találkoznak egymással. Gondolom 1x otthon 1x vendégként de  harmadik meccset hol játszák?

Ez meg, hogy lehet?
Tegnap hosszas elemzés után 17.20-kor fogadtam a TippmixPro-n. 7-es kötésben megjátszott  jégkorong mérkőzésekből 6 bejött, a 7. még ma is "nyitott", holott tegnap lejátszották, és az is jó volt. Orosz bajnokság: Medvescak Zagreb-Szibir Novoszibirszk tippem: HV, eredmény H:2:0 Megnéztem a "számlám" menüpontban, és csak sasoltam: Ott az áll, hogy én Medvescak Zagreb-Metallurg Novokuznyeck mérkőzésre fogadtam. Azt pedig ma játszák. Nem is volt benne a tegnapi kínálatban.
Van ilyen?

Tuti elnéztél valamit.

Oké, te biztos vagy benne hogy nem,de ilyet biztos egy iroda sem csinál hogy átírják az eseményt..

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 29, 2014, 13:04:53
Tuti elnéztél valamit.

Oké, te biztos vagy benne hogy nem,de ilyet biztos egy iroda sem csinál hogy átírják az eseményt..

Ezért ne becsüljük alá a tippmixprot, elvégre monopol helyzetben vannak.

Először azt akartam írni, hogy ők is elnézhették, mivel semmi logika nincs benne, hogy 17:20-kor a 19:30-kor kezdődő meccs helyett a következő napi meccs legyen a tétlapon és ugye nem nagyon  szoktak több fordulóra előre szorzót adni az irodák, de a tippmixpron most is 3 nap KHL műsora fent van előre, közte két hazai Medvescak meccs is...

Tehát tényleg előfordulhatott, hogy az "ömlesztett" tétlapon sikerült másik meccsre kattintani.

Ha komolyabb nyeremény van kinézőben, akkor 19:30-ig le lehet védeni egy döntetlen fogadással a szelvényt.  :)
(tippmixpro 3,6 , pinnacle 4,04)

Köszi a hozzászólásokat. Valószínű, hogy én voltam béna, és nem jót nyomtam. Az eredő odds:4.52 volt. Úgy tettem, ahogy Knapp írta, biztos, ami biztos alapon 3.60 oddson 1255-ért levédtem.
Kössz srácok.

 U/O 2.75 -  milyen milyen eredményeknél nyertes az over fogadás?