KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: oldsmuggler Dátum október 31, 2014, 13:59:20
U/O 2.75 -  milyen milyen eredményeknél nyertes az over fogadás?

2 es kevesebb gol - komplett vesztes tet
pont 3 gol tet fele nyert fele visszajar
4 es tobb gol full nyertes fogadas...

Javában zajlanak a major bajnokságok (NFL, NHL, NBA) a tengerentúlon. Egy olyan szerkeszthető táblázatot szeretnék készíteni, melyben csak a csapatok eredményeinek sorozata jelenne meg, például:
Buffalo Bills: W W L L W L W W
Tekintettel arra, hogy a három bajnokság esetében közel 100 csapatról beszélünk, az adatok napról-napra történő manuális bevitele mondjuk egy excel táblába igencsak nagy meló, plusz időigényes.
Van-e esetleg erre olyan megoldás, hogy az eredmények automatikusan letöltődjenek egy táblázatba a bajnokságok hivatalos (vagy más) oldaláról?
Válaszokat előre is köszönöm!  :cya:

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség nekem :D

Keresek egy olyan oldal ahol megadják a napi meccsek számát és hogy az adott napon mennyi döntetlen lett! Esetleg tud ebben valaki segíteni?

Idézetet írta: zsombors Dátum november 04, 2014, 21:52:59
Sziasztok!

Kéne egy kis segítség nekem :D

Keresek egy olyan oldal ahol megadják a napi meccsek számát és hogy az adott napon mennyi döntetlen lett! Esetleg tud ebben valaki segíteni?
Ezt csak úgy tudod csinálni, mint az egyszeri parasztgyerek. 1 perc alatt megszámolod a meccseket, egy másik egy perc alatt meg a döntetleneket.
Felül lehet dátumot állítani, vissza tudod nézni.
http://www.futbol24.com/Live/

Idézetet írta: TiB Dátum november 05, 2014, 22:53:00
Egy büdös szót nem értek belőle, de mi a rosseb lehet a táskájában, ha még a viharba is bevitte?

A viharba nem is vitte magával.
Mellesleg eddig voltált szimpatikus. Pont akkor hallgattam bele a számba, amikor barátnőm is itt volt. Neki annyira megtetszett a szám mondanivalója, hogy most hónapokig ezt fogom hallgatni. Rühellem ezeket a romantikus szarokat. :bash:

Sziasztok!
Ismeri valaki ezt a tipstert? Esetleg játszott már vele valaki? Nem értem hogy neki ebbe mi a jó ha csaló, hiszen ha rossz tippet ad ő sem nyer hisz utólag kell(ene) fizetni..

https://www.facebook.com/pages/Fixed-Matches-Payment-After/584835558238920

Köszönöm előre is a válszokat :)

Idézetet írta: profithunter31 Dátum november 07, 2014, 14:39:54
Sziasztok!
Ismeri valaki ezt a tipstert? Esetleg játszott már vele valaki? Nem értem hogy neki ebbe mi a jó ha csaló, hiszen ha rossz tippet ad ő sem nyer hisz utólag kell(ene) fizetni..
Lefordítom:
Küldök neked naponta egy-két magas (?) odds-ú tippet. Ha nyersz: küldj nekem a nyereményedből, ha vesztesz: sorry.  :cya:

Idézetet írta: iLogic Dátum november 05, 2014, 23:10:01
A viharba nem is vitte magával.
Mellesleg eddig voltált szimpatikus. Pont akkor hallgattam bele a számba, amikor barátnőm is itt volt. Neki annyira megtetszett a szám mondanivalója, hogy most hónapokig ezt fogom hallgatni. Rühellem ezeket a romantikus szarokat. :bash:


Akkor te meg nézd ezt:  Zinedine Zidane vs Ronaldinho[


:great:


"Mindenki másképp csinálja" - de hogyan?
Sziasztok!
Szeretném,ha hozzászólásaitokkal, észrevételeitekkel segítenétek a tippelésemben. Szerintem nem én vagyok az egyedüli, aki hasonló helyzetben van, másnak is jól jöhet a segítség.
Magamról: A Tippmix indulása óta játszom - korábban TOTO - több-kevesebb sikerrel. Eleinte inkább több, az utóbbi bundázós korszakban egyre kevesebb a sikerélmény. Manapság már szinte alig lehet eredményre tippelni, ezért más fogadási formákat is beépítek a játékomba. Több online fogadóirodánál játszottam, míg végül a bet365-nél kötöttem ki. Számomra ez a No1. Utóbbi időben a TippmixPro-t tesztelem, alaptétes fogadásokkal. Főleg focira fogadok általában 3-6 kötésben, 1.05 oddsoktól fölfelé. A találati arányom 75-80 % körüli. Elmondhatom azonban, hogy ezzel a találati aránnyal az eredményességem a nullához közelít jó esetben, vagy enyhén mínuszos.
Példaként mellékelem a november 8-i fogadásaimat. 6 fogadást küldtem játékba. Ezekből 3 nyert, 3 vesztett. A hat szelvényen 23 megjátszott tippből 20 jó, 3 rossz.Ez 87%-os találati arány. 600 Ft tétre 851 Ft nyereség jött, így a haszon a téthez viszonyítva 41.8%. Ez így elsőre nem is hangzik rosszul, de most jönnek a "mi lett volna ha"kérdések.
Így alaptéttel játszva ez még elmegy, de mi van, ha 10 ezerrel nyomom? Az már húzós! Mi van akkor, ha a három nyertes szelvény 12 tippjéből mégis elmegy egy? Akkor bizony bukta, legjobb esetben is nullán vagyok. Holott  az eredményességi mutató még mindig szép: 23-19:82.6%
Mi az amit rosszul csinálok, változtatnom kell valamin, de mi az? Kisebb kombik, magasabb alaptét, martingel?
Help!


Idézetet írta: corsica Dátum november 09, 2014, 15:01:31
"Mindenki másképp csinálja" - de hogyan?
Sziasztok!
Szeretném,ha hozzászólásaitokkal, észrevételeitekkel segítenétek a tippelésemben. Szerintem nem én vagyok az egyedüli, aki hasonló helyzetben van, másnak is jól jöhet a segítség.
Magamról: A Tippmix indulása óta játszom - korábban TOTO - több-kevesebb sikerrel. Eleinte inkább több, az utóbbi bundázós korszakban egyre kevesebb a sikerélmény. Manapság már szinte alig lehet eredményre tippelni, ezért más fogadási formákat is beépítek a játékomba. Több online fogadóirodánál játszottam, míg végül a bet365-nél kötöttem ki. Számomra ez a No1. Utóbbi időben a TippmixPro-t tesztelem, alaptétes fogadásokkal. Főleg focira fogadok általában 3-6 kötésben, 1.05 oddsoktól fölfelé. A találati arányom 75-80 % körüli. Elmondhatom azonban, hogy ezzel a találati aránnyal az eredményességem a nullához közelít jó esetben, vagy enyhén mínuszos.
Példaként mellékelem a november 8-i fogadásaimat. 6 fogadást küldtem játékba. Ezekből 3 nyert, 3 vesztett. A hat szelvényen 23 megjátszott tippből 20 jó, 3 rossz.Ez 87%-os találati arány. 600 Ft tétre 851 Ft nyereség jött, így a haszon a téthez viszonyítva 41.8%. Ez így elsőre nem is hangzik rosszul, de most jönnek a "mi lett volna ha"kérdések.
Így alaptéttel játszva ez még elmegy, de mi van, ha 10 ezerrel nyomom? Az már húzós! Mi van akkor, ha a három nyertes szelvény 12 tippjéből mégis elmegy egy? Akkor bizony bukta, legjobb esetben is nullán vagyok. Holott  az eredményességi mutató még mindig szép: 23-19:82.6%
Mi az amit rosszul csinálok, változtatnom kell valamin, de mi az? Kisebb kombik, magasabb alaptét, martingel?
Help!

Nincs nagyon értelme ilyen alacsony szorzóknál találati arányt számolgatni, mert 1,1-nél még 90%-os aránnyal is veszteséges leszel, 1,05-nél meg 95% is kevés... (ez sima fogadásokra igaz, kötéseknél nagyobb lesz a szórás, mert lehet, hogy a vesztes tippjeid egy szelvényre kerülnek, de az is elképzelhető, hogy minden szelvényedre jut 1-1)

Szerintem az alacsony szorzók eleve értéktelenek, szinte sosem tükrözik a valós esélyeket, ha meg ezeket halmozottan játszod és egy 2-es szorzót összeraksz belőlük, még rosszabb eséllyel indulsz, mint ha csak simán választottál volna egy jól kinéző 2-es oddsot a tétlapról...
Ha a tippmixpron csinálod, akkor meg még inkább igaz, mert az alacsony szorzók szorzata még alacsonyabb lesz.

pl. ha 5 db. 1.05-ös szorzót játszol kötésben, mikor máshol ugyanezeket 1.06-ért játszhatnád, akkor már, több, mint 20 (!!!) százalékot buksz a várható nyereményen.
(100 ft-ra 27,6-ot vagy 33,8-at nyerhetsz)



Élő, "vágatlan" fogadástörténet szombatról:

Mindhárom meccsen le lett játszva végül mindhárom kimenetel (bónuszforgatáshoz kellettek a magasabb szorzók illetve a végeredmény fogadások), pedig valójában arra fogadtam, hogy ki szerzi a következő gólt!
Ha ezt eltalálom, akkor a szorzók úgy átárazódnak, hogy akár egyből ki lehet szállni nyereséggel.

Szerintem a Chelsea és a Barcelona (illetve ma pl. a Diósgyőr) "kötelező" feladat volt, a QPR meg érzésre ment kisebb téttel.

Az alacsony szorzókról jutott eszembe...  :)
Na meg arról, hogy ez gyatra, 33%-os találati arány mindössze.

(Ööö.. Ezt inkább talán a Stratégiák közé kellett volna, de corsica kérdéséhez talán kapcsolódik)

Hello Knapp!
Köszönöm hozzászólásodat. Amit leírtál, azzal teljes mértékben egyetértek - már ami az 1.05-s oddsokat illeti. Azonban a feltett 6 fogadásomból kitűnik, hogy a megjátszott 23 tippemből csak 1 volt 1.06-s szorzójú. 8 db átlag: 1.13 -  8 db átlag:1.26 -  4 db átlag:1.54 -  és 2 db átlag 2.90 szorzójú tippeket játszottam. Így - 32.22:23 - =1.40 átlag szorzó jött ki. Ha így számoljuk, akkor már szebben hangzik a 87 %-s találati arány. Azonban ez sem elég a nyereséges játékhoz. Mindenesetre nagyon valószínű, hogy felhagyok ezzel a fogadási formával. Főleg, mert a tegnap esti két szelvényem is 1.30-s odds miatt ment el.

Helló!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyik módszer a jobb, a single fogadás, vagy a kombi szelvény. Ti melyiket preferáljátok?
Mostanában nincs valami sikeres időszakom, a kombis metódussal játszok, nem tudom, megérné-e változtatni.

Idézetet írta: Solyom2 Dátum november 10, 2014, 17:09:43
Helló!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyik módszer a jobb, a single fogadás, vagy a kombi szelvény. Ti melyiket preferáljátok?
Mostanában nincs valami sikeres időszakom, a kombis metódussal játszok, nem tudom, megérné-e változtatni.
Nem akarlak megbántani, de aki ilyen kérdést tesz fel, annak a No Bet "iroda és módszer" a legjobb.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 10, 2014, 17:17:57
Nem akarlak megbántani, de aki ilyen kérdést tesz fel, annak a No Bet "iroda és módszer" a legjobb.

Tudom, ez most elég leegyszerűsített kérdés volt, és valószínűleg mindenkinek más az álláspontja a kérdésben, csak kíváncsi voltam, hogy nagy általánosságban mik az észrevételek.