KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Egy profit elég megkérdezni.
Sportfogadók 98% veszteséges ne az ő véleményükre legyél kiváncsi.

A véleményemet a magas és alacsony szorzókról, valamint a kombiszelvényekről az alábbi képpel tudom szemléltetni.

(tudom, volt már  :)  )


Én is inkább single párti vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehet sikeres stratégiát építeni kötésekre. Csak azt kell elkerülni, hogy töltelék meccseket tegyünk bele, amikre külön nem tippelnénk, csak azért, hogy növeljék a szorzót. De ha jó tippeket teszünk kötésbe, akkor igazából csak felgyorsítja a folyamatot. Ugyanaz, mintha külön-külön megjátszanánk őket mindig az előző nyereménnyel megnövelt téttel. Illetve akkor is hasznos, ha egy időben zajló eseményekre akarunk fogadni, és nem akarjuk többfelé dobni a tétet.

Idézetet írta: Solyom2 Dátum november 10, 2014, 17:09:43
Helló!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyik módszer a jobb, a single fogadás, vagy a kombi szelvény. Ti melyiket preferáljátok?
Mostanában nincs valami sikeres időszakom, a kombis metódussal játszok, nem tudom, megérné-e változtatni.

Csak single nem kérdés, kombival garantáltan bukó vagy hosszú távon, akármilyen szelektív is vagy.

Tippeket vásárolt már valaki? Régóta figyelek egy oldalt, és az már pozitív, hogy nincs róla negatív infó a neten.
Igaz baromi drága is, egy tipp 1000 euró!
2 körüli odds, nagyon kevés megy el, nyilván nagy téttel kell az ilyesmit pakolni.
Érdekelne valakit ilyesmi, összeállni páran és kipróbálni.

Idézetet írta: roberrtto Dátum november 11, 2014, 12:20:38
Tippeket vásárolt már valaki? Régóta figyelek egy oldalt, és az már pozitív, hogy nincs róla negatív infó a neten.
Igaz baromi drága is, egy tipp 1000 euró!
2 körüli odds, nagyon kevés megy el, nyilván nagy téttel kell az ilyesmit pakolni.
Érdekelne valakit ilyesmi, összeállni páran és kipróbálni.

Fele ennyiért adok neked több tippet! ;-)


Idézetet írta: TiB Dátum november 11, 2014, 13:15:48
Ha 1000-ből eltalálnak 990-et, én akkor sem adnék 1000 eurót egy tippért. Egy tippért fizetsz 300 ezer forintot, amire semmi biztosíték nincs, hogy be fog jönni. Elég nagy hülyeség és csak azért írom ezt, hogy ne sikerüljön másokat is rávenned erre, mert ennél még annak is több értelme van, hogy 2-3 %-ért ott heverjen a pénz a bankban valami ócska betétként.

Hát ha te nem adnál tippenként 1000 eurót akkor, ha 1000 tippből 990 jó 2-es odds-szal, akkor Te tényleg inkább a bankba vigyed a pénzed:)


Most elképzelem hogy van a kezedbe ezer euró, és gondolkodsz. Oké, mit vegyek? Új tv-t? Lepjem meg a páromat, és vegyek két ugyanolyan csúcstelefont, csak más színben? Menjünk wellness hétvégére? Vegyek egy belépőt kedvenc csapatom meccsére? Áhh, veszek egy tippet  :redchug:

Ha ennyire felesleges az a 3 kiló akkor add valami alapítványnak vagy legyen minden órára maradj talpon és álld a pénzdíjat. Azokkal többet érnél.

Idézetet írta: 26juventino Dátum november 11, 2014, 13:23:40
Fizess és meglàtjuk  :D :D :-X

Kösz, vak világba azért nem ,meg megosztva gondoltam, minél többen vagyunk,annál jobb. Nyilván nem akaro k1000 eurót kifizetni én se, főleg, hogy hatalmas téttel kellene játszani.

Idézetet írta: TiB Dátum november 11, 2014, 14:24:33
Azért, hogy ez a hülyeség ne legyen tovább vitatva, jöjjön a Fórum szabályzat idevágó pontja:

5.2. Tippszolgáltatás pénz ellenében

A Sportfogadas.org egy ingyenes sportfogadás portál. Az oldal üzemeltetői a tippekért soha nem kérnek pénzt, vagy egyéb anyagi juttatást.
Szigorúan büntetjük (kizárással) azon személyeket akik bármilyen módon szolgáltatásaikért pénzt igényelnek! Ezen kívül a kizárás mellett addigi tevékenykedésüket is töröljük.
Ezen kívül a fórum bármely témájában tilos megemlíteni bármilyen hasonló szolgáltatást (vagy akár aláírásban is), úgymond 0 toleranciás politikát folytatunk!

Elnézést, nem tudtam..

Szép estét!

A sportfogadással mint hobbival, nagyjából 2 hete kezdtem el komolyabban foglalkozni. Megyeget, bár most megragadtam 1 szinten, de nem adom fel :) A kérdésem az lenne, hogy melyik oldalakról tudok ingyenesen, kisebb ligákról is használható információkat leszedni? pl. sérülések, hiányzok, várható felállások, stb...:) Ezek nagyon érdekelnének!

Nagyon szépen köszi a választ!

Mateo

Eszembe jutott egy cikk amit kb. 2 éve olvastam a NS-ben. Egy magyar sportfogadóról, név nélkül. A cikk címe: foglalkozása sportfogadó. A lényege az volt, hogy hogy egy vállalatnál dolgozott közép vezetőként. Szóval gondolom nem minimálbéres volt. Félre rakott 1-2 ezer eurót és egyik nap azzal állított haza a feleségéhez hogy kilép és innentől sportfogadással fog foglalkozni. Betfair-en játszott és ha jól emlékszem hozzáfűzte hogy nem annyira nehéz nyerni és sok embernek meg is mutatta már de letérnek az útról nem követik a taktikát ezért buknak, és hogy saját magát befektetönek tartja nem szerencsejátékosnak. Szerintetek ez valós lehet? Valaki felkel, átolvassa az írott, netes sajtót fórumokat, kiválasztja a  meccseket és fogad követi élőben és ebből megél? Ez a munkája?

Idézetet írta: Alibi Dátum november 13, 2014, 06:24:55
Eszembe jutott egy cikk amit kb. 2 éve olvastam a NS-ben. Egy magyar sportfogadóról, név nélkül. A cikk címe: foglalkozása sportfogadó. A lényege az volt, hogy hogy egy vállalatnál dolgozott közép vezetőként. Szóval gondolom nem minimálbéres volt. Félre rakott 1-2 ezer eurót és egyik nap azzal állított haza a feleségéhez hogy kilép és innentől sportfogadással fog foglalkozni. Betfair-en játszott és ha jól emlékszem hozzáfűzte hogy nem annyira nehéz nyerni és sok embernek meg is mutatta már de letérnek az útról nem követik a taktikát ezért buknak, és hogy saját magát befektetönek tartja nem szerencsejátékosnak. Szerintetek ez valós lehet? Valaki felkel, átolvassa az írott, netes sajtót fórumokat, kiválasztja a  meccseket és fogad követi élőben és ebből megél? Ez a munkája?

Gönczi-tipp? :D :D