KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 22, 2014, 18:03:02
Jobb felső sarokban három cuccos van:

No events info
On Event
Always

Ott a felsőt kell kattintani

Köszönöm szépen, tehetségem határtalan.  :beerchug:  ;D

#1831 november 22, 2014, 23:38:16, Gold Rush
Mit gondoltok, érdemes hendiknél pontokat vásárolni/eladni oddsok csökkentése/növelése érdekében?
Nekem megvan a teóriám, de érdekelne a fórum véleménye...  :-\

Skrillre ma kikért pénz megérkezhet hétfő előtt, vagy csak hétfőn (kedden)?

Attól függ honnan kérted ki. A Bet365-ről pl. csak néhány óra általában.

Szerintetek manapság Zrt. monopólium mellett és online konkurencia mellett(bár ez megrogyni látszik)
lehetséges lehetne az, hogy fogadóirodát működtetek?
Persze feketén.Nem országrészeket lefedő hálózatra gondoltam ,de egy 20-30 ember ha nálad játszik is hozhat bevételt. Vélemények? vagy azok az idők már elmúltak?

Idézetet írta: betörő Dátum november 24, 2014, 08:05:26
Szerintetek manapság Zrt. monopólium mellett és online konkurencia mellett(bár ez megrogyni látszik)
lehetséges lehetne az, hogy fogadóirodát működtetek?
Persze feketén.Nem országrészeket lefedő hálózatra gondoltam ,de egy 20-30 ember ha nálad játszik is hozhat bevételt. Vélemények? vagy azok az idők már elmúltak?

beszaras, es megis, mivel inditanal? :) marmint mekkora tokevel? es ha ez a 20-30 ember egy kibaszottul fekete nap kozbe ugornak be hozzad akkor mi? meglogtunk a loveval, lehuzzuk a rolot? az a 20-30 ha meglesz, szeretnem oket latni. :D mert tuti, hogy ez lesz magyaroszag 20 leghulyebb embere  :D

Idézetet írta: betörő Dátum november 24, 2014, 08:05:26
Szerintetek manapság Zrt. monopólium mellett és online konkurencia mellett(bár ez megrogyni látszik)
lehetséges lehetne az, hogy fogadóirodát működtetek?
Persze feketén.Nem országrészeket lefedő hálózatra gondoltam ,de egy 20-30 ember ha nálad játszik is hozhat bevételt. Vélemények? vagy azok az idők már elmúltak?

Itt magyarországon szerintem ez soha nem ment.
Ahhoz hogy ez müködjön a blokkolás nagyon kevés. A bukiknak kellene mindeket ki tiltania.
Ha ez meg is történe akkor is nagyon kicsi ez az ország. (közel vannak a határok)
Így maradnak a hülyék sok sikert.

Idézetet írta: betörő Dátum november 24, 2014, 08:05:26
Szerintetek manapság Zrt. monopólium mellett és online konkurencia mellett(bár ez megrogyni látszik)
lehetséges lehetne az, hogy fogadóirodát működtetek?
Persze feketén.Nem országrészeket lefedő hálózatra gondoltam ,de egy 20-30 ember ha nálad játszik is hozhat bevételt. Vélemények? vagy azok az idők már elmúltak?



Először is változtass nic nevet és profil képet  :laugh:

Idézetet írta: betörő Dátum november 24, 2014, 08:05:26
Szerintetek manapság Zrt. monopólium mellett és online konkurencia mellett(bár ez megrogyni látszik)
lehetséges lehetne az, hogy fogadóirodát működtetek?
Persze feketén.Nem országrészeket lefedő hálózatra gondoltam ,de egy 20-30 ember ha nálad játszik is hozhat bevételt. Vélemények? vagy azok az idők már elmúltak?


Nem Betörő nem múltak el azok az idök söt  ! Nagypénzes baráti társaságok fogadhatnak egymásközt  nyer  a hazai csapat  100 000    vagy  nyer a vendég 100 000 ft   vagy x lesz 100 000 ft  8-an összeállnak az már egy 800 000 ftos nyeremény alap  ha csak 2 tippelnek vendégre  és nyernek akkor 400 000 -400 000 ft a nyereményük és senkinek nem kell leadni százalékot   ilyen fogadókat ismerek is . Amit te akarsz az olyan helyen müködhetne ahol az összes fogadási forma illegális  vagy állatviadalokra való fogadás  de azokat meg a maffia müködteti úgyhogy ez nem járható út !

Én inkább a kispénzű kombinációs fogadásokra gondoltam, persze nem tudok/lehetne versenyezni a nagy oldalak ajánlataival, de higgyétek el hogy a kispénzű tippmixes aki 200-2000 ft közt fogad(kombi szelvényt) miért ne tehetné meg nálam pár %-al jobb oddsért, az meg hogy közel a határ nem jelent semmit(ahol én lakok).
Az internet még közelebb van mégis több száz fiatalt tudnék mutatni aki/akik "nem bíznak" a net rejtette lehetőségekben viszont sokat fogadnak/pókereznek. élőben

Idézetet írta: betörő Dátum november 24, 2014, 10:46:14
Én inkább a kispénzű kombinációs fogadásokra gondoltam, persze nem tudok/lehetne versenyezni a nagy oldalak ajánlataival, de higgyétek el hogy a kispénzű tippmixes aki 200-2000 ft közt fogad(kombi szelvényt) miért ne tehetné meg nálam pár %-al jobb oddsért, az meg hogy közel a határ nem jelent semmit(ahol én lakok).
Az internet még közelebb van mégis több száz fiatalt tudnék mutatni aki/akik "nem bíznak" a net rejtette lehetőségekben viszont sokat fogadnak/pókereznek. élőben

Én inkább bizok bet365-ben mint a szomszéd pistában akihez elszaladok és be dobom a posta ládájába a napi tuti kombimat.
Vajon melyik fog hamarabb becsödölni?
Aki meg 200ft-al játszik az imádkozik hogy hátha bejönn. Azoknak mind1 mennyit nyer nem érdekli őket.
100k tippmixen vagy nálad a 105K ezért nem járna hozzád senki.
Ennek úgy lenne értelem ha mondjuk bet365-ön van egy rakás pénzed és abból meg teszed a kombikat. És ott kisebb összegből meg tudod rakni úgyanazt tippmixes kombót. De 200ftnál nem éri meg vele szórakozni.
Ha meg elmegy egy meccs a kombin, nem én nem azt mondtam...
Elég csúnyát kapnál.

Akkor már inkább ott a Betfair. Lényegében ugyanaz. Te vagy ott a bukméker.  :)

Arról meg nem is beszélve, hogy amit te tennél az szigorúan büntetendő, mivel illegális szerencsejáték szervezésről van szó.

Viccelsz? Itt még a máshol legálisan bejegyzett irodákat is üldözik. De keresd meg Raskónét beszélj vele.

Én így indítanám:

Ki keres meg először:       Nav    1.9                       Maffia   1.9  (az oddsok azért egyeznek, mert ugyanaz irányítja mind a kettőt)

Hány napon belül:            3 napon belül   1.6         5 napon belül    2.3

Ki fog először felnyomni:   aki először vesztett  3.1     a szomszéd   2.8   egy régi ismerősöm  2.65

Ha 3 napon belül kijön a Nav, mert beszólt nekik a szomszéd az hármas kötésben 8,512-es odds.
2000 Forinttal megtéve 17024 Ft.


Idézetet írta: ede Dátum november 24, 2014, 17:41:42
Hány napon belül:            3 napon belül   1.6         5 napon belül    2.3

Nem biztos, hogy jó ómen hibás oddsokkal indítani (ha 3 napon belül teljesül valami, akkor evidens, hogy 5 napon belül is).