KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum december 15, 2014, 10:39:08
Köszi Eisbar,Köszi Knapp!
Szal,akkor csak hagyjam,hogy elvegyék a kemény 99 forintot?
Kártyáról önhatalmúlag húzhatnak le pénzt?

100%, hogy nem.
Csak az ott kallódó pénzed érintheti.
Szerintem tedd fel egy fogadásra vagy egy pörgetésre a kaszinóban (nem tudom, mi a minimum tét arrafelé), így nem kell befizetned és ráadásul egy évre megint megmutattad, hogy aktív vagy.   :D

Segítsen legyen kedves aki tud!

Kariajcsinak szánok egy Nike mezt, amit neten kénem megrendelnem. Olyan helyről kell, ahol még a héten kiszállítják, és helyben feliratozzák (pontosabban felszámozzák), és nem Barca, Fradi és hasonló szurkolói mezeket akarnak lenyomni a torkomon. Nem sikerült olyan helyet találnom ahol mindegyik feltétel teljesül, megrendelni és máshova vinni feliratoztatni már nincs időm.

Van aki rutinos az ilyesmiben?


Sziasztok,

egy gyors kérdés:
régen le volt töltve egy póker program a notebookomra. Mivel az elromlott, már nincs  :D
sajnos nem emlékszem a program nevére, de a lényeg mutatja a vak szint mikor emelkedik, mikor lesz szünet, mennyi a kis s nagy vak stb.
Tud nekem valaki segíteni, hogy honnan tudnám letölteni, ill. melyik az amit esetleg ti is használtok.
(ez olyan amit élő pókerhez használunk, s beállítok mindent előtte aztán mehet a menet)

Előre is köszi a segítséget  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum december 19, 2014, 13:47:07
Sziasztok,

egy gyors kérdés:
régen le volt töltve egy póker program a notebookomra. Mivel az elromlott, már nincs  :D
sajnos nem emlékszem a program nevére, de a lényeg mutatja a vak szint mikor emelkedik, mikor lesz szünet, mennyi a kis s nagy vak stb.
Tud nekem valaki segíteni, hogy honnan tudnám letölteni, ill. melyik az amit esetleg ti is használtok.
(ez olyan amit élő pókerhez használunk, s beállítok mindent előtte aztán mehet a menet)

Előre is köszi a segítséget  :beerchug:

http://www.europoker.com/poker/clock/


Két órája keresem az értelmező szótárban.  ;D

#1866 december 19, 2014, 20:10:02, 26juventino
Idézetet írta: TiB Dátum december 19, 2014, 19:46:28
Egy ideig dolgoztam kőműves mellett, ő szarnak hívta. Rendszeresen ilyenek voltak a párbeszédeink:

- Tibikém, hozd ide azt a szart.
- Melyik az a szar?
- Mindegy, akkor hozz egy pálinkát.

Délelőtt 10-kor már sosem tudta, hogy épp melyik településen vagyunk, de olyan egyenes falat rakott, akár 5 méteres magasságban is, hogy öröm volt nézni.

Mi haverommal 1 hónapig dolgoztunk egy üzlet kipucolásán és lefestésén. Amikor dolgoztunk ingyen kaptuk a pizzákat, a sört, bort, akármit.. Életem legjobb munkahelye volt.

A TV2-t melyik weboldalon lehet élőben nézni?  :help:

Sziasztok! Szerintetek manapság a mérkőzés helyszínén történő(élő) fogadás jelenthet helyzeti előnyt valamelyik fogadóirodával szemben? Legyen az kézilabda, labdarúgás, kosárlabda vagy bármilyen más sportesemény! Tisztában vagyok a késleltetve elfogadott szelvényekkel de mégis! Nos?

Idézetet írta: lacuss Dátum december 15, 2014, 11:35:32
Segítsen legyen kedves aki tud!

Kariajcsinak szánok egy Nike mezt, amit neten kénem megrendelnem. Olyan helyről kell, ahol még a héten kiszállítják, és helyben feliratozzák (pontosabban felszámozzák), és nem Barca, Fradi és hasonló szurkolói mezeket akarnak lenyomni a torkomon. Nem sikerült olyan helyet találnom ahol mindegyik feltétel teljesül, megrendelni és máshova vinni feliratoztatni már nincs időm.

Van aki rutinos az ilyesmiben?

Mi az a Kariajcsi?

Mindjárt hányok!  :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Idézetet írta: vinatieri Dátum január 05, 2015, 16:09:11
Sziasztok! Szerintetek manapság a mérkőzés helyszínén történő(élő) fogadás jelenthet helyzeti előnyt valamelyik fogadóirodával szemben? Legyen az kézilabda, labdarúgás, kosárlabda vagy bármilyen más sportesemény! Tisztában vagyok a késleltetve elfogadott szelvényekkel de mégis! Nos?
Ausztráliában talán igen, de ott nem ajánlom ;D
http://www.origo.hu/sport/tenisz/20140115-borton-var-rad-ha-a-lelaton-fogadsz.html

média..
Nehogy el higyünk már ilyneket, egyszerűen szeretnék a fogadoktol azt a szintett amit eddig és nem feljebb.
Mondja már valaki hogy milyen törvényt sért ha fogad élőben ausztráliában?


Erről volt egy cikk valami magyar tipster oldalon. Kifejezetten ajánlották a fogadási stratégiák menüpont alatt... 10 másodperces késést írtak kb., eszerint pl. egy focimeccsen élőben táblagépről meg lehet rakni a következő gólszerzőt, stb. közvetlen a gól után. Lesgólnál mondjuk szívás van. Ott azt írták, ez teljesen legális... meg hogy 1-2 alkalommal ha eljátssza valaki, már kivizsgáljhaták és jön a korlátozás. Szóval max. 1-2 alkalommal meg lehetne csinálni, egy bónuszként tekintve erre, bár a gyakorlatra kíváncsi lennék hogy jön össze, ill. hogy lehet-e rejtve megjátszani ezt földrajzi infókat értve ezalatt (iroda rájöhet-e, hogy a helyszínről adták le a fogadást?).

Szorzatos! Én nem feltétlenül gólszerzőre való fogadásra gondoltam hanem pl. következő gólszerző csapatra vagy hadonló. Ez szertintem abszolút nem feltűnő! Kérdés hogy mennyire kivitelezhető. Egyszer letesztelem az biztos. Egy magyar mérkòzéssel. A korlátozàshoz annyit h mobillal vagy táblagéppel leadott fogadás szerintem ugyanannyira làtható földrajzilag mintha otthoni gépről adnád le. Bár szerintem itt is használható VPN. Vagy rosszul tudom?

Idézetet írta: vinatieri Dátum január 05, 2015, 17:59:02
Szorzatos! Én nem feltétlenül gólszerzőre való fogadásra gondoltam


Én se :)