KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi mar probaltuk, igaz csak egzszer, de gyakorlatilag hamarabb lezartak a fogadast mint amikor a gol beeset, vagy szoglet lett.
Azert szerintem van benne fantazia. Mondjuk en nem a kovetkezo golszerzore  vagy golra fogadnek, hanem pl. 0-0 allasnal ov. 1,5-re. aztan egy masik irodanal  gyorsan visszafogadnek. Igaz igy kisebb a haszon, de talan nem olyan feltuno.

Akkor oké! Na majd tavasszal letesztelek egy jópár fogadóirodát magyar bajnoki meccsekkel pl. Hátha lesz rés a pajzson! :D

A meccs helyszínén próbáltatok fogadni? Mostanában vagy régebben volt? És melyik fogadóirodánál próbálkoztatok?

Egy ideje én is készülök rá, ha lesznek eredmények, itt megoszthatnánk egymással! Az origós cikkben nem tudom hülyeséget írtak-e azzal, hogy az oddsmester a műholdon jövő kép előtt dolgozik, lehet ilyen is van? ...mert én úgy tudom, az élő helyszínen vannak kint az ilyen gombnyomó emberkék kütyükkel és nagyon gyorsan reagálnak minden eseményre, különben ha elbénázzák, többet nem kapnak melót.

Mondjuk még az egészről annyit, hogy legális vagy sem... ez egyértelműen csalás... persze izgatja a fantáziánkat és még lehet ki is próbálnám, de 2-nél többször megcsinálva már a lelkiismeretem sem engedné.

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 05, 2015, 18:19:33
Egy ideje én is készülök rá, ha lesznek eredmények, itt megoszthatnánk egymással! Az origós cikkben nem tudom hülyeséget írtak-e azzal, hogy az oddsmester a műholdon jövő kép előtt dolgozik, lehet ilyen is van? ...mert én úgy tudom, az élő helyszínen vannak kint az ilyen gombnyomó emberkék kütyükkel és nagyon gyorsan reagálnak minden eseményre, különben ha elbénázzák, többet nem kapnak melót.
Teljesen felesleges. Nincs rés a pajzson. A bet365-nél a legkisebb a késleltetés (5.5 sec), a többinél abszolút esélytelen, de sajnos a bet365-nél is. Elképzelhető, hogy nagyritkán bealszik, aki lezárja a fogadást, de ilyenkor visszaírják utólag 1-es oddsra a fogadást. Persze még így is sikerülhet kiwithdrawolni, mielőtt rájönnek, de fixen erre nem lehet alapozni sajnos.

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 05, 2015, 18:24:00
Mondjuk még az egészről annyit, hogy legális vagy sem... ez egyértelműen csalás... persze izgatja a fantáziánkat és még lehet ki is próbálnám, de 2-nél többször megcsinálva már a lelkiismeretem sem engedné.
Nekem semmilyen lelkiismeret furdallást nem okozna. Belefér nekik a rendszerbe, meg kell oldani nekik, hogy ne legyen ilyen vagy csak ritkán (meg is oldják)

Idézetet írta: CaeSar Dátum január 05, 2015, 16:13:11
Mi az a Kariajcsi?

Mindjárt hányok!  :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Nekem már fel sem tűnt :laugh: Asszony használ mindenre hasonló szavakat, sajna akaratlanul is ragadnak egy idő után  >:( :redchug:

Idézetet írta: vinatieri Dátum január 05, 2015, 18:15:47
A meccs helyszínén próbáltatok fogadni? Mostanában vagy régebben volt? És melyik fogadóirodánál próbálkoztatok?
NB1-es meccsen probalkoztunk a bet365-nel tavaly (amikor meg genetikai azonositas nelkul be lehetett jutni egy focimeccsre), de nem sok sikerrel.
A focinal biztos tudjak ellenorizni a golszerzes idejet utolag is, de pl a tenisznel a hanyadik percben brekelt az egyik jatekos, azt nem hiszem hogy  ki fogjak kockazni es osszevetni a leadott fogadas idejevel.

Egyebkent mar jartam ugy ,hogy ay egyik iroda bealudt egy golnal, gyorsan tettem egy overt. Szo nelkul jovairtak es ki is fizettek.

Teniszben elég elővigyázatosak. Mostmár mindig csak a köv. lehet fogadni! Mármint ha a 2-ik adogatás zajlik akkor csak a 4-ikre stb.


Idézetet írta: ede Dátum január 05, 2015, 19:25:00
Egyebkent mar jartam ugy ,hogy ay egyik iroda bealudt egy golnal, gyorsan tettem egy overt. Szo nelkul jovairtak es ki is fizettek.

Valójában minden esetben az iroda megbízottjával versenyzel, aki általában szintén ott ül a meccsen és adja az infót a bukiknak.
Az emberi tényezők mellett a kommunikációs csatornák gyorsasága is számíthat, pl. hogy megjárja-e a műholdat az információ. Te kb. egy időben küldöd el a fogadást, mint mikor a történésről tudósítást küldenek az irodának, általában ezt a késleltetett fogadások miatt nem tudod kihasználni.
(ha a buki az irodában monitorról nézi a meccset, akkor viszont te biztosan előbb látod, hogy mi történik!)

Amiről én hallottam egy számomra hiteles forrástól személyesen, hogy valami kisebb, talán olaszországi teniszversenyen (nem emlékszem) beült egy headset-tel a meccsre a srác, a kolléga meg egy közeli kávézóban rakta laptopon a már lejátszott labdameneteket, breakeket. Ők direkt csináltak rossz fogadásokat is, hogy ne legyen feltűnő, de elmondása szerint ezzel meg tudták verni gyorsaságban az irodát.
Amikor ezt évekkel ezelőtt mesélte, én még nem voltam ennyire képben az irodákkal, azt sem tudom, melyik bukit kopasztották így, de azt most is látom, mikor több irodát figyelek párhuzamosan, hogy több másodperc különbség is van közöttük, pl. mikor egy gólnál lezárnak.
(persze vinatierinek igaza lehet, ebben is lehetett szigorítás, bár ha éppen futó game-re lehet fogadni, akkor a tradelés lehetősége megvan, ha "eltaláljuk" a következő pontszerzőt)

Az meg személyes tapasztalat, hogy ázsiai kosármeccseken a bet365 streamjét figyelve tudtam néha fogadni bwinen a már bedobott pontokra is, de ezzel sem mostanában foglalkoztam.

Olyat viszont az elmúlt napokban is elcsíptem, hogy kézimeccsen a spori kiállítást mutatott, ami tudtam, hogy szorzóváltozást hoz gól nélkül is (előnyben lévő csapaté csökkenni fog) és még sikerült az eredeti szorzón gyorsan beküldenem a fogadást.
Kézilabdában sem engedik, hogy a következő gólra fogadj (csak a kettővel utánira), de a plusz infóval (pl. kiállítás) egyből value bet lesz ugyanaz a kimenetelre vonatkozó szorzó.

Persze az ilyen ügyeskedésekben az utólagos törlés mindig benne van és a korlátozás / számlabezárás veszélye is, mert ez mindenféle szabályzat szerint csalásnak számít

Még a magyar mérkőzéseken is a helyszínen van több, külföldi buki embere személyesen! Nem véletlen van roló még a nagyobb helyzeteknél is. Szögletre, lapra meg nb1-en nem tudsz fogadni, max a gólok..
Nem azt mondom, hogy nekem se jött le párszor olyan fogadás mikor elaludt a buki (bármilyen külföldi meccsen is akár), aztán gyorsan kiutaltam.. Az ilyet nyilván ki lehet, és ki is kell használni. Kosárlabdában pl van hogy késnek pár mp-t és a végjátékban pl triplánál elég komolyat ugranak ugye a szorzók. De kézinél, meg jégkorongnál sem reagálnak időben a kiállításra.
De erre építeni, vagy ebben reménykedni, hogy a helyszínre kitelepedni, aztán próbálkozni focin, sztem túlzott naivitásra utal. :) De tapasztalatszerzésnek azért megteszi, nem a kedved akarom elvenni, de nem életképes.

Értem, hogy egyes fogadóirodák helyszínen lévő embereivel próbálnak tutira menni, de szerintetek minden fogadóiroda helyszíni megfigyelőt alkalmaz minden olyan meccsen amely az élő kínálatában szerepel? Szerintem nem. És most nem feltétlenül magyar bajnoki focira gondolok hanem pl. egy "legutolsó" Ligakupameccsre itthonról, vagx egx kézi vagx kosármeccsre! A szlovák Niké-n z elmúlt ősszel pl. szinte a Ligakupa 90%-át kínàlták élő fogadásban is. Más kérdés, h mondjuk ilyenkor miért is csodálkoznak a sok gólzáporos mérkőzésen.