KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: bendehal Dátum január 12, 2015, 09:16:49
Van egy hülye kérdésem, de leírom.  ;D
Valószínűleg kimegyek münchenbe ott bejelentkezek állandó lakosként. Nem tudom meddig maradok az nem is fontos. Ha csinálok egy új személyit annyi lesz a különbség hogy új száma lesz (az nem biztos hogy elég) +bank kártya Skrill helyett neteller. Szóval olyan buki akihez reggeltem leveszi hogy van egy másik számlám?
Mindenestre már csak azért megéri ki mennem hogy azokat a bukikat elérjem akikhez itthon még reggelni sem tudok.

Most pattant ki a fejemből, nyílván túl sok adat van rajta ami egyezni fog..  :bash:
Igazabol no comment, de a neved, szuletesi idod es edesanyad neve minden szemelyiden ugyanugy fog kinezni eleted vegeig (jo, mondjuk nevet az valthatsz...) azert annyi eleg lesz nekik hogy osszevessek a meglevo adatbazissal.
En senkinek sem ajanlom a multizast semmilyen szempontbol, mert szerintem aproert teszed magad feketelistara vele, de ha nagyon muszaj, akkor beszervezni hozza sogort vagy egy kozeli baratod sokkal egyszerubb mint arra varni hogy a buheralt irataiddal vajon lebuksz-e.

Szerintetek ez a stratégia működhet hosszútávon?
Olyan kosármeccset keresünk,ahol az esélyesebb csapatra mondjuk 1,1-1,6 körüli szorzó van.Megfogadjuk azt,hogy a másik csapat nyeri az 1. negyedet,erre kb 2-2,5-ös szorzó van.Ha nem az nyeri,akkor duplázod a tétet és megrakod,hogy megnyeri a 2. negyedet és így tovább.Nézegettem az eredményeket és úgy láttam,hogy szinte mindig nyer legalább 1 negyedet a gyengébb csapat.(sőt,ez sok 1,1 alatti szorzós meccsnél is igaz,ahol az oddsok már igen csak 3 körül járnak a gyengébbikre)
Hoztam néhány számot,ami a jó-rossz arányt illeti az elmúlt két nap kosármeccseiből(tudom ez elég kicsi minta,de ez is eltartott egy ideig):

-1,1 alatti szorzók esetén:
15-9
-1,1-1,2 közötti:
12-2
-1,2-1,6 közötti:
51-0

Ez alapján azt hiszem egyértelmű melyik kategóriát kell preferálni.

Ha van véleményetek,ötletetek várom őket :)

Azt még hozzátenném,hogy mondjuk 2-es szorzóval számolva(ami az alsó határ),16 meccsből 15-nek jönnie kell ahhoz,hogy nullán legyél.(mert ugye egy meccsre teszel 1+2+4+8-at,ami 15 egység,a profit pedig 1 lehet meccsenként a legrosszabb esetben(vagyis ha mindig 2-es szorzóval rakod)
De mivel az esetek többségében inkább 2 feletti szorzóról beszélünk,így a helyzet azért változhat(pl ha egy meccsen már a 4. negyedre kell tenned és a szorzó 2,5 akkor 5 egység profittal is zárhatsz)

Idézetet írta: ereghard Dátum január 15, 2015, 14:56:32
Szerintetek ez a stratégia működhet hosszútávon?
Olyan kosármeccset keresünk,ahol az esélyesebb csapatra mondjuk 1,1-1,6 körüli szorzó van.Megfogadjuk azt,hogy a másik csapat nyeri az 1. negyedet,erre kb 2-2,5-ös szorzó van.Ha nem az nyeri,akkor duplázod a tétet és megrakod,hogy megnyeri a 2. negyedet és így tovább.Nézegettem az eredményeket és úgy láttam,hogy szinte mindig nyer legalább 1 negyedet a gyengébb csapat.(sőt,ez sok 1,1 alatti szorzós meccsnél is igaz,ahol az oddsok már igen csak 3 körül járnak a gyengébbikre)
Hoztam néhány számot,ami a jó-rossz arányt illeti az elmúlt két nap kosármeccseiből(tudom ez elég kicsi minta,de ez is eltartott egy ideig):

-1,1 alatti szorzók esetén:
15-9
-1,1-1,2 közötti:
12-2
-1,2-1,6 közötti:
51-0

Ez alapján azt hiszem egyértelmű melyik kategóriát kell preferálni.

Ha van véleményetek,ötletetek várom őket :)

Azt még hozzátenném,hogy mondjuk 2-es szorzóval számolva(ami az alsó határ),16 meccsből 15-nek jönnie kell ahhoz,hogy nullán legyél.(mert ugye egy meccsre teszel 1+2+4+8-at,ami 15 egység,a profit pedig 1 lehet meccsenként a legrosszabb esetben(vagyis ha mindig 2-es szorzóval rakod)
De mivel az esetek többségében inkább 2 feletti szorzóról beszélünk,így a helyzet azért változhat(pl ha egy meccsen már a 4. negyedre kell tenned és a szorzó 2,5 akkor 5 egység profittal is zárhatsz)

Egy haverom átlag havi 50k-t kivesz hasonlóval csak nála annyival módosul a stratégia, hogy megnézi az első negyedet ki nyeri és az ellenfélre tesz annyit hogy ezret profitáljon.
Ha döntetlen az első negyed kihagyja a meccset, ha szoros általában akkor is,  azt szereti ha az esélyesebb nyeri az első negyedet mert akkor nagy valószínűleg fog az esélytelenebb, persze fontos a szűrés itt is, mert ha a csapata negyedet nem nyer akkor 10k bukó körülbelül. És ahogy te is leírtad körül belül azok a meccsek legesélyesebbek ahol az oddsz hasonló tartománbyan van. Több mint 1 éve csinálja ezt és minden hónapban vett ki  vele. Volt olyan amikor majdnem 300-at. Szóval szerintem nem lehet rossz a te elgondolásod sem..

Szerintem hamar bele lehet futni a bukóba, kevesebb olyan meccset bír el a stratégia, ahol csak az egyik fél nyeri a negyedeket, vagy döntetlen negyed lesz, mint amennyi valójában elő szokott fordulni. Ráadásul emlékeim szerint a 3., 4. negyedre, ha még mindig nem nyert egyet sem az egyik fél, már nagyon mini oddsot adnak rá a bukik, hatalmas tétet kell remegő kézzel feltenni töredék profitért. Annó "kipróbáltam" ezt és csúnyán megjártam a Lakers-el  :laugh:

Mindenesetre én kipróbálom és vezetem is naplóba aztán meglátjuk mi lesz.

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 16, 2015, 07:24:19
Szerintem hamar bele lehet futni a bukóba, kevesebb olyan meccset bír el a stratégia, ahol csak az egyik fél nyeri a negyedeket, vagy döntetlen negyed lesz, mint amennyi valójában elő szokott fordulni. Ráadásul emlékeim szerint a 3., 4. negyedre, ha még mindig nem nyert egyet sem az egyik fél, már nagyon mini oddsot adnak rá a bukik, hatalmas tétet kell remegő kézzel feltenni töredék profitért. Annó "kipróbáltam" ezt és csúnyán megjártam a Lakers-el  :laugh:


Persze ennél a taktikánál is fontos a megfelelő szűrés, 3-ik de inkább főleg  a 4-ik negyedre esik le az oddsz ott be kell vállalni azt a hendit(kb -4, -5) amit adnak a 2-es körüli oddszra, tapasztalatom szerint, ha az adott csapat elbukta az 1-3 negyedet nagy valószínűséggel nem 1-2 ponttal fogja megnyerni  az utolsó negyedet így simán lejöhet.


Ha lesz pálesz tuti. Én de szeretem a friss húsit meg a vért. (rég volt benne részem)
Ha erre nem bukik Irina akkor mehet gyilkolni a szemeivel a vágóhídra   ;D

Hogy kell youtube videót beilleszteni ide a fórumra? Már mindenhogy próbáltam, de csak nem jön össze. Help!

a linket bemásolod, és a "https"-ből ki kell törölni az s-t és akk így berakja sztem mint most

karbantartasi rajz

Manapság lehet még pénzt termelni úgy, hogy teszel valamire aminek a szorzója le fog csökkenni és kiveszed haszonnal? Vagy ezt már megoldották a fogadóirodák?

Hogyne lehetne! Vadászni kell a frissen kijövő oddsokra és ha megakad a szemed valami "rontott" szorzón, gyorsan pakolni, de nem tudhatod hogy tényleg csökkenni fog-e később.

és melyik irodánál lehet?mert nekem a bet365 nem tűnik túl jónak,ott nagy esés kell ahhoz hogy haszonnal tudjam kivenni

Legjobb ha ott rakod meg, ahol a legmagasabb a szorzó és ott fogadsz vissza zuhanás után, ahol az ellenkező kimenetel(ek) a legmagasabb :)

Melyik irodáknál vannak a legrészletesebb fogadási lehetőségek büntetőlapokkal kapcsolatban, ill. hol kínálnak legnagyobb oddsot általában a lapok számára?

Ázsiai hendikepben jártas fogadók! Sheffield United 1/2 : 0 Tottenham. Ez mondjuk a BET365 vagy más fogadóiroda nyelvén mit jelent?