KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ázsiai? Az is reális szerintem, 1.82 AH +2.5, az már megfontolható, de nem hiszem hogy raknám ennyiért se.

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 02, 2015, 20:33:00
Ázsiai? Az is reális szerintem, 1.82 AH +2.5, az már megfontolható, de nem hiszem hogy raknám ennyiért se.

Európai, tippmixpron sajna nincs ázsiai.0-2es hendivel Schalkera 2,6ot adnak most, ami nem is annyira rossz

Na hát az nem akkora nagy eltérés, bukik szerint 80-85% a hazai győzelem, szerinted 70-75. Abban viszont lehet valami, hogy "gödör"...idén kihasználtam ezt sok ligában, azt figyeltem meg, nem egy-egy kis kisiklás történt a nagyobb csapatoknál, hanem 2-3 alkalmon át tartó gyengébb teljesítmény, a bukik pedig szinte egyáltalán nem reagáltak rá.

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 02, 2015, 20:37:49
Na hát az nem akkora nagy eltérés, bukik szerint 80-85% a hazai győzelem, szerinted 70-75. Abban viszont lehet valami, hogy "gödör"...idén kihasználtam ezt sok ligában, azt figyeltem meg, nem egy-egy kis kisiklás történt a nagyobb csapatoknál, hanem 2-3 alkalmon át tartó gyengébb teljesítmény, a bukik pedig szinte egyáltalán nem reagáltak rá.

igen általában nem 1 meccses történet az ilyen, sztem liveolni fogom a meccset, ilyen papírformánal nem ritka ott a 2-3as hendikepp, 3ast lehet bevallalom ha megadnak rá minimum 1,6-1,7et

Idézetet írta: Tomee886 Dátum február 02, 2015, 20:37:08
Európai, tippmixpron sajna nincs ázsiai.0-2es hendivel Schalkera 2,6ot adnak most, ami nem is annyira rossz
Szerintem ez gáz, most alapból csak egyel több gól fér bele többi bukó.
Inkább 20-as odds shalke,(de tippmixen nem ennyi)
Inkább ne fogadj..

Idézetet írta: bendehal Dátum február 02, 2015, 20:42:02
Szerintem ez gáz, most alapból csak egyel több gól fér bele többi bukó.
Inkább 20-as odds shalke,(de tippmixen nem ennyi)
Inkább ne fogadj..

igen végül emiatt írtam hogy inkább 0-3as hendivel fogok szemezni, 2 még könnyen leeshet a bayernnek, de hogy 3at lőjenek Anélkül hogy kapnának egyet, azt már nem hiszem

Mivel van náluk egy Pepp és tudja őket motiválni, nem tartom kizártnak hogy guritanak 5-őt.

Idézetet írta: bendehal Dátum február 02, 2015, 20:51:30
Mivel van náluk egy Pepp és tudja őket motiválni, nem tartom kizártnak hogy guritanak 5-őt.

persze könnyen megeshet, ez csak megérzés/meglátás amit az előbbiekben taglaltam :)

Vagy egy normális irodánál tippelsz majd, nem jobb?  ;)



Idézetet írta: szorzatos Dátum február 02, 2015, 22:26:37
Inkább végrehajtandó!  :laugh:

még 0-4es hendit is (1,3) adnak a Bayern meccsre, aztán lehet pofira esek és elmegy mint a sz@r :D

Piros után unibeten +0.5 Shalke 2.6  :ok:

Nahát addig-addig ragoztuk, hogy csak igazad lett  :laugh:   :ok:

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 03, 2015, 21:54:49
Nahát addig-addig ragoztuk, hogy csak igazad lett  :laugh:   :ok:

jaja meglepően sima lett, de a piros lapnak sokat köszönhetek, bárcsak legalább minden héten lenne ilyen megérzésem :D :)