KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Vagy ujitson be vegre egy baratnot, amellett ugysem marad majd penze masra kolteni.
De ha mentalisan nem eleg eros strategiat kovetni vagy normalis bankroll managementet vinni, akkor leallni sem fog vele nagyon tudni, szoval itt mi hiaba irunk nagyon okosakat neki.
Figyelemeltereles nem rossz otlet, esetleg megprobalhat virtualis fogado jatekokon jatszani par honapig. Ha nyer avval is elorebb lesz.
Minden masra ott a pszichiater.

Le tudod magad tiltani a különböző oldalakon, ha jól tudom szinte mindenhol van ilyen opció. Ezt kell meglépni, akkor nem fogsz játszani legalább egy évig biztosan. Vagy orvos tudna segíteni rajta ha ez ilyen méretű probléma lenne.

Melyik irodáknál void a gólszerzőre fogadás, ha nem lép pályára a játékos? Bónuszforgatáshoz nézegetem, hogy Pinnacle-n brutál jó odds-ok vannak játékos szerez gólt igen/nem-re, nem egyszer remek arbokat találni b365-tel szemben, ahol csak a gólt szerez (igen)-re lehet fogadni. Ha cserepad/sérülés, stb. miatt egyik oldal vesztes lenne, másik push, viszont megszívnám.

Idézetet írta: szorzatos Dátum május 07, 2015, 15:37:35
Melyik irodáknál void a gólszerzőre fogadás, ha nem lép pályára a játékos?
Szerintem mindenütt.

Van egyáltalán a Pinnacle-n gólszerzőre fogadás?


Hi! Az a kérdés h ez a fogadás " Vojvodina(+10.5) - Partizan  AH 1 (1.83)   61:79"  nyertes v vesztes?

#2017 május 11, 2015, 23:00:11, junglefever
Hulye vagyok, hulyeseget irtam. Vesztes. ::)

#2018 május 12, 2015, 10:42:12, oldsmuggler
Idézetet írta: junglefever Dátum május 11, 2015, 22:49:08
Hulye vagyok, hulyeseget irtam. Vesztes. ::)
Köszi!

Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 11, 2015, 23:53:33
Kemény, hogy ezt meg kell kérdezni :crazy: :crazy:

(kivéve, ha te vagy a képen real time ;D)

Azért kemény lehet úgy szurkolni a meccs alatt, hogy nem tudjuk, mire fogadtunk...


#2020 május 12, 2015, 10:28:41, oldsmuggler
Idézetet írta: Knapp Dátum május 12, 2015, 00:07:25
Azért kemény lehet úgy szurkolni a meccs alatt, hogy nem tudjuk, mire fogadtunk...
Ez nem az én fogadásom volt, már bocs mert akkor látom hogyan könyvelik el. Erre nem gondoltál mi?

" KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!"

Na,Srácok!
Szal,mostanában egészen sz@r szériában vagyok és eljutottam odáig,hogy lehet,hogy be kellene fejeznem az egész sportfogadás dolgot.
Mióta az eszemet tudom szeretek sportfogadni és néha egészen jól ment.
Tudom,hogy én soha nem érhettem volna fel az olyan nagy spílerek szintjére,mint hurkabálint,lufu,nasi és még sorohatnám...
De nem is ez volt a célom.
Jó,nyilván én is szerettem volna egy biztos havi összeghez jutni,mint sokan mások,itt a fórumon,de úgy néz ki,hogy ez nekem nem megy!
Természetesen nagyon sajnálom ezt a dolgot,de higgyétek el,most sokkal jobban érzem magam,hogy ezt így most leírtam.
Sajnos,nincs elég mentális erőm ehhez!
Példa:
Pár napja játszott egymás ellen az alba berlin és az oldenburg(rohadjon meg mind a két csapat!)amikor is félidőben asszem  valami 5-8 pont körül vezetett a vendég.
Ahogy megláttam,hű mondom ez aranybánya!
Elég erős ez az alba valszeg szünet után majd fordítani fog!
Na,persze!
Elkezdődött a 2 félidő egyre teltek a a percek de az oldenburg előnye cseppet sem akart csökkenni,bár néha ideiglenesen feljött 1-2 pontra az alba.
Aztán már pillanatok alatt húzott el 12 pontra az oldenburg és már alig volt hátra 5 perc.
Na,mondom-köszi buzik-és kiléptem bazi nagy minusszal.
Ahogy megtörtént az albai patkányok megtáltosodtak és hihetetlen sebességgel elkezdték lefaragni a hátrányt.
Mikor feljöttek 82-re a 88 ellenében,akkor már tudtam,hogy megszívtam!
Sajnos ilyenkor szinte mindig ez van!
A világ legpechesebb fogadójának érzem magam.
Egyszerűen nem tudom elhinni,hogy jár így még valaki,mint én!
Ha talán hidegvérű vagyok és bentmaradok a meccsben,akkor több mint 150 dolcsit nyertem volna így meg több száz dolcsi minusz.
Nagyon fasza!
"Ügyes gyerek vagyok!"
Maradt még egy pár 10 dolcsi,mondom ma kipróbálom,hátha szerencsém lesz.
Layeltem is egy lovat.
De nem ám azt amelyiket először kinéztem,hanem megváltoztattam egy másikra.
Találjátok ki,melyik kib@szott gebe nyert?!
Ez a kicseszett kolbász eddig még értelmes helyezést sem ért el,most pedig nekem "kedveskedve"rögtön nyert hogy rohadjon meg a zsokéja is!
Szal,ez van!
Azt hiszem felesleges ezt folytatnom,mert akinek ennyire nincs szerencséje,mint nekem az sok jóra nem számíthat a sportfogadás terén.
Azt nem mondanám,hogy kutyaütő lennék,mert eddig már többször is elértem az ezer dolláros szintet(9-10 dolláról indulva),de azután mindig jöttek a bukták,mintegy menetrendszerűen,amelyek után meg sem álltam a 0-ig.
Szal,valamit nagyon nem jól csinálok!
Még maradt bent pár dolcsi.
Szerintetek azt még próbáljam értelmesen eljátszani vagy hagyjam a francba az egészet és rakjam fel valamire poénból és felejtsem el az egész sportfogadást?
Köszönöm a válaszokat!

Idézetet írta: mikisun Dátum május 13, 2015, 21:16:18
Szerintetek azt még próbáljam értelmesen eljátszani vagy hagyjam a francba az egészet és rakjam fel valamire poénból és felejtsem el az egész sportfogadást?
Sose fogadj nagyobb tettel a mindekori rollod 5%-nal. Ha ezt be tudod tartani egy evig ugy, hogy kozben nem kell havonta ujra depositolnod, akkor van keresnivalod. Egyebkent meg egy ideig jatssz csak itt az oldalon a tippjatekokkal stb. hogy lenyugodjal. Ugyis jon a nyar.
Okosabbat nem tudok mondani, mert ez nekem inkabb rekreacios tevekenyseg es nem beveteli forras - az emiatti stresszszintem is ennek koszonhetoen alacsony.
Nyerni mindenki szeret, de nem fog osszedolni a vilag attol, hogy kihagysz egy fel evet es atgondolod miert kezted ezt az egeszet es hogyan jutottal ide.

Köszi a választ,junglefever!
Ha tudnád,hogy az évek folyamán,mennyiszer megfogadtam,hogy nem rakok sosem többet,mint a rollom 5-10%-a...
Aztán mégis mindig eltértem és akkor...
Viszont nagyon jó tanácsot adtál,ha így belegondolok! :) :)
Való igaz,hogy nagyon komolyan fogtam fel mindig is ezt a dolgot.
Talán a kényszer,hogy nyerjek pénzt,ami görcsössé tett és ezért léptem meg ekkora baromságokat.
Persze,valszeg ez vezetett oda,hogy már csak minden mindegy alapon szórjam a pénzt mindenféle marhaságokra,akár a leghülyébb tippekre is.
Köszi,junglefever!
Azt hiszem meg kell fogadnom a tanácsodat! ;) :)