KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Akkor itt most mindenki aki netellerről/skrillről utalja a nyereményét a bankszámlájára az fixen adózik is utána(negyedéven belül)? nincs semmilyen mód arra, hogy megkerüljem az adózást? Úgy tudtam, hogy csak az adózik, aki neteller nélkül, direktbe számlára utalja az összeget, és akkor látják, hogy online szerencsejátékból származik.

Idézetet írta: 2timot7 Dátum július 15, 2015, 13:00:45
Akkor itt most mindenki aki netellerről/skrillről utalja a nyereményét a bankszámlájára az fixen adózik is utána(negyedéven belül)? nincs semmilyen mód arra, hogy megkerüljem az adózást? Úgy tudtam, hogy csak az adózik, aki neteller nélkül, direktbe számlára utalja az összeget, és akkor látják, hogy online szerencsejátékból származik.

Ha Netellerről utalsz otthoni bankszámlára pénzt, akkor az mivel jobb? Az is bevétel, nem? Azt mivel magyarázod a NAV-nak, hogy az mi?

Kellene adózni mindig, de senki sem teszi. Nem buzdíthatunk arra, hogy ne adózz. Még nem hallottuk itt senkitől, hogy a NAV "görcsölt" volna a kis pénzecskéje miatt. Ha nagyon biztosra akarsz menni vásárolj skrill/neteller bankkártyájával. Vagy vegyél le így pénzt. Igaz ennek van limite, de feltételezem nem milliókról beszélünk. (Ha igen, akkor is néhány nap alatt levehető cashben egy automatából)

Skrill/neteller bankkártyával ATM-nél tudok levenni pénzt(írtad,hogy automata, de akkor szinte bármelyik ATM-nél van rá lehetőség?)? Vagy ha erről tudnál pontosabb infokat mondani azt nagyon megköszönném:) Tehát a skrill/neteller bankkártya az egyetlen mód arra h ne kelljen adózni?

Beregelsz  a skrill/neteller valamelyikére. Verifikálod magad, személyi lakcím kombóval. 10Euró/év díjért kérhetsz MasterCard bankkártyát. A vásárlás ezzel a kártyával díjmentes, a pénzlevételnek vannak költségei. Ha ezzel vásárolsz mondjuk egy plazma tvt a NAV csak akkor tudja meg, ha vagyonosodási vizsgálat során megkérdezi, hogy Uram, önnek a közmunkás fizetéséből honnan van plazma tvje? Amúgy így láthatatlan marad a pénzed(egyelőre)
Mert ugye jön valami nemzetközi törvény hogy ezek a netpénztárcák is kiadják az adatokat az országoknak.  De én nem félek, hogy ez bármi változást okozna azok között akik nem milliókat vesznek le így rendszeresen.

lehet hülye kérdés,de barátságos meccs hogy lehet 0-0 vagy ilyen 1-0?ott minek kell úgy védekezni,mintha bl döntőben lennének és 1-0 lenne 80. percnél?

Mert az eppen egy felidore csapatba kerulo vedo szeretne az ideny kozben is ott jatszani, de ha bari meccseken rajta rugnak 3 golt akkor ez nem fog neki osszejonni. Pl. ezert.

ennyire erőlvel a támadó meg akar rúgni 5 gólt... és azok mégis úgy játszanak mint normális meccseken

még1 kérdés:

tegyük fel hogy valaki össze akar hozni egy 3as szorzót,hogy a legcélszerűbb?simán felrakni egy 3as szorzót,vagy mondjuk 2 db 1,75 körülit,vagy 3 1,45 körülit vagy 4 db 1,3 körülit esetleg?már a 4 is elég sok egy szelvényre szerintem, azért nem is írom tovább
ha lehet akkor a keverést most ne vegyük bele,mikor nem ugyanolyanok a szorzók

Idézetet írta: ricsi046 Dátum július 26, 2015, 13:08:25
még1 kérdés:

tegyük fel hogy valaki össze akar hozni egy 3as szorzót,hogy a legcélszerűbb?simán felrakni egy 3as szorzót,vagy mondjuk 2 db 1,75 körülit,vagy 3 1,45 körülit vagy 4 db 1,3 körülit esetleg?már a 4 is elég sok egy szelvényre szerintem, azért nem is írom tovább
ha lehet akkor a keverést most ne vegyük bele,mikor nem ugyanolyanok a szorzók

8 db 1,15 körülit, ahogy én szoktam.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum július 26, 2015, 13:08:25
még1 kérdés:

tegyük fel hogy valaki össze akar hozni egy 3as szorzót,hogy a legcélszerűbb?simán felrakni egy 3as szorzót,vagy mondjuk 2 db 1,75 körülit,vagy 3 1,45 körülit vagy 4 db 1,3 körülit esetleg?már a 4 is elég sok egy szelvényre szerintem, azért nem is írom tovább
ha lehet akkor a keverést most ne vegyük bele,mikor nem ugyanolyanok a szorzók

Szerintem minél kevesebb eseményből kell megoldani, maximum 2-3-ból.
Kevesebb izgalom és matematikailag is ez indokolt.  :)
Az alacsony szorzók általában irreálisan alacsonyak, nem a valós esélyeket tükrözik, nagyrészt azért, mert a zemberek a "tutit" szeretik pakolni.

Ha egy eseményt választanék, akkor az olyan lenne, aminek 3.3-3.5 körüliről esett a szorzója 3-as körülire. Mindegy mi az esemény...
Vagy fociban egy hazai pályán játszó enyhe favoritot, akit 1.9 körül adnak, játszanám félidő/végeredmény 1/1-re, szintén 3-as szorzóért.

De a focimeccseken az 1. félidő 0:0 (0,5 alatt) is 2,5 és 3 között szokott lenni, amiből még ki is lehet szállni egy over fogadással, ha nem esik gól, de meggondoljuk magunkat.



A Dik szákör viktorunk áldásos tevékenysége elérte a Betfairt is. :fakk: :fakk:
Tudna valaki egy olyan linket küldeni(akár priviben)ahonnan esetleg be lehet lépni Betfairre?
Nagyon Szépen Köszönöm!

Idézetet írta: mikisun Dátum július 27, 2015, 20:28:24
A Dik szákör viktorunk áldásos tevékenysége elérte a Betfairt is. :fakk: :fakk:
Tudna valaki egy olyan linket küldeni(akár priviben)ahonnan esetleg be lehet lépni Betfairre?
Nagyon Szépen Köszönöm!

Zenmate vagy társai az igazi megoldás de az osztrák oldal is bejön: http://www.betfair.com.au/

Köszi Sleve!
Bár tegnap már találtam egy betfaires oldalt,amin betudok lépni meg tudok játszani is! :) :) ;)
Remélem,nem valami adathalász oldal!:D:D
Bár ott a https meg a lakat is előtte.
Ugye,akkor már nem lehet kamuoldal?

Idézetet írta: sleve Dátum július 27, 2015, 21:26:00
Zenmate vagy társai az igazi megoldás de az osztrák oldal is bejön: http://www.betfair.com.au/

Ausztrál, nem osztrák.