KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pool x2 3000-el, United fix, Southampton meccs alatt meg elmennék templomba  :beerchug:

Én szerintem sorban adtam volna el a meccseket Betfairen hogy 18-20 000 font körül szàlljak ki a legrosszabb esetben is. Ha jól számolom így olyan 50 000 font körül lett volna a nyeremény ha mégis nyer a kombi szelvény. Elég sok pénzt kellett volna feltölteni az exchangere hogy ki tudjam ajànlani a fogadàsokat...

Kivàncsi vagyok, hogy lesz-e hír arról hogy hogyan döntött a jàtékos.

Ezeknek a jatekosoknak soha sincsen akkora rolljuk, hogy relevans osszegekkel tudjanak ellenfogadni, hiszen leginkabb ezert toljak ezeket a matematikailag nonszensz kombikat.
Imadkozzon erosen es sokat.

Idézetet írta: G-DAWG Dátum augusztus 17, 2015, 22:09:29
Én szerintem sorban adtam volna el a meccseket Betfairen hogy 18-20 000 font körül szàlljak ki a legrosszabb esetben is. Ha jól számolom így olyan 50 000 font körül lett volna a nyeremény ha mégis nyer a kombi szelvény. Elég sok pénzt kellett volna feltölteni az exchangere hogy ki tudjam ajànlani a fogadàsokat...

Kivàncsi vagyok, hogy lesz-e hír arról hogy hogyan döntött a jàtékos.
Itt csak annyi a lényeg hogy pakoljon mindenki 15-ös kombit.
A bukiknak ez megfizethetetlen...
Tippmixes-es újságban(vagy nem tudom miaz, de annak néz ki) ez megy alapból.

Ha úgy tesszük fel a kérdést, hogy 17,000 fonttal nyomnánk-e egy all in-t egy 3-as kötésre, akkor meg is van a válasz, hogy jöjjön-e a cash out.  :)

Valaki legyen kedves kisegíteni a Vasas - Vidi meccs következő statisztikáival: labdabirtoklás, kapuralövés, kaput találó lövés, szabálytalanság, szögletek. Ahol nézni szoktam, ott ennek a meccsnek a statjai nincsenek feltöltve.

Köszi

nem tudtok valami olyan oldalt ahol valaki naponta legalább 20-30 1,3-1,4es szorzós tippet ír ki?


Idézetet írta: ricsi046 Dátum augusztus 21, 2015, 15:00:45
nem tudtok valami olyan oldalt ahol valaki naponta legalább 20-30 1,3-1,4es szorzós tippet ír ki?
csabax is igen sok tippet szokott nap, mint nap megosztani, rendre alacsonyabb szorzóval.

Létezik hogy kajak-kenura sehol nincs kínálat? se unibet, se bet365, se sportingbet, a többit már nem is néztem.

Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 22, 2015, 11:18:41
Létezik hogy kajak-kenura sehol nincs kínálat? se unibet, se bet365, se sportingbet, a többit már nem is néztem.

Tippmix és pro, ha van hozzá gusztusod. Csodát persze ne várj, csak a holnapi K4-es döntők vannak a kínálatban 1-1 fogadási lehetőséggel.

Kérdeznék én is: Knézy miért a szurkolók közé ült? A kürtöket meg dudákat jobban hallani mint a közvetítést.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 22, 2015, 11:56:03

Kérdeznék én is: Knézy miért a szurkolók közé ült? A kürtöket meg dudákat jobban hallani mint a közvetítést.

Nincs azzal gond, hogy a szurkolók között ül, az inkább a hiba, hogy mikrofon is van nála.   :)

Keresek 1-2 olyan személyt aki:

-Csak döntetlenekkel, és egyéb 3 feletti oddsokkal foglalkozik (pl: HF/FF vagy pontos végeredmény stb)

ÉS / VAGY

-Matematikai alapon, ismétlődésre, statisztikára alapozva fogad

Saját szisztémák, stratégiák átbeszélése-megosztása egymással, hibák feltárása, segítség nyújtás a cél.

Üzenetben jelentkezzen aki magára ismert!
Köszönöm :cya:

Egy olyan kérdésem lenne elsősorban Milanékhoz, hogy az előzetesekben nem lehetne valahogy feltüntetni a szerző nevét is? Korábban látható volt, most viszont csak annyi látszik, hogy sportfogadas.org. Ez számomra egy kicsit zavaró, hisz volt olyan, akinél az 5/10-es tipp egy "próba szerencse" kategóriát takart, míg másnál egy relatív megbízható tipp volt. Így nevek nélkül viszont nem tudom, hogy mennyire számít valóban erősnek a leírt tipp.

Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 29, 2015, 15:44:24
Egy olyan kérdésem lenne elsősorban Milanékhoz, hogy az előzetesekben nem lehetne valahogy feltüntetni a szerző nevét is? Korábban látható volt, most viszont csak annyi látszik, hogy sportfogadas.org. Ez számomra egy kicsit zavaró, hisz volt olyan, akinél az 5/10-es tipp egy "próba szerencse" kategóriát takart, míg másnál egy relatív megbízható tipp volt. Így nevek nélkül viszont nem tudom, hogy mennyire számít valóban erősnek a leírt tipp.

Támogatom. Ha jobb a békesség alapon a nevet nem is lehet kiírni, de lehetne álnevünk vagy kódunk  :D Vagy ha mindig az adott szerző a cikk posztolása után rögtön odadobna egy kommentet, nyerni fog a Federer vagy valami ilyesmi. Szóval mindenki tudná kié az előzetes.