KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Szolnok - U19 v Meszoly Focisuli U19

Ezzel a meccsel mi lett? Rövid ideig volt élőben. Fogadtam rá aztán kivették felvehető most-nál ott bugol még az összeg.. de, hogy mi lett az eredmény (ha lett) :icon_confused:

Idézetet írta: bryan_65 Dátum szeptember 09, 2015, 20:49:58
Szolnok - U19 v Meszoly Focisuli U19

Ezzel a meccsel mi lett? Rövid ideig volt élőben. Fogadtam rá aztán kivették felvehető most-nál ott bugol még az összeg.. de, hogy mi lett az eredmény (ha lett) :icon_confused:

gyanítom hogy 1es odds lesz mert a bet365 "nem induló"-nak írja

Idézetet írta: bryan_65 Dátum szeptember 09, 2015, 20:49:58
Szolnok - U19 v Meszoly Focisuli U19

Ezzel a meccsel mi lett? Rövid ideig volt élőben. Fogadtam rá aztán kivették felvehető most-nál ott bugol még az összeg.. de, hogy mi lett az eredmény (ha lett) :icon_confused:

Ezt találtam:

09-09-15 17:30   Szolnok U19 - Meszoly Focisuli SE U19   2:1 (1:1)

Köszönöm a válaszokat. Ennek örülök mert a Szolnok U19-t tettem :D Csak jóvá írják előbb utóbb :D

Külföldi oldalon úgy olvastam 1,00 szorzót kapott.

Hogyhogy? Az mlsz oldalán én is megtalált a 2-1-s eredményt. (nálam még fűgöbben van)


akkor szerencséd van,nekem ilyenkor mindig azt csinálják,hogy ha nyert volna akkor 1es szorzó ha buktam akkor rendes fogadás

Sziasztok!
Én még kicsit kezdő sportfogadó vagyok és bár a google  barátom, nem igazán találtam olyan Livescore felületet, amely minden mérkőzést mutatott volna. Konkrétan a Betfair fogadási kínálata ( foci ) amit nézegettem, de olyan oldalt nem találtam amelyen ezt nyomon lehetett volna követni. A Betfair felülete lassú, így nem találtam megfelelőnek, fogadáshoz pedig külső programot használok, de az nem mutatja az eredményt csak az oddsokat.
Létezik egyáltalán ilyen weboldal?
(Nem arbolok egyébként)


Tehát függetlenül attól, hogy pl a Betfair-en akarok fogadni, eredménykövetésre érdemes a Bet365 felületét használni?

Idézetet írta: Hyszti Dátum szeptember 10, 2015, 12:57:23
Tehát függetlenül attól, hogy pl a Betfair-en akarok fogadni, eredménykövetésre érdemes a Bet365 felületét használni?

Igen.

Köszönöm, a gyors válaszokat!
Lehet, hogy nem kellene olyan mérkőzéseket keresnem amik mindenféle sosem látott bajnokságokban és országokban zajlanak, akkor több szerencsém lenne :)

Akár az is egy megoldás. :DD
De azt szoktam mondani, és többnyire igaz, hogy ami nem megy a beten élőben az meccs nincs is. :DD

Nincs véletlenül valaki olyan oldalt, ahol egyedi darts tollakat lehet készíttetni? Gugli sajna nem volt a barátom (vagy csak én vagyok balfék)  :redchug: