KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: hubika88 Dátum október 01, 2015, 20:13:57
uff
ha eddig csak pc-n toltam a játékokat, (nem vagyok kocka, csak gta, fifa meg nba) akkor mennyire nehéz átállni xbox-ra vagy ps4-re? ja igen, meg h xbox v ps4?

Szerintem egyáltalán nem nehéz az átállás. Az említett játékok kontrollerrel irányíthatóak igazán jól (szerintem). Szerintem mindegy melyik gépet veszed. Ami esetleg számíthat, az exkluzív címek (bár ha csak a fent említett játékok érdekelnek, akkor nem lényeg), illetve hogy a ps4 hardveresen kicsit erősebb (gyakorlatban néhány játék nagyobb felbontásban fut, de szerintem nagyon jó szeműnek kell lenni, hogy észrevedd a különbséget). A másik ami szempont, hogy esetleg baráti körben melyik az elterjedtebb.
A két gép színvilága kicsit eltérő, ez egyéni ízlés kérdése, kinek mi jön be. Érdemes megnézni vásárlás előtt mind a kettőt (esetleg baráti körben keresni olyat, akinek van).

(Amúgy nekem ps4 van.)

Idézetet írta: kreatos Dátum október 02, 2015, 09:27:32
Tud valaki olyan fordító oldalt vagy esetleg olyan fordító programot ahol Magyar mondatokat le tudok fordítani Angolra.
Ilyen,hogy google translate kizárva..az ilyeneknél jobb kellene!..melyik a legjobb szerintetek?

Nem tudom mennyire kell pontosnak lennie a fordításnak, illetve mennyire bonyolult a szöveg, de olyat tudok javasolni, ami nekem pl magyar-francia fordításnál viszonylag jól bejött (egy szót nem beszéltem franciául), hogy lefordítod a mondatot Google Translate-ben, esetleg keresel más fordítót, ott is, majd a mondatot, vagy a mondat egy részét bemásolod Google-be, és rákeresel. Elég bő a web, a találatok között valószínűleg lesz ahhoz hasonló mondat, úgyhogy ha a szórend, vagy valami nem jó, akkor az alapján lehet foltozgatni. Ez persze, ahogy írtam főleg egyszerűbb szövegeknél jó, vagy mondatrészeknél, de egy DNS-ről szóló publikáció fordításánál ez nem lesz túl hasznos.
Hozzátartozik, hogy ez kicsit időigényesebb is, de jobb nem jut eszembe. Sajnos a magyar nyelv túl bonyolult ahhoz, hogy jó fordítót találjunk hozzá.

Régebben a főoldalon volt egy Skrilles affiliate hírdetés amit már nem találok. A Skrill az első online sportfogadásra szánt befizetés egy részét visszaadta, vagy valami ilyesmi volt a hirdetésben. Ez a promóció már nem él?

Valaki tudja hogy mi ez a Böde 100kg mizéria? Valamiről biztos lemaradtam

Idézetet írta: ricsi046 Dátum október 11, 2015, 10:42:22
Valaki tudja hogy mi ez a Böde 100kg mizéria? Valamiről biztos lemaradtam

Nem tudod miről maradtál le, most pótolhatod:

! No longer available

Bödeeee  ;D ;D ;D



Idézetet írta: alexthebest Dátum október 11, 2015, 11:04:31
Megelőztem a GOD-ot   :P

Muszáj volt többször is megnézem, mielőtt belinkelem ;D Nekem amúgy már kicsit sok ez a folyamat egy poént nyom mindenki a következő poénig. Kicsit egysíkú lett a trollfoci, régen eredetibb volt.


Üdv org lakóit !

Tudomásomra jutott hogy pár felhasználó chaten felhozta hogy én privátban molesztálom tipp kérésekkel, ez mind igaz, de csak kérdezek véleményeket  tippekben való megerősitést kérek. Soha senkit nem bántottam meg senkinek nem tettem szemrehányást ha rossz is volt a tipp. Páran gondolom letiltottak gondolok itt fjazej kollégára akit valóban nem látok jóideje, pedig sose jelezte nekem hogy idegesitené a tipp kérésem, van aki jelezte is nyiltan pl drogos, hogy idegesiti a állandó tipp kérésem, igaz sokszor vissza kérdeztem tőle mennyire érzi erősnek a tippet de csak azért hogy mekkora összeggel rakjam meg,alexthebest kolléga akit csak dicsérni tudok alázatos válaszaiért és segitségéért.  Szenvedélyünk a sportfogadás azért vagyunk itt sztem hogy segitsük egymást ki ezzel ki azzal...vagy ne tegyük ne segitsünk egymásnak ha van 1 jó fülese stb ? Javaslatokat kérek kérdéseimet hol tegyem fel ,ahol kapok is rá válaszokat, tisztelet a kivételnek

Idézetet írta: Buszsofőr Dátum október 11, 2015, 20:56:26
Üdv org lakóit !

Tudomásomra jutott hogy pár felhasználó chaten felhozta hogy én privátban molesztálom tipp kérésekkel, ez mind igaz, de csak kérdezek véleményeket  tippekben való megerősitést kérek. Soha senkit nem bántottam meg senkinek nem tettem szemrehányást ha rossz is volt a tipp. Páran gondolom letiltottak gondolok itt fjazej kollégára akit valóban nem látok jóideje, pedig sose jelezte nekem hogy idegesitené a tipp kérésem, van aki jelezte is nyiltan pl drogos, hogy idegesiti a állandó tipp kérésem, igaz sokszor vissza kérdeztem tőle mennyire érzi erősnek a tippet de csak azért hogy mekkora összeggel rakjam meg,alexthebest kolléga akit csak dicsérni tudok alázatos válaszaiért és segitségéért.  Szenvedélyünk a sportfogadás azért vagyunk itt sztem hogy segitsük egymást ki ezzel ki azzal...vagy ne tegyük ne segitsünk egymásnak ha van 1 jó fülese stb ? Javaslatokat kérek kérdéseimet hol tegyem fel ,ahol kapok is rá válaszokat, tisztelet a kivételnek


Nyiss egy naplót. Sokan olvassuk mások naplóját, és ha felteszel egy kérdést biztos válaszol rá valaki. Én például úgy vagyok, hogy ha feljövök délelőtt, akkor az összes olyan topikba beleolvasok, ami kint van a főoldalon, mint az utolsó hozzászólok. Ha tippeket szeretnél, szerintem érdemes a guruból venni, vannak nagyon igényes tippek, indoklással.

Idézetet írta: Buszsofőr Dátum október 11, 2015, 20:56:26
Üdv org lakóit !

Tudomásomra jutott hogy pár felhasználó chaten felhozta hogy én privátban molesztálom tipp kérésekkel, ez mind igaz, de csak kérdezek véleményeket  tippekben való megerősitést kérek. Soha senkit nem bántottam meg senkinek nem tettem szemrehányást ha rossz is volt a tipp. Páran gondolom letiltottak gondolok itt fjazej kollégára akit valóban nem látok jóideje, pedig sose jelezte nekem hogy idegesitené a tipp kérésem, van aki jelezte is nyiltan pl drogos, hogy idegesiti a állandó tipp kérésem, igaz sokszor vissza kérdeztem tőle mennyire érzi erősnek a tippet de csak azért hogy mekkora összeggel rakjam meg,alexthebest kolléga akit csak dicsérni tudok alázatos válaszaiért és segitségéért.  Szenvedélyünk a sportfogadás azért vagyunk itt sztem hogy segitsük egymást ki ezzel ki azzal...vagy ne tegyük ne segitsünk egymásnak ha van 1 jó fülese stb ? Javaslatokat kérek kérdéseimet hol tegyem fel ,ahol kapok is rá válaszokat, tisztelet a kivételnek

Az, hogy privátban kérdezgetsz másokat, nem arról szól, hogy segítsük egymást, hanem hogy konkrétan téged segítsenek.   ;)
Ebből másoknak semmi haszna sincs, így erre inkább nem hivatkoznék...  ::)
Ha nem privátban kérdezősködsz, hanem a naplókban vagy a chaten, akkor azt legalább más is láthatja és a válasz a többi olvasónak is hasznos lehet.

Hja igen, a fórumon, a naplókban, a chaten, a guruban aki akarja, meg tudja osztani a tippjeit és a gondolatait, ennél többet rendszeresen elvárni kicsit túlzásnak tűnik.
Gondolj bele, ha nem csak te, hanem több tucat vagy több száz felhasználó gondolkodna hozzád hasonlóan, azaz hogy neki jár a rendszeres "privát tippszolgáltatás" az általa nagyra becsült fogadóktól, akkor azoknak a nagyra becsült fórumtársaknak csak arról szólna az élete, hogy privát üzenetekre válaszolgassanak!

A tipperősség kérdése meg elég szubjektív dolog, ha van is valakinek egy rendszere a saját tippjeinek erősségének meghatározására, az nem biztos, hogy értelmezhető mások számára.
Pl. mikor én egy 1.8-as szorzós elemzésnél azt olvasom, hogy 4/10 a tipperősség, nekem egyből az jut eszembe, hogy akkor abban van érték még a tippadó szerint is, ha ellene játszom.   ;D 


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 05, 2012, 22:07:18
money line tudtommal győztesre való fogadást jelent. Akkor nyersz, ha jól tippeled meg, hogy melyik csapat nyer, legyen az rendes játékidő, hosszabbításos, vagy büntetős győzelem. Pénzt vissza nem kapsz soha, hokinál x után mindig van hosszabbítás.
Ez most tényleg így van vagy 2015-ben új szabály él a tippjátékokban?

uff

olyan kérdésem lenne, hogy miért csinálhatja a gépem azt, hogy pl meg van nyitva 5 oldal, és amelyiken éppen nem vagyok, és visszalépnék akkor folyton frissíti. Most ez egy youtube video lesése, közbe fb vissza jútúb és előlről kezdi az cseppet idegesítő.

köüszi előre is ha vki tudja mi lehet a hiba

Idézetet írta: hubika88 Dátum október 18, 2015, 21:08:00
uff

olyan kérdésem lenne, hogy miért csinálhatja a gépem azt, hogy pl meg van nyitva 5 oldal, és amelyiken éppen nem vagyok, és visszalépnék akkor folyton frissíti. Most ez egy youtube video lesése, közbe fb vissza jútúb és előlről kezdi az cseppet idegesítő.

köüszi előre is ha vki tudja mi lehet a hiba
Milyen böngészőt használsz?