KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum november 02, 2015, 15:44:17
Komolyan mondom, ilyen nem létezik. Nem találtam jobb topikot neki.
Örmény meccsek, bet365, élő fogadás, unibeten is volt a meccs azt tudom.
4.5 under @ 2.10 nyitásnál, ez úgy marad is a 20. perc környékéig (max olyan 2.00 vagy 1.90-ig esett, normális esetben már 3.5-re le kellett volna mennie a linenak), amikor is gól, ugrik egyet az érték, megy tovább a meccs, 38. percben tettem egy 5.0 under fogadást.
No de ezt sem goal line fogadásnál, mert az persze megint megőrült, 5.5 volt a gólok száma, az under 1.72 volt, a goal line meg aminek 5.0,5.5-nek kellett volna lennie meg 4.5 és az under 2.37-volt, na mindegy, ki tudtam matekozni és olyan 2-es szorzó jött ki.
Telik az idő, örményekkel kapcsolatban sokszor volt olyanom, hogy félidő előtt utolsó pillanatokban esik egy gól. Reménykedtem hogy nincs szó semmilyen bundáról, már majdnem meg is győztek, de hát nem leesett 45+3-ban az a gól? Oké, 2-0.
Megy az idő, 56" körül a line 3.5-re is leesett, az under szorzó 2.25 volt.
Oké, ilyenkor olyan 1.5-szörösét tudtam volna felvenni a pénzemnek, úgy voltam vele, hogy még ha esik is egy gól, akkor is pénzemnél vagyok.
Mivel főztem éppen, simán rá tudtam nézni az oldalra félpercenként is.
Ahelyett, hogy csökkent volna a szorzó szabályosan, a line felugrott 4.5-re, majd a kezdeti 1.53-as under szorzó felkúszott, és 67. percben már a 4.5 under 1.83 volt. Piros lap sem volt, nem tudom ez miért történt.
Jött is két gól 67"-ben és 1-2 perc múlva is.
77"-ben ki tudtam venni 4-0-nál a pénzem, az ilyen meccsekben bármi benne van, múlt héten szintén örmény meccsen az 5.0 fogadásom lett pushra küldve 92-es és 94-es gólokkal.
Telik múlik az idő...és végül 91-ben itt is leesett az 5. gól :)
Ennyire manipulált liga lenne ez az örmény, vagy csak szimplán ilyen érdekes? Mitől van, hogy az előre belőtt gólok száma fogadás nem automatikusan csökken az idő elteltével? Örményeken kívül nem nagyon láttam mostanában ilyet...
Véletlen lenne, hogy 4.5-ös érték nem akart csökkenni sem az első félidőben, sem utána 56-67. percig, és esett is az 5. gól meccs végén?


Ha a 4.5 alatt szorzója jelentősen emelkedett rövid időn belül, akkor abban a bundán kívül az arbosok keze is benne lehet.
Talán más irodával szemben el volt árazva, de ha egy ilyen viszonylag kis piacon valaki életszerűen tesz egy nagyobb tétet, az is jelentősen elmozdíthatja a szorzókat.
Persze ha be volt rendelve a 4-5 gól a meccsre és a 2. félidő elején ezt pakolták sok számlán a "bennfentesek", akkor az is előidézhette a zuhanást.  :)
Jóhiszeműen megközelítve az is elképzelhető, hogy a hajrára valaki nagyobb pénzzel sok gólra fogadott, mert neki is feltűnt, hogy az örményeknél olyankor góleső van.

Abban nem látok rendkívülit, hogy két egymáshoz közeli line közül az iroda nem azt teszi a kínálatba, ami éppen nekünk tökéletes lenne, itt is lehet racionális - anyagi - ok mögötte a buki részéről, amivel ki akarja egyensúlyozni az addig megtett téteket.

Azt szeretnem kerdezni, hogy milyen modon tudnam azt elerni, hogy amely oldalakat megtekintek, az ahhoz tartozo reklamot azt kovetoen ne lassam mindenhol. Irto mod zavaro, hogy ennyi privat tere sincs mar az embernek. Egyebkent nalam pont forditva sul el ez a fajta reklamozas, mert amint meglatom egy korabbi bongeszesem hirdeteset, ugy felb*sz, hogy el is megy tole a kedvem! Koszonom, hogyha tudtok segiteni!

Idézetet írta: Knapp Dátum november 02, 2015, 19:04:51

Ha a 4.5 alatt szorzója jelentősen emelkedett rövid időn belül, akkor abban a bundán kívül az arbosok keze is benne lehet.
Talán más irodával szemben el volt árazva, de ha egy ilyen viszonylag kis piacon valaki életszerűen tesz egy nagyobb tétet, az is jelentősen elmozdíthatja a szorzókat.
Persze ha be volt rendelve a 4-5 gól a meccsre és a 2. félidő elején ezt pakolták sok számlán a "bennfentesek", akkor az is előidézhette a zuhanást.  :)
Jóhiszeműen megközelítve az is elképzelhető, hogy a hajrára valaki nagyobb pénzzel sok gólra fogadott, mert neki is feltűnt, hogy az örményeknél olyankor góleső van.

Abban nem látok rendkívülit, hogy két egymáshoz közeli line közül az iroda nem azt teszi a kínálatba, ami éppen nekünk tökéletes lenne, itt is lehet racionális - anyagi - ok mögötte a buki részéről, amivel ki akarja egyensúlyozni az addig megtett téteket.

Értem akkor, de nagyon érdekes... sok meccset követek így élőben, és ilyet még nem láttam, nem gondoltam hogy ilyen szinten lehet tétekkel befolyásolni. Ha bunda van a dologban, akkor zárják már be az egész örmény bohócligáta p*csába, vicc hogy ennyire kiszámítható időpontokban esnek a gólok...
A goal line-nál (ami ugye az ázsiai verzió) nekem úgy tűnt, hogy teljesen automatikusan működik, de akkor ezekszerint mégsem.

Idézetet írta: Alk Dátum november 03, 2015, 10:44:49
Azt szeretnem kerdezni, hogy milyen modon tudnam azt elerni, hogy amely oldalakat megtekintek, az ahhoz tartozo reklamot azt kovetoen ne lassam mindenhol. Irto mod zavaro, hogy ennyi privat tere sincs mar az embernek. Egyebkent nalam pont forditva sul el ez a fajta reklamozas, mert amint meglatom egy korabbi bongeszesem hirdeteset, ugy felb*sz, hogy el is megy tole a kedvem! Koszonom, hogyha tudtok segiteni!

Adblock Plus kiegészítő  :ok: Én már el sem tudom képzelni nélküle az életem  :D

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum november 03, 2015, 10:57:49
Értem akkor, de nagyon érdekes... sok meccset követek így élőben, és ilyet még nem láttam, nem gondoltam hogy ilyen szinten lehet tétekkel befolyásolni. Ha bunda van a dologban, akkor zárják már be az egész örmény bohócligáta p*csába, vicc hogy ennyire kiszámítható időpontokban esnek a gólok...
A goal line-nál (ami ugye az ázsiai verzió) nekem úgy tűnt, hogy teljesen automatikusan működik, de akkor ezekszerint mégsem.

Ha úgy érzed, hogy kiszámítható időpontokban esnek a gólok, akkor azt inkább próbáld pénzre váltani!    :)

Abban igazad van, hogy egy "átlagos" meccsen elképzelhetetlen, hogy mindenféle esemény nélkül így emelkedjen az under szorzója, mint amit itt említettél. (1.53 --> 1.83)
Ahol nagy a forgalom, ott ez biztosan kizárt, ezért gondolom, hogy egy kisebb piacot a tétek mozgatnak meg ennyire.
Még a pinnacle esetében is volt nekem többször olyan, hogy a kb. 80 eurós (max. ennyit engedett feltenni) kézilabda fogadásaim hatására a szorzót egyből lejjebb vitte vagy egy tizeddel.
Pedig ők elég nagy iroda, csak ezen a piacon nem mozog náluk akkora pénz, így sokkal érzékenyebbek.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 03, 2015, 11:50:44
Ha úgy érzed, hogy kiszámítható időpontokban esnek a gólok, akkor azt inkább próbáld pénzre váltani!    :)

Abban igazad van, hogy egy "átlagos" meccsen elképzelhetetlen, hogy mindenféle esemény nélkül így emelkedjen az under szorzója, mint amit itt említettél. (1.53 --> 1.83)
Ahol nagy a forgalom, ott ez biztosan kizárt, ezért gondolom, hogy egy kisebb piacot a tétek mozgatnak meg ennyire.
Még a pinnacle esetében is volt nekem többször olyan, hogy a kb. 80 eurós (max. ennyit engedett feltenni) kézilabda fogadásaim hatására a szorzót egyből lejjebb vitte vagy egy tizeddel.
Pedig ők elég nagy iroda, csak ezen a piacon nem mozog náluk akkora pénz, így sokkal érzékenyebbek.

Nem lehet, hogy már előtte pinnacle-n pakolták azt amit te is, csak az a 80 euro volt az, ami kiváltotta a csökkenést?

Ha csak simán felugrik a szorzó (3.5 under @ 2.25 -> 4.5 under @ 1.83) az is durva lett volna, de nem olyan ritka, de így hogy közben a második(!) félidőből telt el idő (56"->67"), és alap esetben kb a 3.5 under 2.25-nek olyan 1.6-ra kellett volna ennyi idő alatt csökkennie, nem pedig nőni, így nagyon speciális esetnek tartom :D Nagyon kevesen fogadhatnak akkor elég egyhangúan az örmény barátaim meccsére, ha ezt képesek előidézni :D

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum november 03, 2015, 13:12:01
Nagyon kevesen fogadhatnak akkor elég egyhangúan az örmény barátaim meccsére, ha ezt képesek előidézni :D

Nekem az egyik kedvenc ligám. :)
Sokszor van úgy hogy minél jobban telik az idő, annál magasabb az under oddsa.  :D :D
Azt se tudják a bukik, hogy ki kivel van.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 03, 2015, 13:29:25
Nekem az egyik kedvenc ligám. :)
Sokszor van úgy hogy minél jobban telik az idő, annál magasabb az under oddsa.  :D :D
Azt se tudják a bukik, hogy ki kivel van.

És mit szoktál tenni erre? :D Mert ha belegondolok, a 4,5 over nem volt indokolt 2-0-nál 65" körül, az undernek jo oddsa volt, de az meg bukott :D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 03, 2015, 13:29:25
Nekem az egyik kedvenc ligám. :)
Sokszor van úgy hogy minél jobban telik az idő, annál magasabb az under oddsa.  :D :D
Azt se tudják a bukik, hogy ki kivel van.

Na, akkor már tudjuk is, ki mozgatja a szorzókat.   ;D


Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum november 03, 2015, 13:12:01
Nem lehet, hogy már előtte pinnacle-n pakolták azt amit te is, csak az a 80 euro volt az, ami kiváltotta a csökkenést?

Eleve 2-300 eurós limitet írt, de annyit sem engedett feltenni ugyanazon a szorzón.
Most is azt látom, hogy 272,1 eurós limit van a dán férfi és a svéd női kézimeccseken.
Nem próbálnám ki, hogy mennyit engedne jelenleg feltenni, de ugye semmiképpen sem 10-30 ezer eurókat, mint mondjuk a BL meccseken.

Az irodának nem csak más irodákhoz képest kell kiegyensúlyozott szorzót adnia, hanem irodán belül is figyelnie kell, hogy megfelelő arányban érkezzenek a tétek, mert abból lesz a profitja.

Bármit lehet kérdezni?:D:D
Éppen egy 4 hónapos próbaidős állásban vagyok benne,de november végén szeretnék lelépni.
Nagyon nem váltotta be az elképzelésemet!
Nem tudjátok,hogy mi is ennek a menete?
Azt hiszem,hogy ilyen kevés időnél még megindokolni sem kell,hogy miért is hagyom ott a melót.
Elég szóban bejelenteni a dolgot a munkáltató felé vagy papíron kell benyújtani?
Mennyi idővel előtte kell/illik szólni nekik a felmondásról?
Köszi a válaszokat!

Próbaidő alatt indoklás nélkül felmondhatsz, természetesen írásban. Furcsa a 4 hónap, általában 3 szokott lenni a próbaidő.
Akár azonnal is kiléphetsz, attól függ van-e másik munka, vagy kell-e még itt a pénz. Az utolsó napon kilépni elég nagy spermaság... ;D

Idézetet írta: mikisun Dátum november 08, 2015, 22:33:09
Bármit lehet kérdezni?:D:D
Éppen egy 4 hónapos próbaidős állásban vagyok benne,de november végén szeretnék lelépni.
Nagyon nem váltotta be az elképzelésemet!
Nem tudjátok,hogy mi is ennek a menete?
Azt hiszem,hogy ilyen kevés időnél még megindokolni sem kell,hogy miért is hagyom ott a melót.
Elég szóban bejelenteni a dolgot a munkáltató felé vagy papíron kell benyújtani?
Mennyi idővel előtte kell/illik szólni nekik a felmondásról?
Köszi a válaszokat!

Ha tényleg próbaidőn vagy még, akkor azonnali hatállyal is felmondhatsz.
Szerintem sem kell indokolnod, de az a te érdeked is, hogy írásban nyújtsd be a felmondást, nehogy "elfelejtsék" és aztán téged vádoljanak azzal, hogy vártak, de te nem mentél dolgozni.  :)
Szóval írásban tudsz jogszerűen felmondani.  (ha nem teszed és genyák, akkor kártérítést is fizettethetnek veled, vagy ha lógnak még fizuval, akkor azzal is szívathatnak - bár ez komolyabb cégeknél nem jellemző)

Ha jóban vagy ott valakivel, akkor jelezheted már korábban is, hogy november végén felmondasz majd, de ezzel meg azt kockáztatod, hogy akkor egyből keresnek valakit a helyedre és ha megvan, akkor ők mondanak fel neked.   :P






Bárhogy fogsz lelépni, ezt a rövid munkát ne írd bele az önéletrajzodba..... :)

Ha már a munkáról, azon belül is a pénz keresésről van szó:
Szerintetek a sportfogadásból ha meg akar valaki élni akkor mi kell hozzá?
Normál kereteken belül normál bankmanagement mellett 5%-os maximális tétekkel!
Van közületek olyan aki próbálkozott már ilyennel vagy be is jött neki és tudna adni egy két jó tanácsot?

Idézetet írta: Lacikaa21 Dátum november 09, 2015, 14:28:12
Ha már a munkáról, azon belül is a pénz keresésről van szó:
Szerintetek a sportfogadásból ha meg akar valaki élni akkor mi kell hozzá?
Normál kereteken belül normál bankmanagement mellett 5%-os maximális tétekkel!
Van közületek olyan aki próbálkozott már ilyennel vagy be is jött neki és tudna adni egy két jó tanácsot?

szerintem 2 dolog biztos kell:
nagy tőke,erős idegrendszer
aztán ki tudja...