KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Hmm, erre most én is ránéztem. Az overezés tényleg jónak tűnik. Kössz a tippet srácok!  :ok:

Idegesítő csapatok, szerintem ezek full amatőrök, vagy ilyen nagypályás megye II, megye III környéki csapatok, akik most ementek terembe játszogatni. sok csapat azt sem tudja, mi a palánkos foci lényege, lelke. Szabadrúgásokat sem érzik, most nézek egy meccset, 3 az 1-be mennek és képtelenek voltak lebontani ziccerig  ;D

Óriási vicc az egész. Én is nézem. Ezek full amatőrök.

Üdv! Olyan kérdésem lenne, hogy hallottatok már olyanról, hogy valaki ellen bármilyen eljárást indított-e pl. a bet365, ha sokat nyer rendszeresen ( pl. havonta kiutal 50 ezer alatti összeget )vagy szerintük csalást követ el? Vagy csak tétkorlát és számla letiltás járhat? Neten és itt sem találtam rá választ.  Előre is köszönöm!

Idézetet írta: levimester Dátum december 21, 2015, 17:21:35
Üdv! Olyan kérdésem lenne, hogy hallottatok már olyanról, hogy valaki ellen bármilyen eljárást indított-e pl. a bet365, ha sokat nyer rendszeresen ( pl. havonta kiutal 50 ezer alatti összeget )vagy szerintük csalást követ el? Vagy csak tétkorlát és számla letiltás járhat? Neten és itt sem találtam rá választ.  Előre is köszönöm!

ked dolgot keversz itt... csaltal, vagy csak siman nyertel korrekt modon? ha csak nyertel, es a nyeremenyed lekered, miert lenne barmilyen eljaras? De ha rajottek valami bajra, akkor azt megirtak neked, igy jo lenne, ha tobbet is elmondanal...

Egyébként kezdjük onnan, hogy amennyiben valaki átverte az irodát, az ellen indíthatnak eljárást, igen.

Idézetet írta: levimester Dátum december 21, 2015, 17:21:35
Üdv! Olyan kérdésem lenne, hogy hallottatok már olyanról, hogy valaki ellen bármilyen eljárást indított-e pl. a bet365, ha sokat nyer rendszeresen ( pl. havonta kiutal 50 ezer alatti összeget )vagy szerintük csalást követ el? Vagy csak tétkorlát és számla letiltás járhat? Neten és itt sem találtam rá választ.  Előre is köszönöm!

Ha "csak" az iroda szabályzatát sérted meg, akkor ők is házon belül intézik. Ha bűncselekmény is felmerül, akkor van lehetőségük (ami inkább kötelezettség lenne) továbblépni.

egy régi, több éve nem működő telefonról még le lehet menteni adatokat, képeket meg ilyesmi, vagy annak már kuka?


Havi szinten hány százalékos profit mondható reálisnak?
Akik hosszú távon is nyereségesek azoknak kb hány százalék átlagosan havonta?

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 27, 2015, 22:07:15
Havi szinten hány százalékos profit mondható reálisnak?
Akik hosszú távon is nyereségesek azoknak kb hány százalék átlagosan havonta?
Egy hónap az nem mondható komoly mintának.

#2291 december 30, 2015, 15:40:13, SPF Admin
...

"5.2. Tippszolgáltatás pénz ellenében

A Sportfogadas.org egy ingyenes sportfogadás portál. Az oldal üzemeltetői a tippekért soha nem kérnek pénzt, vagy egyéb anyagi juttatást.
Szigorúan büntetjük (kizárással) azon személyeket akik bármilyen módon szolgáltatásaikért pénzt igényelnek! Ezen kívül a kizárás mellett addigi tevékenykedésüket is töröljük.
Ezen kívül a fórum bármely témájában tilos megemlíteni bármilyen hasonló szolgáltatást (vagy akár aláírásban is), úgymond 0 toleranciás politikát folytatunk!"

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy a BET365-ön pl. a - játék összesített - 2,5 alatti eredménybe ha, hosszabbításban ütnek gólt és úgy lesz 2-1 gól vagy büntetők után dől el és úgy lesz 2-1 sz beleszámít-e?  Vagyis akkor nyer a 2,5 alatt vagy veszt?

Előre  is köszönöm a válaszokat.

Hokiban számít a hosszabbítás és a büntető. Tehát egy 3-2es eredmény ami büntetőkkel dőlt el, az over 4,5es meccs.