KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Egy kedves holgy ismerosom tv vasarlas elott all, s az alabbi ket hirdetest nezte ki maganak. Tolem kert tanacsot, de ez nagyon nem az en vilagom sajnos. :) Hogyha valaki otthon van a temaban, s leirna a gondolatait, az nagy segitseg lenne!

http://www.jofogas.hu/magyarorszag?q=Grundig+42VLE8520BL+400Hz+107cm+3D+Fullhd+smart+LED+TV

http://www.jofogas.hu/heves/Philips_40PFL_5507K12_LED_TV_3D_SMART_WIFI_40__102CM_400HZ_Elado_89900_42706062.htm?first=1

Ui: Megeri egyaltalan nem 100%-ban uj tv-ben gondolkodni?? Koszonom elore is!

Én tuti újban gondolkodnék a helyében, mert a hasonló paraméterű tévék, újonnan is kb ennyibe kerülnek.

https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/f:kepatlo=2,led-tv/?orderby=1

Ilyesmiből csak újat vennék, adnak rá 2-3 év garit (interneten beregisztrálod, még meg is toldják 2-6 hónappal), többet amúgy sem bírnak.


Nem ide tartozik, de szerintem úgy programozzák őket, hogy 3 év + max. 2 évet menjenek. Eddig 2 tévénk meg a videokameránk adta meg magát a garancia idő után fél éven belül. A javítás vagy lehetetlen vagy horribilis. Kivétel a kamera volt, ott számomra is meglepő módon azt mondták típushiba, és cserélték a lencsét több mint 4 év után, Samuéknál. Azóta sok Samsung cuccunk van, pl. a régebbi tv már 5 éve húzza (gyanús is :) )

Semmiféleképpen nem vennék belőle használtat, ennyiért már tényleg lehet újat venni, vagy esetleg egy kicsivel kell megtoldani, be kell határolni hogy mennyit akar rá szánni, be kell határolni mekkorát akarunk pontosan, mekkora az a hely ahonnan nézni fogjuk, pl. egy kis szobába ne tegyünk be egy 132 centiset mert ha túl nagy tévét nézünk túl közelről, akkor még hd-filmeknél is látjuk a pixeleket és nem lesz élvezhető a műsor, az okosak azt mondják másfél méterről nézve egy átlagos HD felbontású tv-nél 82 centis az optimális, aztán el lehet dönteni, mi  a fontos okos , hagyományos 3D... na mindegy kis egyszerű dolog, de bele lehet bonyolodni, a lényeg az hogy mindenféleképpen szerintem újat kell vásárolni pontosan a garancia, és a válaszhatóság miatt, az általad mutatott tv-k 100ezres árat képvisel kb, abból ezt tudom ajánlani : http://www.emag.hu/samsung-40j5100-led-televizio-101-cm-full-hd-ue40j5100awxbt/pd/D0F17MBBM/?ref_cmp=ps&emagi_click_id=9ca3a8210a26ed1e0d7420ca65f831a7

kicsit drágábban a : Samsung UE40H6400
olcsobban ( kisebb ) Samsung UE32J5100

Tv-ben csak, Samsungot vásárolok egyébként én személy szerint....  :ok:

Megyek, tovabbitom is az infokat!  :ok: Koszonom szepen a segitseget!

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum január 16, 2016, 17:30:38
A Nem/Nem miatt, mert a 2. félidőben mindkét csapat betalált.

Ez nyertes tipp! Ott van: "In both halves" Ha a félidő valóban 3-0 volt,akkor ott az egyik nem lőtt gólt.
:ok:

http://www.devilfish.com/index.php?page=freespins

itt adnak 50 pörgetést regisztráció után,ebből lett nekem kb 5 fontom
azzal az 5 fonttal játszottam,néhány szerencsés pörgetéssel elindultam felfelé,most vagyok 150en
de nem igazán tudom kibogarászni,hogy hogy is van a forgatás
van náluk 1 bónusz,meg 1 pénzes account
nekem mind a 150 font a bónuszon van és elvileg ott is marad amíg be nem fizetek

"Be aware, if you have never made a deposit, any gameplay using bonus funds will not unlock bonus funds or bonus winnings from free spins and all winnings will return directly to your bonus account until you make your first deposit. All funds in your bonus account at the time of first deposit will be subject to standard play-through requirements."

ezek szerint nem az 5 fontot kell megforgatnom 35-ször hanem az egészet(150et)?


http://df.whitehatgaming.com/index.php?page=promoterms

Ráadásul itt még ilyet is ír:

"For any wagers made, the wager is deducted from the Player's cash account. If there is no cash available, then the wager is deducted from the bonus account."

Ezek szerint nem elég,hogy 5 helyett 150et kell 35ször megforgatni,de még csak nem is a bónuszt használja forgatáshoz hanem az enyémet?

Én sem értem igazából hogy hogyan is van ez. Van szabályzat itt mindenre.. Ez most no-deposit bonus vagy freespinnek felel meg?
Amúgy én is voltam már az oldalon, de látva hogy 50 vagy 100 euro lehet max a kivétel, nem regisztráltam. Úgyhogy az a 150 euród max 100.

írtam rájuk,azért ezeknél nem túl barátságosak a feltételek
ha befizetsz akkor a befizetett pénz is meg kell forgatni 35ször,meg nekem a 400 fontomat is 35ször(ja jött a 150hez még egy kevés)

a köv. kérdésem tehát az lenne,hogy mennyire lehetetlen küldetés 35ször megforgatni 420 fontot?esetleg ha alacsony tétes slotot nyomkodok éjjel nappal?

Idézetet írta: ricsi046 Dátum február 08, 2016, 18:09:48
írtam rájuk,azért ezeknél nem túl barátságosak a feltételek
ha befizetsz akkor a befizetett pénz is meg kell forgatni 35ször,meg nekem a 400 fontomat is 35ször(ja jött a 150hez még egy kevés)

a köv. kérdésem tehát az lenne,hogy mennyire lehetetlen küldetés 35ször megforgatni 420 fontot?esetleg ha alacsony tétes slotot nyomkodok éjjel nappal?

Azt írták, hogy csak akkor indul a forgatás, amikor befizettél?

Nem nagyon értem, hogy ha 5 fontot nyertél az ingyenes pörgetésekből, akkor miért nem csak azt az ötöst kell 35-ször megforgatnod...
Az, hogy a nyereményeid is a bónuszegyenlegen vannak, még nem jelent semmit, egyszerűen a bónuszból nyert pénzeket sem szedheted ki, ezért kell külön, bónuszként számolniuk.
Ha ebből a 400-420 fontból csak 100 lehet a tiéd a szabályzatuk szerint, akkor pláne nem értem, miért kéne ezt az összeget kiforgatnod...

Forgatni én minimum téttel szoktam, általában olyan játékokon, amelyeket ismerek és amelyekről tudom, hogy kiegyensúlyozottan ad. Ha sokáig nem ad nagyobb nyereményt, akkor bele szoktam emelni a tétbe.
De matematikailag ez a 35-szörös forgatás pont úgy van kitalálva, hogy az esetek legalább 90%-ában simán elkoptatja a teljes bónuszt a végére.
Ha egy játék átlagosan 96% körül ad vissza, akkor te 420 x 35 = 14 700 fontért játszol, amiből 14 112-t adnak vissza átlagosan, azaz ez mínusz 588 font, ami ugye több, mint  a kezdeti 420 fontod...
Mivel nem egyenletesen adnak a masinák és valamennyire a téttel tudsz játszani, kijöhetsz pluszban, de nem túl sűrűn fog előfordulni.  :)

Mondjuk ekkor a forgatási kötelezettségnél nem óvatoskodnék, már csak azért sem, mert ki tudja, mit találnak még ki pénzkivonás előtt, bátran játszanék az elején nagyobb téttel.
Ha igaz, hogy csak 100 font lehet a tiéd, akkor meg pláne.


Idézetet írta: Knapp Dátum február 08, 2016, 19:37:07
Azt írták, hogy csak akkor indul a forgatás, amikor befizettél?

Nem nagyon értem, hogy ha 5 fontot nyertél az ingyenes pörgetésekből, akkor miért nem csak azt az ötöst kell 35-ször megforgatnod...
Az, hogy a nyereményeid is a bónuszegyenlegen vannak, még nem jelent semmit, egyszerűen a bónuszból nyert pénzeket sem szedheted ki, ezért kell külön, bónuszként számolniuk.
Ha ebből a 400-420 fontból csak 100 lehet a tiéd a szabályzatuk szerint, akkor pláne nem értem, miért kéne ezt az összeget kiforgatnod...

Forgatni én minimum téttel szoktam, általában olyan játékokon, amelyeket ismerek és amelyekről tudom, hogy kiegyensúlyozottan ad. Ha sokáig nem ad nagyobb nyereményt, akkor bele szoktam emelni a tétbe.
De matematikailag ez a 35-szörös forgatás pont úgy van kitalálva, hogy az esetek legalább 90%-ában simán elkoptatja a teljes bónuszt a végére.
Ha egy játék átlagosan 96% körül ad vissza, akkor te 420 x 35 = 14 700 fontért játszol, amiből 14 112-t adnak vissza átlagosan, azaz ez mínusz 588 font, ami ugye több, mint  a kezdeti 420 fontod...
Mivel nem egyenletesen adnak a masinák és valamennyire a téttel tudsz játszani, kijöhetsz pluszban, de nem túl sűrűn fog előfordulni.  :)

Mondjuk ekkor a forgatási kötelezettségnél nem óvatoskodnék, már csak azért sem, mert ki tudja, mit találnak még ki pénzkivonás előtt, bátran játszanék az elején nagyobb téttel.
Ha igaz, hogy csak 100 font lehet a tiéd, akkor meg pláne.

a forgatás az akkor indul ha befizetek
ha rögtön befizetek miután nyertem az 5 fontot és akkor tényleg csak az 5 fontot kellene megforgatni,de mivel nem fizettem így az amit abból nyertem mind a bónuszos számlára ment,így azt is meg kell forgatnom

a 100 fontos határ amiről ti beszéltek az ide nem (meg amúgy is 50 fontos a határ itt asszem),hanem arra az 50 ingyenes pörgetésre vonatkozik szerintem,amiből nekem 5 font jött

Tudnátok olyan oldalt linkelni, ahol másodpercre pontosan le vannak jegyezve korábbi focimeccsek eseményei? Tehát hasonló, mint az eredmenyek.com, csak pontosabban vannak megadva, hogy mikor volt gól meg szöglet.

Van valakinek innen Mazdája? Autóvásárlás előtt állok, aztán a mazda6 meg az octavia között őrlődök, de kicsit mégis a mazdához húzok. Vkinek tapasztalat, szar, nem szar ilyesmi  :beerchug:

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 09, 2016, 17:50:49
Van valakinek innen Mazdája? Autóvásárlás előtt állok, aztán a mazda6 meg az octavia között őrlődök, de kicsit mégis a mazdához húzok. Vkinek tapasztalat, szar, nem szar ilyesmi  :beerchug:

Milyen évjáratban gondolkozol ? Egyébként, nézz rá a totalcar autós népitélet weboldalára, ott is találhatsz esetleg, hasznos infokat, de, ha irsz egy évjáratot és az max. 6 év mindkettő autó esetében akkor tudok esetleg irni róluk...

köszkösz, 2006 pluszmínusz (inkább plusz) 1-2 év, ami az évjáratot illeti, és mindenképp dízelt, jaja totalcart, meg nepperűzőt már csontig olvastam, aztán gondoltam megkérdezem itt is