KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Az egyik noname kaszinó naponta többször hívogat telefonon különböző ajánlatokkal egy külföldi számról. Le lehet valahogy tiltani a szolgáltatómnál (Telenor)? A kaszinóban már módosítottam a telefonszámomat, de nem használt. Gondolom megjegyezték, hogy az 1. hívást felvettem, tehát jó a számom.


Idézetet írta: Irtis Dátum május 27, 2016, 09:40:19
Az egyik noname kaszinó naponta többször hívogat telefonon különböző ajánlatokkal egy külföldi számról. Le lehet valahogy tiltani a szolgáltatómnál (Telenor)? A kaszinóban már módosítottam a telefonszámomat, de nem használt. Gondolom megjegyezték, hogy az 1. hívást felvettem, tehát jó a számom.

engem is hívogat valami gyökér kaszinó de bele se szólnak,én mr number nevű alkalmazást használom(androidra van),ami egyből kinyomja meg se rezzen a telefon,be tudod állítani hogy milyen számot tiltson le

Köszönöm, de még hagyományos, nem okos telefont használok, de akkor ideje beszerezni egyet. Azért majd megkérdezem a Telenort, hátha lehet kérni náluk is tiltást.

Sziasztok!
A boyelsporton játszik valaki?

Szia.

Szerintem igen. Különben hogy működne egy fogadóiroda játékosok nélkül?? :D :D

Mi a problémád? Lehet tudok segíteni.

Nincs problémám,csak kiváncsi voltam,mert nem igen lehet hallani ill.olvasni az irodárol.Nekem csak az volt a bajom velük,hogy anno mikor beléptem és befizettem letiltottak.Kiderült hogy nem igazoltam magam.Megtettem.Azóta müködik.Egyszer elcsesztem a jelszót és és lezártak a számlám.Mivel androidos vagyok nem tudtam belépni.Ezért ujból kellett igazolni magam.Már van vagy száz évre igazolásom náluk. :-)

Sziasztok!

Neteller vagy skrill?
Skrill-em van, de egyre több negatív dolgot olvasni róla. Neteller "jobb" talán?

Köszi az észrevételeket!
Tomka

Ugyanaz a cég.

Netellernél drágább a pénzfelvétel kártyáról de pl sokkal gyorsabb az azonosítás(nekem 5perc volt)/limit emelés/ügyintézés

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 27, 2016, 23:37:43
Ugyanaz a cég.

Netellernél drágább a pénzfelvétel kártyáról de pl sokkal gyorsabb az azonosítás(nekem 5perc volt)/limit emelés/ügyintézés

Értem, köszi :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 27, 2016, 23:37:43
Ugyanaz a cég.

Netellernél drágább a pénzfelvétel kártyáról de pl sokkal gyorsabb az azonosítás(nekem 5perc volt)/limit emelés/ügyintézés

Szerintem már ugyanannyiba kerül a kártyás pénzfelvétel, 1.75% mindkét helyen május 17. óta.
Ugyanakkor a skrillnél vonnak éves kártyadíjat, a netellernél nem.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 28, 2016, 15:13:06
Szerintem már ugyanannyiba kerül a kártyás pénzfelvétel, 1.75% mindkét helyen május 17. óta.
Ugyanakkor a skrillnél vonnak éves kártyadíjat, a netellernél nem.

Ezt jó tudni.. Köszi

Igaz megnézhettem volna.. Szóval ez esetben ha van 10200ft a számlámon akkor fel tudok venni 10K-t netellerről és skrillről mert csak a 1,7%ot vonnak le ami kevesebb 200ft? Az úgy király lenne, mert régen ilyenkor kénytelen voltam csak 9-kt levenni.. (nem tudom van-e konverzió, de ha van is ekkora összegnél nem olyan nagy)

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 28, 2016, 15:34:39
Ezt jó tudni.. Köszi

Igaz megnézhettem volna.. Szóval ez esetben ha van 10200ft a számlámon akkor fel tudok venni 10K-t netellerről és skrillről mert csak a 1,7%ot vonnak le ami kevesebb 200ft? Az úgy király lenne, mert régen ilyenkor kénytelen voltam csak 9-kt levenni.. (nem tudom van-e konverzió, de ha van is ekkora összegnél nem olyan nagy)

Az biztos, hogy ezzel a változással a kisebb összegeknél olcsóbb lesz a készpénzfelvétel, a nagyobbaknál meg drágább.
(A skrillnél kb. 103 euró ez a határ, a netellernél 228-229.)

Elég régen vettem fel forint skrillről kártyával pénzt, így én csak azt merném kijelenteni, hogy ezentúl 10000 ft felvétele kb. 400 ft-tal olcsóbb lesz a skrillnél. (a netellernél meg majdnem 1100 ft-tal kerül majd kevesebbe)

Ha a skrill végzi a konverziót, akkor az plusz 3,99%-os költség lesz, tehát összesen inkább 10600 ft kell a számlán 10000 ft felvételéhez.
(arról volt már szó, hogy a mastercard árfolyama kedvezőbb, de nem tudom, mely automatáknál választhatod meg, hogy ki váltson)

Találtam egy ilyen összefoglalót a május 17-i változásokról:

Skrill

non-VIP: from 1.80 EUR to 1.75% of the amount to withdraw.
Bronze VIP: from 1.80 EUR to 1.75%.
Silver VIP: free.
Gold VIP: free.
Diamond VIP: free.

NETELLER
non-VIP: from 4 EUR to 1.75% of the amount to withdraw.
Bronze VIP: from 4 EUR to 1.75%.
Silver VIP: from 4 EUR to 1.75%.
Gold VIP: free.
Platinum VIP: free.
Diamond VIP: free.

Azt szeretném megtudni, hogy ha van egy ilyen fogadás, mint most:
Betclic Usa aranyérmek száma 38.5 fölött 1.68
Unibet Usa aranyérmek száma 42.5 alatt  1.8

Hogy érdemes megrakni a legjövedelmezőbben? Jó tudom, az az igazi, ha 39-42 között van, de mégis kíváncsi lennék néhány ember véleményére.
Köszönöm