KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az valószínűbb hogy lesz 39aranyuk mint hogy nem lesz 43.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 29, 2016, 15:12:04
Azt szeretném megtudni, hogy ha van egy ilyen fogadás, mint most:
Betclic Usa aranyérmek száma 38.5 fölött 1.68
Unibet Usa aranyérmek száma 42.5 alatt  1.8

Hogy érdemes megrakni a legjövedelmezőbben? Jó tudom, az az igazi, ha 39-42 között van, de mégis kíváncsi lennék néhány ember véleményére.
Köszönöm

Ha nem érzed egyik határt sem erősebbnek, akkor 51.72 : 48.28 arányban kell tétet rakni,
így összességében az összes téted 13.11%-át bukod el, ha nem sikerül a 39-42-es sávba bejönnie az USÁ-nak.

Ha úgy gondolod, hogy az egyik tipp erősebb, akkor csinálhatod úgy, hogy annak bekövetkeztekor garantáltan nullán legyél.
Ezt gyorsan a surebet.com kalkulátorával ki lehet számolni, a "D" oszlopban kell bejelölni, hogy hova menjen a fogadás vesztesége.

A gyakorlatban ha az 1,68-ban jobban bízol, akkor 59.52 : 40.48 arányban mehet fel az összes tét, ha ez az 1.68-as fogadás bejön, akkor már nem veszíthetsz, nullán leszel, ha viszont elmegy, akkor az összes téted 27.14%-a lesz a mínusz.

Az 1.8-as szorzóra lejátszva ugyanezt:
tétarány 44.44 - 55.56
Ha csak az 1.8-as szorzó jön, nullán leszel, ha csak az 1.68-as, akkor -25,34%...


Ha valamelyik szorzónak "kedveznél", akkor manuálisan úgy tudod kiszámolni, hogy eltervezed, mennyi lesz az összes tét, amit a két fogadásra fel akarsz tenni, majd ezt osztod először a számodra fontosabb oldal szorzójával. (100 / 1.8 = 55.56)
Ez lesz az itteni tét, a maradék pénzed (100 - 55.56 = 44.44) megy a másik oldalra.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 29, 2016, 13:36:50
Az biztos, hogy ezzel a változással a kisebb összegeknél olcsóbb lesz a készpénzfelvétel, a nagyobbaknál meg drágább.
(A skrillnél kb. 103 euró ez a határ, a netellernél 228-229.)

.
.
.

Köszönöm az információkat. :)

Sziasztok.

Németországban élek és a kérdésem az lenne, hogy a lakcím vagy az állampolgárság számít az irodáknál? Kitudom használni magyarként német lakcímmel ezeket a bónuszokat amit ajánlanak nekik vagy csak amiket a magyaroknak?

Köszönöm a válaszokat.

Idézetet írta: inter08 Dátum június 05, 2016, 17:06:44
Sziasztok.

Németországban élek és a kérdésem az lenne, hogy a lakcím vagy az állampolgárság számít az irodáknál? Kitudom használni magyarként német lakcímmel ezeket a bónuszokat amit ajánlanak nekik vagy csak amiket a magyaroknak?

Köszönöm a válaszokat.

Lakcim szamit, ez 100%.

Mondja már meg valaki hogy miért van az hogy amikor kijön egy új op. rendszer, rosszabb mint az előző, és tele van hibákkal? De frankón?  ;D

Lakik itt valaki Gyömrőn vagy Tárnokon? Költöznénk valamelyik helyre és érdekelnének a pozitív/negatív tapasztalatok (közlekedés kapcsán már képben vagyok :) ).

Mikor én tárnokon járok mindig büdös van ;D
Amúgy barátnőm ott lakik, elég kis csendes, nyugodt helynek tűnik.

Sokat nem tudok mondani róla, de így elsőre nem tűnik rossznak:ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 05, 2016, 17:46:13
Mondja már meg valaki hogy miért van az hogy amikor kijön egy új op. rendszer, rosszabb mint az előző, és tele van hibákkal? De frankón?  ;D
Ha a win10-re gondolsz, én is visszaraktam a jó öreg win7-et.
hogy miért van így: a windowsnak az a hátránya hogy 189 féle konfigurációra kell tervezniük ami lehetetlen(mondjuk a macintosh gépekhez viszonyítva jóval nehezebb dolguk van), használat közben jönnek elő a hibák, és javítás javítást követve, pár év múlva talán minden hiba előjön legalább egyszer, és legalább egyvalaki jelenti is.
Friss op. rendszerre nem érdemes rögtön váltani. Meg kell várni, amíg a többi felhasználó elvégzi a microsoft helyett a hibák feltárását, és ők javítani tudják!

Idézetet írta: laudrup Dátum június 11, 2016, 17:25:37
Ha a win10-re gondolsz, én is visszaraktam a jó öreg win7-et.
hogy miért van így: a windowsnak az a hátránya hogy 189 féle konfigurációra kell tervezniük ami lehetetlen(mondjuk a macintosh gépekhez viszonyítva jóval nehezebb dolguk van), használat közben jönnek elő a hibák, és javítás javítást követve, pár év múlva talán minden hiba előjön legalább egyszer, és legalább egyvalaki jelenti is.
Friss op. rendszerre nem érdemes rögtön váltani. Meg kell várni, amíg a többi felhasználó elvégzi a microsoft helyett a hibák feltárását, és ők javítani tudják!

Hallottam a windowsról is, de nekem személy szerint az El Capitan-nal van gondom. Kiváncsi voltam rá, leszedtem (macen ingyenes), de például van olyan mac applikáció amit teljesen ellehetetlenít (Mail).

Idézetet írta: hchefi Dátum június 10, 2016, 17:06:15
Lakik itt valaki Gyömrőn vagy Tárnokon? Költöznénk valamelyik helyre és érdekelnének a pozitív/negatív tapasztalatok (közlekedés kapcsán már képben vagyok :) ).

Tavaly majdnem Tárnokra költöztünk, pár utcányira a vasútállomástól.
Tényleg nyugis helynek tűnik, óvoda, iskola, orvosi rendelő ott van egymáshoz közel (Rákóczi út - Templom utca), meg a Tárnoki Katlan, fedett műfüves focipályával :P , viszont komolyabb bolt nem nagyon van, "teszkózni" mehetsz Érdre.

Az nagyon tetszett, hogy vonattal 25 perc alatt Kelenföldre, fél óra alatt a Délibe vagy 45 perc alatt akár Budapest másik felére, Kőbánya-Kispestre is át lehet jutni közvetlenül és kényelmesen.
Tárnokon (és Érden is) a 7-es úthoz közeli részeknek van rosszabb híre, de arrafelé nem jártam, illetve a Szőlőhegy is eléggé kiesik, állítólag arrafelé nem ritkák a betörések.

Arról szintén csak olvastam, hogy az alacsonyabban fekvő részeken magas a talajvízszint, ami azért lehet kellemetlen.

Gyömrő nagyobb (népesebb) település, manapság már városnak számít. :)
Valószínűleg könnyebben tudsz helyben intézni dolgokat és közelebbről jön a mentő vagy tűzoltó autó is, ha szükség van rá, illetve egyszerűen több iskola/óvoda/háziorvos közül választhatsz, ha valamelyik esetleg nem lenne az igazi.   ::)

Gyömrőn is jártam párszor, mivel a Gyömrő és Térsége vízműveknél intézhettem csak dolgokat, mivel én akkoriban az "és Térsége" lakója voltam...   ;D
Tárnok meg ugye az "Érd és Térségéhez" tartozik sok szempontból.
Kocsival is plusz 20 km-t összeszedsz egy-egy ügyintézés miatt, ha nem laksz közel a központhoz, "gyalogosan" meg az 1-2 órás programból simán fél napos lesz.

Mondjuk bármely településről el tudom képzelni, hogy ott lakjak, ha maga a lakás/ház és a közvetlen környezete normális , valamint azokkal költözhetek, akikkel akarok és persze van ott széles sávú internet elérés.   ;D




Ezt az eredmenyek.com nézte be? Benin eggyel kevesebb meccset játszott, ha nyer holnap 11 pontja lehet, majd utolsó meccsen Mali ellen játszik. Akkor miért írták ki Malit biztos továbbjutónak?

Idézetet írta: zsolti Dátum június 11, 2016, 22:55:57
Ezt az eredmenyek.com nézte be? Benin eggyel kevesebb meccset játszott, ha nyer holnap 11 pontja lehet, majd utolsó meccsen Mali ellen játszik. Akkor miért írták ki Malit biztos továbbjutónak?
Hol írták biztos továbbjutónak?

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum június 11, 2016, 23:32:49
Hol írták biztos továbbjutónak?

Mellette ott van a jel, ha rávisszük a kurzort, akkor kiírja, hogy "Bejutott ide: Afrikai Nemzetek Kupája". Az ilyet akkor szokták kirakni, ha már a többi csapat nem tud annyi pontot szerezni, hogy megelőzhesse.

Idézetet írta: zsolti Dátum június 11, 2016, 23:39:08
Mellette ott van a jel, ha rávisszük a kurzort, akkor kiírja, hogy "Bejutott ide: Afrikai Nemzetek Kupája". Az ilyet akkor szokták kirakni, ha már a többi csapat nem tud annyi pontot szerezni, hogy megelőzhesse.
Az első helyezett oda jut be. Mindegyik csoportnál így írják.