KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lehet buta kérdés, de felteszem:
Ilyen usb stick-es mobilnetem van, ami 8 GB-ig jön, mint állat, aztán lekorlátozódig a sebesség. Akkor is jön, csak úgy, mint a csiga...

Olyan kérdésem lenne, hogy van-e valahol valamelyik szolgáltatónál olyasmi, hogy pl. megveszek egy kártyát aztán mit tudom én 1 Gb, 5 Gb, 10 Gb stb. akármennyi adatforgalmat biztosít.
Tehát mint pl. feltöltőkártyás mobilnál megvettem az 1500 Ft-os feltöltőkártyát, aztán beszéltem, amíg bírta.

Ilyesmi érdekelne, csak nettel. Tehát amikor nem kell semmi hűségnyilatkozat, csak megveszem, rádugom a gépre, aztán megy a net, amíg el nem fogy az a GB mennyiség, amit bír

Vodafone-nál tudom, hogy van USB-s modemes feltöltőkártyás megoldás:
https://shop.vodafone.hu/lakossagi/hsdpa_stick/feltoltokartyas#1

Veszel egy ilyen cuccot, és vannak ilyen napi/heti/havijegyek, amivel feltöltöd, és ha elfogy, akkor nincs net, csak, ha veszel újat. Mondjuk szerintem annyira nem éri meg, de ez magánvélemény :) Sajnos előfizetéssel továbbra is sokkal kedvezőbb.

a magyar mobilnet egy trágya, pont vmelyik nap olvastam h nálunk a legdrágább kb a mobilnet, ugyanannyi pénzért, mint mi, a finnek 50GB adatforgalmat kapnak, szal nonszensz  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 10, 2016, 11:31:31
Lehet buta kérdés, de felteszem:
Ilyen usb stick-es mobilnetem van, ami 8 GB-ig jön, mint állat, aztán lekorlátozódig a sebesség. Akkor is jön, csak úgy, mint a csiga...


Még egy évet várjál, és ha megszüntetik a roaming díjat, bátran ajánlom:


mobilevikings.be


;)

sportsdirectről rendelt már vki? mennyi idő míg megérkezik a csomag?

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 15, 2016, 14:46:28
sportsdirectről rendelt már vki? mennyi idő míg megérkezik a csomag?

Többször is rendeltem, sosem csalódtam. Ha jól emlékszem általában 1 hét alatt mindig megkaptam az árut.

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 15, 2016, 14:46:28
sportsdirectről rendelt már vki? mennyi idő míg megérkezik a csomag?

egyik barátom rendelt tőlük squash ütőt, ami kb. 3-4 hónap alatt tönkrement teljesen átlagos használattól is :( amúgy a weboldaluk egy igénytelen összeeszkábált szemét, és ha jól tudom a kiszállításra viszonylag sokat számítanak fel. nem akarlak elijeszteni, csak gondoltam megosztom ezt az infó morzsát.  :D esküszöm nem kapok tőlük jutalékot, de én határozottan kedvelem a hervist, elég jó választékuk van, minőségi cuccok is, bár gondolom drágább a sportsdirectnél  :crazy:

na rendelést követő 3. nap megérkezett a csomag, minden top fasza eddig  :beerchug:

Talán van itt hozzáértő!:)
Arra gondoltam,hogy meg kellene próbálni valami IT vonalon elindulni a munka világában.
Fontosnak tartom itt megjegyezni,hogy semmilyen ilyen jellegű előképzettségem nincs.
Lenne e így értelme elkezdeni a dolgot?
Végül is mindenki kezdte valahol.:D
Szal,van e olyan tanfolyam,amit ajánlanátok ezzel kapcsolatban?
Van e valamelyiknek értelme?
Köszönöm!

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 19, 2016, 10:23:25
Talán van itt hozzáértő!:)
Arra gondoltam,hogy meg kellene próbálni valami IT vonalon elindulni a munka világában.
Fontosnak tartom itt megjegyezni,hogy semmilyen ilyen jellegű előképzettségem nincs.
Lenne e így értelme elkezdeni a dolgot?
Végül is mindenki kezdte valahol.:D
Szal,van e olyan tanfolyam,amit ajánlanátok ezzel kapcsolatban?
Van e valamelyiknek értelme?
Köszönöm!

https://codecool.hu/
Azt nem jelenteném ki, hogy ajánlom őket, de nem tartom nettó hülyeségnek sem, lehet értelme a dolognak.  ;) Van amúgy egy másik cég is, aki hasonló képzést csinál, csak nem ugrik be a nevük.  :-\ De biztos van itt, aki IT-ben dolgozik, és tud valami okosat mondani neked.  :ok:

"A képzés elvégzéséhez szükséges összes felszerelést biztosítjuk, a tandíjat pedig csak az első állásod megszerzése után kell elkezdened törleszteni – így tényleg semmi sem állhat az útjába, hogy elkezdd a tanulást".

Van ilyen Magyarországon, hogy előre nem veszik ki a veséd és kérnek el egy halom lóvét, ha akarsz valamit? Mik vannak :)

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 19, 2016, 11:45:39
"A képzés elvégzéséhez szükséges összes felszerelést biztosítjuk, a tandíjat pedig csak az első állásod megszerzése után kell elkezdened törleszteni – így tényleg semmi sem állhat az útjába, hogy elkezdd a tanulást".

Van ilyen Magyarországon, hogy előre nem veszik ki a veséd és kérnek el egy halom lóvét, ha akarsz valamit? Mik vannak :)

tul nagylelku ajanlat ahhoz hogy ne legen kisbetus resze...



Csak én gondolom úgy,hogy fogadási szempontból a röplabda a legfosabb sportág?!
Szerencsére nem fogadok rá,mert nem szeretem.
Az biztos,hogy nem sok ember él meg röplabdára fogadásból!:D:D

Ja!
Szerintetek,melyik a leginkább jövedelmező sport fogadás szempontjából?