KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 21, 2016, 11:52:02
Csak én gondolom úgy,hogy fogadási szempontból a röplabda a legfosabb sportág?!
Szerencsére nem fogadok rá,mert nem szeretem.
Az biztos,hogy nem sok ember él meg röplabdára fogadásból!:D:D

Ja!
Szerintetek,melyik a leginkább jövedelmező sport fogadás szempontjából?
tenisz

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 21, 2016, 11:52:02
Csak én gondolom úgy,hogy fogadási szempontból a röplabda a legfosabb sportág?!
Szerencsére nem fogadok rá,mert nem szeretem.
Az biztos,hogy nem sok ember él meg röplabdára fogadásból!:D:D

Ja!
Szerintetek,melyik a leginkább jövedelmező sport fogadás szempontjából?

Valaha nagyon jó volt a röpi fogadási szempontból, de ez 5 éve volt kb. Akkoriban sok rontott odds volt, képesek voltak még röpi BL-ben is rontani az oddsmesterek, nemhogy kisebb outsider tornákon.
Másrészt ez egy 2way sport ne felejtsük el, ha most matematikai szempontból nézzük, vagyis nincs iksz ami azért nem kis előny.
Ezzel együtt manapság nehéz nyerni vele, sokkal jobban képben vannak az irodák. Ma már ritkán teszek rá, valaha meg többet mint szinte bármire  ;) ilyen az élet.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 21, 2016, 13:29:44
Másrészt ez egy 2way sport ne felejtsük el, ha most matematikai szempontból nézzük, vagyis nincs iksz ami azért nem kis előny.

Ez nem igaz, önmagában ettől nem könnyebb rá tippelni. A három kimeneteles sportoknál is megoldható, hogy 2 kimeneteles piac legyen (pl. dupla esély vagy dnb fogadással).

Sziasztok!
OLBG-n van fent valaki?
Engem az a rész érdekelne,hogy kérhetünk az email címünkre-állítólag-napi ingyenes tippeket.
Meg is adtam az egyik mail címem és jött egy levél tőlük,amelyben szerepel a prémium szó.:D
Most,akkor mi van?
Nyugiban rá lehet kattintani szerintetek?
Nehogy aztán meg lesápoljanak a későbbiekben!
Most,akkor ingyenes vagy prémium ez?
A kettő valahogy kizárja egymást,nem?
Köszi a válaszokat!

Tudtok olyan oldalakat, ahol nagyságrendileg meg lehet nézni, hogy melyik meccsre mennyi pénzt tettek fel ?
Az arbworldot ismerem, azon kívül van még valami?

Köszi

Idézetet írta: NoCukor Dátum szeptember 07, 2016, 11:18:31
Tudtok olyan oldalakat, ahol nagyságrendileg meg lehet nézni, hogy melyik meccsre mennyi pénzt tettek fel ?
Az arbworldot ismerem, azon kívül van még valami?

Köszi

Van itt egy ilyen:

http://www.oddsfair.net/en/

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 23, 2016, 10:07:55
Sziasztok!
OLBG-n van fent valaki?
Engem az a rész érdekelne,hogy kérhetünk az email címünkre-állítólag-napi ingyenes tippeket.
Meg is adtam az egyik mail címem és jött egy levél tőlük,amelyben szerepel a prémium szó.:D
Most,akkor mi van?
Nyugiban rá lehet kattintani szerintetek?
Nehogy aztán meg lesápoljanak a későbbiekben!
Most,akkor ingyenes vagy prémium ez?
A kettő valahogy kizárja egymást,nem?
Köszi a válaszokat!

Én sokáig fenn voltam az OLBG-n. Valamikor sajnos én is feliratkoztam a napi ingyenes tippjükre. Nem túl rég megszüntettem a regisztrációmat, és próbáltam leiratkozni a tippjeikről is, ami viszont nem ment. Több e-mailt küldtem nekik, hogy felejtsenek már el, ne küldjenek semmit (automatikus válaszok is jöttek), de azóta is rendületlenül küldik.
Igaz, ez annyira nem lényeges, viszont a tippekről azt mondom, nem érdemes feliratkozni. Napi 4 tippjükből jó, ha 1-2 bejön, néha egy sem, és olyan komoly tippeket küldenek, mint pl. tegnap a fehérorosz-francia vendéggyőzelem, vagy magyar győzelem Feröeren, hatalmas oddsokkal... Gondoltam már, hogy arra jó volna, hogy a tippeket kontrázni, mert az biztos nyereség.

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 21, 2016, 11:52:02
Ja!
Szerintetek,melyik a leginkább jövedelmező sport fogadás szempontjából?

Csak most olvastam ezt, de nem kérdés: lóverseny. ;) Egyik másik sportággal sem tudsz olyan ROI-t elérni, mint ezzel.  8)

Válaszolok akkor én is, Butyi kollégával értek egyet, a legjobb sport fogadásra a tenisz, ezzel a sportággal lehet a legtöbbet profitálni, aki most kezd el fogadni, vagy aki már fogad és nem ér el eredményeket mindenféleképpen ajánlom hogy kezdjen el foglalkozni vele, ássa bele magát mélyebben meg fogja érni. Úgye teniszben eleve két kimenetel van, nincsen döntetlen, mégis az odds-ok jók, nem úgy mint pl. hogy ha x1 / x2 fogadást teszel focinál.

Vannak, játékosok 2 db, aki egymással játszik, nem több nem kevesebb, két emberre kell figyelni mit fog csinálni, mit várhatunk tölük, nem egy csapattól függ, hogy épp kinek milyen gondja baja van, hanem amint irtam attól a két embertől aki egymás ellen játszik a pályán, két ember után könnyebb utána nézni, már mindenki fenvan social network-on pl.: FaceBook, Instagram,Twitter ezeken utána lehet nézni egy / egy ember "lelki" állapotáról, épp mit csinál, hol van merre jár, lehet látni mint pl.: egyszer azért fogadtam szép odds-ért, Fucsovics ellenfele ellen, mert Fucsovics postolta a képet, hogy épp infulenzás még is válalta a mérkőzést még is kiált de én tudtam hogy eléggé valószinü hogy ki fog kapni ki is kapott és nem is adta fel szép profitot termeltem, vannak dolgok, irások, képek, helyszinek amiről lehet látni, le lehet venni hogy épp milyen "lelki állapotban van valaki", mint pl.: Kerber, a meccsei után, golfozott, jól érezte magát, önbizalomra utaló jeleket postolt, meg is lett az eredménye az évben eléggé sokat nyertem vele és úgye, most már világ első is.

Szóval, ez a két ember után jobban utána lehet nézni, hogy épp mi gondja/kija van, a második dolog, mindenkinek van egy fajta játékstilusa, amit lehet tudni hogy kinek micsoda,lehet tudni hogy épp az ellenfélnek ez fekszik vagy sem, ebből már megint lehet kiindulni hogy ha játszik valaki még is kinek a játékstilusa az esélyesebb melyik fog megjelenni a meccsen kinek a stilusa fog dominálni, vannak boritások, megint csak lehet tudni kinek melyik fekszik jobban, lehet tudni ember szerint ki melyiket szereti jobban és lehet tudni játékstilus szerint kinek melyik fekszik pl.: Fü ez nagyon gyors pálya, a szerva játék dominál illetve az aggresziv játékosok, itt lehet várni, hogy aki nagy szervás valószinüleg jobban fog dominálni, pláne olyan ellen aki nem annyira jó fogadó játékos.

Salak, ez a leglassabb felület, hosszu játékmenetekben jól játszó játékosoknak kedves és alapvonal játékosoknak.

Kemény pálya igazából ez pályáról pályára más talán ez a legkiegyensulyozottab felület viszont is lehet tudni ki dominál jobban / kevésbé.

Élő fogadásokban, szintén, bármikor hullámvölgyben kerülhet valaki, hisz, 100%-on nem tud pörögni senki, ez jó, mert van amikor az adott esélyes játékos és látod hogy tényleg jó, bekerül egy ilyenbe akkor általában az odds még csak emelkedik rá és lehet jobb odds-on is pakolni, lehet látni, a játékmenet alakulását látod hogy ki mennyire fáradt, ki mennyire szarik bele, ki mennyire omlik össze egy egy játéktól egy egy bréktől, egy egy birói döntéstől.

Szóval én azt mondom hogy még egy ilyen sportág nincs ahol ennyi információ található hogy segitse fogadásainkat hogy sikeresek legyenek.


Szerintem is tenisz, azon belül is főleg élőben. Csak kiegészíteni tudom, amit GazembR írt. Pl. vannak tipikus mintázatok a meccsekre. Az egyik leggyakoribb, hogy az esélyes jól kezd, viszonylag simán hozza az 1. szettet, de aztán a 2.-ban törvényszerűen jön a hullámvölgy, így az underdog kiegyenlít. A döntő szettben az esélyes újra összeszedi a gondolatait, az underdog meg nem tudja fenntartani a 2. szettes jó játékát. Ma tipikusan ilyen volt a Khromacheva - Gálfi Dalma mérkőzés (6-3, 2-6, 6-2). Ha észrevesszük, hogy a meccsünk beleillik ebbe a sémába, akkor szépen lehet rajta keresni. Egyébként gondoltam már rá, hogy erre egy külön startégiát is lehetne építeni. Egész pontosan csak és kizárólag a 2. szettben kellene fogadni az underdogra, ha a favorit hozta az elsőt. Csak nekem nincs türelmem kivárni a megfelelő meccseket, mert mindenre lövök, de ha valaki kitartó, akkor ezzel elég jól lehet(ne) keresni. Olyan is gyakran van, hogy az underdog csak a 2. szett elején lesz jó, brékelőnybe kerül, de előbb elfogy a szufla, és nem tudja lezárni a szettet. Ilyenkor meg lehet cash outolni, de a 2. szett elején tényleg meglepően gyakran fordul a kocka.

Szerintem ez egy nagyon összetett kérdés, hogy melyik sportág lesz X személy számára a kifizetődő. Legfontosabb kiindulási alap, hogy érdekeljen a sportág, mert el kell majd merülni a választott sportág világában, és ha kényszer alapon vágsz bele, akkor nem leszel kitartó, fel fogod adni. Én úgy vagyok vele, hogy minden sportágban vannak rosszul belőtt szorzók, jó tippek, lehetőségek, de ehhez az kell, hogy képben legyél. Ne mások mondják, hogy az jó tipp, hanem magadtól gondold azt.

Ezen a ponton azonban nem áll meg a történet, mert az adott sport gyakorisága is fontos szempont lehet. Valakinek szerintem például túl sok már néha a tenisz. Minden nap ott van neki a hatalmas kínálat, ami kinyírja a stratégiáját, már ha volt egyáltalán. Pedig ugye az is kellene, hogy tudatosan válassz, szóval stratégia is kell, és ha eddig eljutottál, akkor már ne add fel, mert egy nagyon kicsi klub tagja leszel, azoké, akik nem lődöznek össze-vissza arra, amire épp kedvük van, és részben már tudatosan fogadsz, amit meg aztán még kevesebben csinálnak.

A vége lesz a legnehezebb, ami már fejben dől el. Mindennel megvagy, sportág kiválasztva, stratégia hozzápasszítva, technikai eszközök biztosítva és mégis elmegy tipp. Elmegy a következő is, meg a következő is. Mindent jól csinálsz, értékért fogadsz, a tipp is ésszerű, de mégis elmegy, mert néhány out megzavarja a teniszezőt, vagy Ana Ivanovicnak épp megjött. Ezen a ponton kell az önfegyelem például, de ez csak egy a pszichológiai tényezők közül, ami kinyírja a teljes terved. Összességében én úgy látom, hogy nem egy adott sportág a kifizetődő, hanem a kitartó, higgadt és átgondolt munka/sportfogadói tevékenység stb hívjuk ahogy akarjuk. Ez nem a csak a sportfogadásra igaz amúgy, szóval nem árt gyakorolni, mert a milliós bankszámláért meg kell küzdeni, ha csak nem vagy modell alkatú csaj, némi nekrofil hajlammal.

laromere kaszinóba hogy lehet bejelentkezni?
letölteni nem tudom,instant play-re megyek rá akkor meg üres oldalt hoz be
valakinek megy?

Valaki el tudná magyarázni mi az a "dead heat" szabály.
Rögbi meccsnél az Unibeten látom:
Hazai:        1,8
Döntetlen:
Vendég:     1,92
("Dead heat szabály (az esélyek 2-vel oszlanak) abban az esetben érvényes ha a mérkőzés döntetlennel végződik)
Gondolom hazai vagy vendég győzelem esetén az oddsnak megfelelő a nyeremény, de mi van ha a meccs  döntetlen ?

Sziasztok!

Az OTP-s automatánál max. 100k-t tudok levenni Netelleres kártyáról. Van valakinek hiteles (már kipróbált) infója arról, hogy melyik automata enged levenni 200k-t? Nem szeretném bejárni az egész várost  :angel:
És ha már ott vagyok, melyik pénzváltási módot válasszam, mindig elfelejtem :(

Köszi szépen!