KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: vida Dátum október 19, 2016, 11:44:51
Ez a gépösszerakó nem igazán a legfrissebb, nem tartalmazza az új intel skylake procikat, az új nvidi videokártyákat gtx 1000 sorozat, az új amd videokártyákat rx 400 sorozat és a 4k kijelzőket.

Alk lehet félreérthető voltam plusz hangkártyára csak akkor van szükséged ha vájtfülü zenehalgató vagy amúgy minden alaplapban van integrált hangkártya.

Azért lehet, mert nem olyan konfigurációt töltöttél ki amihez kell, vagy pont éppenséggel felesleges hozzá, az adatbázis mindig napra kész ha rámész az oldalra láthatod.: Parts database last updated: Wednesday October 19th, 2016 , ár/érték arányban biztos hogy a legjobbat fogja összerakni neked, kifejezetten traderek számára készült az oldal, én inkább benne biznék.

Idézetet írta: GazembR Dátum október 19, 2016, 19:40:13
Azért lehet, mert nem olyan konfigurációt töltöttél ki amihez kell, vagy pont éppenséggel felesleges hozzá, az adatbázis mindig napra kész ha rámész az oldalra láthatod.: Parts database last updated: Wednesday October 19th, 2016 , ár/érték arányban biztos hogy a legjobbat fogja összerakni neked, kifejezetten traderek számára készült az oldal, én inkább benne biznék.

Végignéztem újra a 4 monitoros trader összes és a gaming két legerősebb konfigját. Az általam említett "új" alkatrészek továbbra sem szerepelnek. Nézzük a  játékra szánt legerősebb gépet (azért ezt mert rengeteg játékkal végzett teszt van a neten így könnyen ellenőrizhető):
a videokártya egy msi gtx 980 gaming itthon kb 130k, a hiányolt "új" egyike a gtx 1070 is 130k-tól indul de kb 30%-al erősebb. Tehát a legjobb ár érték arány már nem állja meg a helyét.
A 4 monitoros kivitelhez a samsung s24 c450-et ajánlja 4 szer + konzol hogy egy nagy négyzetbe összerakhasd $1000-ért, ennyiért már monitornak is használható 4k tv kapsz 48'-50'-ban amit nem szabdalnak négyfelé a monitor keretek. Ráadásul a samu tn paneles monitor, szűk betekintési szöggel ha elmozdulsz középről rögtön sötétedik a kép. 4 egymásra pakolt monitornál engem biztos zavarna.
Ha a könnyen utánajárható játékos konfigurációnál nem a legjobb ajánlatot teszi (ár/érték) hogyan hihetjük el hogy a tradernél azt fogja? 
Az utolsó frissítés valószínűleg nem az adatbázisában szereplő hardverekre csak az árukra vonatkozik.
Egyébként teljesen korrekt az oldaltól hogy összedobtak egy ilyen típusú gépösszerakót (ha anyagi haszon nélkül teszi akkor max respect) csak olyan mintha kb 1 évvel ezelőtti hardverpiaci állapotot tükrözne ami egy új gép összerakásánál nem a legjobb.

Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy a "szerzett előny" típusú fogadás mit takar?
Adott egy röplabda meccs 3. szett-je és ott láttam elég nagy odds-al lehetőségeket, de nem jöttem rá mi a lényege.



Ahh rájöttem... Annyi ponttal nyeri az adott szettet ha minden igaz.




Tudtok olyan irodát ajánlani ahova paysafecarddal lehet minimum 1500 ft befizetni?
Én nézgelődtem de nem találtam.

Nektek a fogadásaitok hány százalékát teszik ki a "100 %-os" tippek? Amikkel úgy vagytok hogy ezt nem lehet kihagyni, annyira jónak érzitek.
Én még sose próbáltam ki hogy milyen mutatót tudnék elérni ha csak ezeket küldeném játékba.
Lehet hogy itt az ideje  ???

Idézetet írta: ereghard Dátum október 25, 2016, 09:52:38
Nektek a fogadásaitok hány százalékát teszik ki a "100 %-os" tippek? Amikkel úgy vagytok hogy ezt nem lehet kihagyni, annyira jónak érzitek.
Én még sose próbáltam ki hogy milyen mutatót tudnék elérni ha csak ezeket küldeném játékba.
Lehet hogy itt az ideje  ???

98 %-át nálam

Idézetet írta: Greipel Dátum október 25, 2016, 10:19:38
98 %-át nálam

és jobb így mintha mindent tennél ami megtetszik,és van is benne érték de nem tennéd rá a házat?

Idézetet írta: ereghard Dátum október 25, 2016, 10:59:01
és jobb így mintha mindent tennél ami megtetszik,és van is benne érték de nem tennéd rá a házat?

Nálam jobb mindenképp. De az én fogadási stílusom egyedi, legalábbis itt a fórumon más tagot, aki így fogadna, mint én, még nem láttam. Egyedül alacsony oddsokra fogadok, nagyon ritkán változtatok ezen. Az olyan fogadások, melyekben van "érték", nálam sosem működtek hosszabb távon, szóval nem én vagyok itt a mérvadó.

Idézetet írta: hezo Dátum október 24, 2016, 19:53:02
Tudtok olyan irodát ajánlani ahova paysafecarddal lehet minimum 1500 ft befizetni?
Én nézgelődtem de nem találtam.

Optibet. A legkisebb befizethető összeg 3€. Megbízható, észt iroda.

Idézetet írta: Greipel Dátum október 25, 2016, 11:17:39
Nálam jobb mindenképp. De az én fogadási stílusom egyedi, legalábbis itt a fórumon más tagot, aki így fogadna, mint én, még nem láttam. Egyedül alacsony oddsokra fogadok, nagyon ritkán változtatok ezen. Az olyan fogadások, melyekben van "érték", nálam sosem működtek hosszabb távon, szóval nem én vagyok itt a mérvadó.

És ez működik hosszabb távon?
Csak mert nem nagyon hagysz ki napot a Gumiszobában...


Idézetet írta: Knapp Dátum október 25, 2016, 18:14:46
És ez működik hosszabb távon?
Csak mert nem nagyon hagysz ki napot a Gumiszobában...

Nem értem, miért kellett 3-as ponttal zárni? Mi bajod van?

egy ember volt képes válaszolni és abba is belekötnek,nem rossz... :(