KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sziasztok!
Melyik újabb fogadóirodát ajánlanátok leginkább az első befizetési bónusz miatt? :D Gondolok pl a forgatási követelmények egyszerűségére...
Itt az oldalon ajánlott fogadóirodákon legtöbbje már kilőve!  ;)
Köszönöm!  :beerchug:

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum november 03, 2016, 13:47:13
A futbol24 nem jó?

Igazából az eredmenyek.com is jó lenne, mert ha beteszem a meccseket a kedvencek közé, jelzi a gólt (a mobilalkalmazást is használom), de leginkább amiatt érdekelne a dolog, mert ezek az eredménykövető oldalak nem mutatják a sokadik ligás vagy U19 stb. meccseket, melyekre fogadok néha élőben, és 1-1 meccset több helyen is szeretek követni, a bet365-nél pedig sok meccs nincs bent a kínálatban.

Idézetet írta: Zsoca Dátum november 03, 2016, 13:51:01
Sziasztok!
Melyik újabb fogadóirodát ajánlanátok leginkább az első befizetési bónusz miatt? :D Gondolok pl a forgatási követelmények egyszerűségére...
Itt az oldalon ajánlott fogadóirodákon legtöbbje már kilőve!  ;)
Köszönöm!  :beerchug:

A multis geccók miatt egyet sem.

Spiller naplójába ki és mikor offolt utoljára?  ;D
random belekattintottam különböző oldalakra a naplójában, de sehol egy off, pedig valahol biztos van  :D
(én amúgy erős késztetést érzek, hogy írjak oda, de nem merek  :D )

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 08, 2016, 20:32:43
Spiller naplójába ki és mikor offolt utoljára?  ;D
random belekattintottam különböző oldalakra a naplójában, de sehol egy off, pedig valahol biztos van  :D
(én amúgy erős késztetést érzek, hogy írjak oda, de nem merek  :D )

Átnéztem vagy 30 oldalt de sehol semmi  :D :D :D
Azért bekaphatod, mert ilyesmire szeded rá az embereket  ;D ;D ;D  (nem bírtam ki, hogy ne nézzek bele  :redchug: )


Sziasztok!

Bónuszokat szeretnék kijátszani, bet365 és unibeten kívül melyik oldalakat ajánljátok?
Van létalapja annak a gondolatomnak, hogy több irodánál kiszedem az esetleges bónuszt,leutalom és ezáltal építek egy minimális bankot magamnak, vagy felejtsem ezt el? :)

Köszi!!!


Ez már pozitív,ha van.Abban esetleg tudtok segíteni,vam tapasztalatotok benne hogy melyik irodáknál érdemes próbálkozni? Köszi!

Sziasztok!

Gumiszoba ellenpárjaként nem lehetne kérni egy dicsőítő topikot, ahol hálánkat tudjuk kifejezni azon sportolóknak akik a sírból hozták vissza a szelvényünket?  ::)

Idézetet írta: PetoPisti Dátum november 18, 2016, 13:37:08
Sziasztok!

Gumiszoba ellenpárjaként nem lehetne kérni egy dicsőítő topikot, ahol hálánkat tudjuk kifejezni azon sportolóknak akik a sírból hozták vissza a szelvényünket?  ::)

Dehogynem, már régóta él a téma:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3270.0.html

Tudnatok mondani irodakat, ahol volt az elmult evekben, illletve lehet iden is szamitani karacsonyi bonusznaptarra? Barmilyen iroda johet, reg. stb. most nem szamit. Eddig csak  Betsafe-nel futottam bele. Koszonom elore is!


Van itt egy topik ahol összeszedtük a nagyját, szerintem Angliában még mind elérhető amiről szó van - itthon már nem :(

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11817.0.html

Jo kis fejtorot kaptam: Tegnap fogadtam a holnap delutani Tom Tomsk - Lokomotiv Moszkva merkozesre.  Mara a bukik nagy resze torolte kinalatabol a merkozest. Bet365-nel void a fogadasom, a WH-nal ellenben tovabbra is el. Ugy tunik egyebkent, mintha megsem a Lokomotiv jatszana idegenben, ugyanis a Betnel mar ok vannak otthon. Nehany irodanal meg ellen tudnam fogadni, de ha megteszem, es nyer a WH, majd pedig void lesz, akkor az nem lesz tul olcso. Ugyanigy az sem, ha bent hagyom (200 font a tet). Cash in nincs, chates pedig nem tudja manualisan kifizetni. Otletek, esetleg infoja valakinek? Jelenleg kivarasra jatszom. :)