KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában





Idézetet írta: Green Dátum december 12, 2016, 16:42:34
Hali,

William Hillen be van fagyva ez a meccs: http://sports.williamhill.com/bet/hu/betting/e/10348618/Al+Qadsia+v+Al+Yarmouk.html   Lehet fogadni mindhárom kimenetelre a kezdő oddsokon, úgy jelzi a rendszer, mintha még nem kezdődött volna el.
Bet365-ön viszont megy rendesen. A 64. percben 2-0 az állás.

A kérdésem az, hogy van-e értelme kivárni a meccs végét és ha WH-n akkor is ugyanígy fent lesz még ez a meccs, érdemes nagyobb összeget lőni rá a végeredmény tudatában?

Azért nem mert úgyis törlik. Vagy éppen beragad a pénzem egy időre, majd törlik. És egy kis hülyeségért cserébe nagyobb figyelmet kaphatsz tőlük. Egyszóval full felesleges. 


Most nem kerdezek, inkabb mondok: Talan evidensnek tunhet (s utolag valoban az), de az MO-rol kivonult irodakhoz - amennyiben mar nem otthon elunk, avagy le tudjuk igazolni - gond nelkul nyithatunk uj szamlat. Eddig erre valamiert nem gondoltam, de ma leteszteltem, ime az eredmeny:

188Bet: Csak a befizetesnel akadtak gondok (skrillem meg mentve volt az elozo szamlanal), de egy oran belul torolte a support, azota rendben megy.

Betvictor, StanJames, Paddy: semmi gond.

Coral: Meg 30 font free betet is adtak annak ellenere, hogy Skrillre nem jarna. Mondjuk regen is megadtak, es akkor 50-et, de na. ;D

Ladbrokes: Itt jelezte a regi szamlat, chat nem volt elerheto, majd legkozelebb.

Ha esetleg valakinek jol jon az info.

Idézetet írta: Alk Dátum december 15, 2016, 21:29:36
Most nem kerdezek, inkabb mondok: Talan evidensnek tunhet (s utolag valoban az), de az MO-rol kivonult irodakhoz - amennyiben mar nem otthon elunk, avagy le tudjuk igazolni - gond nelkul nyithatunk uj szamlat. Eddig erre valamiert nem gondoltam, de ma leteszteltem, ime az eredmeny:

188Bet: Csak a befizetesnel akadtak gondok (skrillem meg mentve volt az elozo szamlanal), de egy oran belul torolte a support, azota rendben megy.

Betvictor, StanJames, Paddy: semmi gond.

Coral: Meg 30 font free betet is adtak annak ellenere, hogy Skrillre nem jarna. Mondjuk regen is megadtak, es akkor 50-et, de na. ;D

Ladbrokes: Itt jelezte a regi szamlat, chat nem volt elerheto, majd legkozelebb.

Ha esetleg valakinek jol jon az info.

Csak szóltál nekik hogy már nem a blokkolgatós MO-ról játszanál, és azt mondták okés, nyissuk ki megint? Milyen iratokat kértek? Kösz az infót, hamarosan kipróbálom.

188Betre gondolsz? Teljesen uj szamlat nyitottam. Befizetesnel kidobta a rendszer, hogy a skrill szamlam mar masik accounthoz tartozik, ekkor mentem chatre, s megkertem oket, hogy toroljek onnan. Nagyon nem mentem bele, meg eleg profin is inteztek. Annyit mondtam, hogy az a regihez tartozik, meg hogy mar UK-ban elek. Kozolte, hogy 24 oran belul ertesitenek, de vegul egy oran belul megtortent. Ha nem skrillel, hanem netellerrel fizetek be, meg ennyi kommunikacio sem lett volna. Tehat a szamlanyitassal semmi gond nem volt onmagaban. Itt semmilyen iratot nem kernek, legalabbis eddig ez a tapasztalat.

Hali!
Két informatikai jellegű kérdésem lenne. Nem vagyok túl penge a témában, hátha tudtok segíteni:
1, lecserélném a a winyómat SSD-re, az a kérdésem, hogy a beépítéséhez szükség lesz vmilyen extra kábelre is vagy ugyanazzal csatlakozik valószínűleg mint a mostani hdd-m? (láttam h vannak beépítő keretek is, de olyat nem fogok vásárolni)
2, létezik valamilyen egyszerű megoldás arra, hogy a régi merevlemezen lévő adatokat, oprendszert(!) átmásoljam, klónozzam az ssd-re h ne kelljen mindent egyesével újratelepíteni?
Ha valaki válaszol, azt előre is köszönöm!

Idézetet írta: Szurki Dátum december 15, 2016, 23:30:32
Hali!
Két informatikai jellegű kérdésem lenne. Nem vagyok túl penge a témában, hátha tudtok segíteni:
1, lecserélném a a winyómat SSD-re, az a kérdésem, hogy a beépítéséhez szükség lesz vmilyen extra kábelre is vagy ugyanazzal csatlakozik valószínűleg mint a mostani hdd-m? (láttam h vannak beépítő keretek is, de olyat nem fogok vásárolni)
2, létezik valamilyen egyszerű megoldás arra, hogy a régi merevlemezen lévő adatokat, oprendszert(!) átmásoljam, klónozzam az ssd-re h ne kelljen mindent egyesével újratelepíteni?
Ha valaki válaszol, azt előre is köszönöm!

1. ugyanolyan csatlakozók vannak rajta, mint a HDD-n. A kettő ugyanazt a feladatot látja el, csak a technológiája más.
2. én ugyan még sosem csináltam ilyet, de vannak erre programok, pl. Clonezilla.
Rágugliztam a témára és kidobta ezt a cikket: http://pcworld.hu/hardver/terjunk-at-ssd-re-ujratelepites-nelkul-111157.html
Ugyan öt éves, de talán segít.

Idézetet írta: Alk Dátum december 15, 2016, 21:29:36
Most nem kerdezek, inkabb mondok: Talan evidensnek tunhet (s utolag valoban az), de az MO-rol kivonult irodakhoz - amennyiben mar nem otthon elunk, avagy le tudjuk igazolni - gond nelkul nyithatunk uj szamlat. Eddig erre valamiert nem gondoltam, de ma leteszteltem, ime az eredmeny:

188Bet: Csak a befizetesnel akadtak gondok (skrillem meg mentve volt az elozo szamlanal), de egy oran belul torolte a support, azota rendben megy.

Betvictor, StanJames, Paddy: semmi gond.

Coral: Meg 30 font free betet is adtak annak ellenere, hogy Skrillre nem jarna. Mondjuk regen is megadtak, es akkor 50-et, de na. ;D

Ladbrokes: Itt jelezte a regi szamlat, chat nem volt elerheto, majd legkozelebb.

Ha esetleg valakinek jol jon az info.




Kérdezném, hogy mit értesz azon, hogy le tudjuk igazolni? Kinti lakcím igazolását vagy esetleg az állampolgárságot?

Anno a Betdaq ugy bucszott tolem, hogy egyenest oda irtak: ha netan olyan orszagba koltozok ahol ,,vannak" jelentkezzek a supportnal. Szoval tokmindegy magyar vagy, ha olyan orszagba koltozol, siman fogadhatsz naluk, es szerintem a tobbi fogadoiroda is igy van ezzel.

Regisztrációnál az állampolgárságunkat nem is szokták kérdezni, csak a lakhelyet...


Üdv sziasztok!




Találtam pár irodát ahol érdemes lenne bónuszokat megforgatni.Biztos sokan forgattak már meg itt bónuszokat,én eddig nem foglalkoztam velük eddig nagyon.De találtam pár érdemleges bónuszt.

A kérdésem az lenne,ha pl én befízetek 100 eurót és pl kapok rá egy 100%os bónuszt,akkor ugye nekem lesz 200 eurom amivel fogadni tudok,az egyik fele a sajátom a másik 100 euro meg a bónusz.A kérdés hogy a bónusz összegével is lehet fogadni vagy azzal csak akkor ha már teljesítettem akkor kapom meg,vagy ha megkapom és tegyük fel a saját pénzem elfogy,akkor a bónusz összeg is beleszámítt a megforgatásba?Vagy is ha pl elbukom a 100 euromat,de még ott van a 100 euro bónusz akkor azzal fogadhatok tovább?Remélem érthető a kérdésem.Köszönöm a válaszokat előre is! :)