KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: six Dátum december 19, 2016, 12:34:35
Üdv sziasztok!




Találtam pár irodát ahol érdemes lenne bónuszokat megforgatni.Biztos sokan forgattak már meg itt bónuszokat,én eddig nem foglalkoztam velük eddig nagyon.De találtam pár érdemleges bónuszt.

A kérdésem az lenne,ha pl én befízetek 100 eurót és pl kapok rá egy 100%os bónuszt,akkor ugye nekem lesz 200 eurom amivel fogadni tudok,az egyik fele a sajátom a másik 100 euro meg a bónusz.A kérdés hogy a bónusz összegével is lehet fogadni vagy azzal csak akkor ha már teljesítettem akkor kapom meg,vagy ha megkapom és tegyük fel a saját pénzem elfogy,akkor a bónusz összeg is beleszámítt a megforgatásba?Vagy is ha pl elbukom a 100 euromat,de még ott van a 100 euro bónusz akkor azzal fogadhatok tovább?Remélem érthető a kérdésem.Köszönöm a válaszokat előre is! :)

Egy példa: a winmastersen pl. ha adott kóddal befizetsz X összeget (pl. 50 eurót a 100 % újratöltési bónuszra), akkor azonnal jóváírják a számládon a +50-et, lesz egyből 100 euród. Amivel játszhatsz, amíg teljesen le nem nullázod magad (vagyis ha lefelé menet eléred az 50-et, majd 49 stb. eurót, nem vonják le a bónuszt).

Idézetet írta: six Dátum december 19, 2016, 12:34:35
Üdv sziasztok!




Találtam pár irodát ahol érdemes lenne bónuszokat megforgatni.Biztos sokan forgattak már meg itt bónuszokat,én eddig nem foglalkoztam velük eddig nagyon.De találtam pár érdemleges bónuszt.

A kérdésem az lenne,ha pl én befízetek 100 eurót és pl kapok rá egy 100%os bónuszt,akkor ugye nekem lesz 200 eurom amivel fogadni tudok,az egyik fele a sajátom a másik 100 euro meg a bónusz.A kérdés hogy a bónusz összegével is lehet fogadni vagy azzal csak akkor ha már teljesítettem akkor kapom meg,vagy ha megkapom és tegyük fel a saját pénzem elfogy,akkor a bónusz összeg is beleszámítt a megforgatásba?Vagy is ha pl elbukom a 100 euromat,de még ott van a 100 euro bónusz akkor azzal fogadhatok tovább?Remélem érthető a kérdésem.Köszönöm a válaszokat előre is! :)
Azért érdemes elolvasni a felhasználási feltételeket is, ott általában minden pontosan le van írva. Pl teljesen más a bet365-nél az oddsring-nél vagy a sportingbetnél.
Ha nem olvasod el figyelmesen érdekes dolgokba lehet belefutni és ezek általában akkor jelentkeznek amikor kifizetést kérsz.

Köszi a válaszokat!Akkor lényegében mindenhol másik a feltételek ha jól értelmezem.Nézegettem az egyik iroda ajánlatot,ott azt írták hogy 1.8 alatt nem lehet fogadni,kombiba sem.De legalább kettő fogadást kell egyszerre csak sz számít bele a bónuszba.WTF?Most akkor ez hogy van?Vagy én értleztem félre?Végülis a lényeges kérdés,hogy szerintetek érdemes bónuszokkal foglalkozni vagy sem?

Idézetet írta: six Dátum december 19, 2016, 16:39:43
Köszi a válaszokat!Akkor lényegében mindenhol másik a feltételek ha jól értelmezem.Nézegettem az egyik iroda ajánlatot,ott azt írták hogy 1.8 alatt nem lehet fogadni,kombiba sem.De legalább kettő fogadást kell egyszerre csak sz számít bele a bónuszba.WTF?Most akkor ez hogy van?Vagy én értleztem félre?Végülis a lényeges kérdés,hogy szerintetek érdemes bónuszokkal foglalkozni vagy sem?

Így van, a legtöbb helyen eltérőek a szabályok. Ha valami nem tiszta akkor van a bukiknak egy külön topik, minden egyes komolyabb irodának külön-külön, ott vissza tudsz olvasni, vagy pedig ott konkrétan rákérdezel.
A bónuszokkal többnyire megéri foglalkozni, persze van egy-kettő ami inkább kerülendő a nehéz forgatási követelmény miatt, de a legtöbb plusz pénz.

Sziasztok!

Az alábbiakat olvastam Robimiller naplójában: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,12331.msg650826.html#msg650826
Nem akartam belerondítani ezért itt kérdezem, akkor már nem jobb "befektetés" a Gurney+4,5 1
,50 ért, vagy 1,53-ért a szettek száma 5,5 felett?? Azt sem értem miért van gyakorlatilag ugyanarra a kimenetelre 2 hasonló opció?
Vagy csak nem vagyok tisztában egy-két dologgal?

Köszi

BUÉK mindenkinek!!! :cya::beerchug: :redchug:

Szerintem nem hiszi hogy Gurney nyerne egy szettet és a -2,5lel csak biztosra megy.És ez a tippje nem ugyanaz a te 5,5overeddel.

Köszi, sajnos nem értem...........olvasgató vagyok ;D

a -2,5-el az feltételezi, hogy nem tuti az 5:0, vagyis ha egyet nyer(ne) Gurney akkor az már az 5,5 szett fölött lesz, és akkor már a Gurney+4,5 is ül

úgy értettem, hogy a Gurney+4,5 és a szettek száma 5,5 fölött gyakorlatilag ugyanaz

Értem mit mondasz de ő másképp gondolkodik.. A -2,5lel biztosra megy hogy ha mégis jól pörögne Gurney és berántana egy-két szettet.. Ennek ellenére szerintem nem nagyon hisz benne hogy egy szettet is nyerne ezért megy biztosra.

Gyakorlatilag nem ugyanaz mert van olyan eredmény amivel legalább az egyik nem teljesül. Ez a Gurney 5-0

 :great: ;D

hát igen, elvileg ez is lehetséges

hát pont ezért nem értem miért nem a magasabb oddsal bíró kimenetelre tesz, mikor az gyakorlatilag
magában foglalja az ő elméletét is

csak egy aprócska szettet nyerjen Gurney..... :D

köszi, szia

Idézetet írta: dinnyecsősz Dátum december 30, 2016, 20:17:12
hát pont ezért nem értem miért nem a magasabb oddsal bíró kimenetelre tesz, mikor az gyakorlatilag
magában foglalja az ő elméletét is

lehet felreertettem, de o arra fogad hogy 5-0 vagy 5-1 vagy 5-2 lesz van Gerwen-nek, amiben benne van az 5-0 ami a legeselyesebb, es akkor az over 5.5 veszit.

Sztem. az 5.5 over ezt tartalmazza, ha jól tudom 5 nyert szett kell a win-hez... és eddig jó meccs

Az 5-0 továbbra sem over 5,5. Ha nem nyert volna szettet Gurney és 5-0 akkor robmiller simán nyert volna a tippjével, de a te általad ajánlott over 5,5 és Gurney +4,5 meg vesztes lett volna. Épp ezért tette robmiller a -2,5et.

Így hogy nyert szettet Gurney így tárgytalan az egész.

Nem mindenki okosnak született, gyúrås helyett iszom egy hp.-t.....ha neked nincs meghívlak....