KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Wengernek szex közben is ilyen mogorva feje lehet? Kíváncsi vagyok hogy direkt csinálja vagy alapból valami nincs nála rendben a fejében :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 30, 2016, 19:53:09
Értem mit mondasz de ő másképp gondolkodik.. A -2,5lel biztosra megy hogy ha mégis jól pörögne Gurney és berántana egy-két szettet.. Ennek ellenére szerintem nem nagyon hisz benne hogy egy szettet is nyerne ezért megy biztosra.

Most látom, hogy 2 napja a Gerwen-meccshez kapcsolódó okfejtésem okozott fejtörést. Ncis írta le a tutit. Sajnos előre látatlanban fogalmad nincs mit hozhat az adott nap. Így próbáltam olyan fogadást ajánlani, ami mindkét eshetőséget biztosítja. Ha Gerwen megy, mint az úthenger akkor is ül a tipp, vagy ha esetleg Gurney makacskodik és nem adja olcsón a bőrét, akkor is jön a fogadás. Ezért volt a -2,5 hendi. :)

Köszi, aztán nekem is leesett.....kicsit lassan az igaz, de ez van.....

Idézetet írta: dinnyecsősz Dátum január 01, 2017, 20:09:45
Köszi, aztán nekem is leesett.....kicsit lassan az igaz, de ez van.....

Nincs ezzel semmi gond! :) De nyugodtan írj privátban, ha bármi kérdésed lenne a naplómmal kapcsolatban!  :beerchug:

Sziasztok.

El vagyok anyátlanodva amióta a fogadóportál megszűnt, hasonló jellegűt keresek, ahol átláthatóan , esetleg kimásolhatóan/excelbe vinném át/ vannak a múltbéli eredmények.

Ha esetleg valaki tudna segíteni, megköszönném.

Idézetet írta: Taktoj Dátum január 02, 2017, 12:31:48
Sziasztok.

El vagyok anyátlanodva amióta a fogadóportál megszűnt, hasonló jellegűt keresek, ahol átláthatóan , esetleg kimásolhatóan/excelbe vinném át/ vannak a múltbéli eredmények.

Ha esetleg valaki tudna segíteni, megköszönném.

A betexplorert nem véletlenül ajánlják az oldalon, az adatbázis ugyanaz, csak kicsit "kuszább", áttekinthetetlenebb az oldal.

Adjon Isten!

Lenne egy kérdésem, már gondolkodom egy ideje rajta, szerintetek érdemes a bet-ről átváltani az unibetre?
Most is azt nézem, hogy simán jobbak az EPL odds-ok, mint a beten. Ennyit fejlődött az unibet? Régebben ők voltak a rosszabbak... Van már ázsiai hendi is náluk.

Köszi!
Tomka

Nem tudom te mit használsz pénzmozgatásra de az unibeten nincs se skrill se neteller.


Angolul hogy van pontosan, hogy 'tipp' illetve 'tippel'? Értem ezt úgy, hogy mondjuk egy londoni milyen szót használna?


Idézetet írta: oakland23 Dátum január 05, 2017, 09:34:53
Angolul hogy van pontosan, hogy 'tipp' illetve 'tippel'? Értem ezt úgy, hogy mondjuk egy londoni milyen szót használna?

Tippek = Tips

Betfair Pools Betting reszlegen totoztam, vegul nem nyertem (ellenfogadtam tegnap este az utolso ket meccsre), de nem igazan ertem itt a kifizetest. 5 meccs, 1X2, 5000 euros nyeremenyalap, amennyiben 2 euroval tesszuk a tippsort. Amikor atvaltjuk kisebb tetre (0,20 a legalacsonyabb), akkor a varhato nyeremeny is vele csokken (500 euro), eddig tiszta sor. Ugy gondoltam/gondolom, hogy a max tetesek 10x aranyban kapnak kifizetest a min. tetesekhez kepest, ellenben igy akkor ertelmezhetetlen a 6,95 unit (nyertes tippsorok). Ennek mindenkepp egesz szamnak kene lennie, vagy nem? Valaki elmagyarazna, hogy is van ez? Illetve, min. teten akkor most mennyit nyertem volna? Jo lenne tudni ezeket a jovore nezve. Koszonom elore is!

napi 15-20%-kal növelni a kezdeti összeget,1 hónapon keresztül,mennyire mondható nehéznek?
15%-kal számolva 66-szorosra nőne,20%-kal számolva pedig 237-szeresre

Idézetet írta: ereghard Dátum január 09, 2017, 19:53:03
napi 15-20%-kal növelni a kezdeti összeget,1 hónapon keresztül,mennyire mondható nehéznek?
15%-kal számolva 66-szorosra nőne,20%-kal számolva pedig 237-szeresre

Az reálisabb, ha megfontolt játékkal naponta csak a tőkéd 15-20%-át bukod el.  :)

Idézetet írta: ereghard Dátum január 09, 2017, 19:53:03
napi 15-20%-kal növelni a kezdeti összeget,1 hónapon keresztül,mennyire mondható nehéznek?
15%-kal számolva 66-szorosra nőne,20%-kal számolva pedig 237-szeresre
Kb annyira mint eltalálni egy 66-os vagy 237-es oddsot