KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 07, 2017, 08:56:06
Fura ezt olvasni a magyar sportfogadó társadalom leglelkesebb adófizetőjétől...  :P

Lehet azt hiszi a szlovak politikusok jobbak...  ;D ;D ;D  :crazy: Hat pocifaszt...  ;D



Nem semmi jószág. Csajozási gondjaid nem lesznek vele ;D

Gratulálok! :)

Én a legutóbb nyereményemből egy pizzát vettem :D

Van itt olyan, aki látott már karón varjút ?


Köszönöm szépen mindenkinek, most már hivatalosan is én vagyon a gonosz Mohó Jojó, aki egyébként a pindur padurokból van, komoly rendszám, ez jutott eszembe  :redchug: :redchug: :redchug: 340 loerő, egy élmény volt hazajönni vele Stuttgartból, el is adtam a másik autómat, ez tökéletes mindenre, viszont szerintem pár évig, száraz kenyér lesz vizzel....  :D :D


Én nagyapám szőlőjében láttam, aztán a karó mellett is láttam a tetemét. Papitónak a szőlő szent volt, a varjú kereste a bajt.

Bet365ön állíts be gyorstét összeget(ha élőben tolod-ha nem nincs tippem)

Idézetet írta: alex04 Dátum február 22, 2017, 19:21:42
Sziasztok!
Kérdésem az volna, hogy van-e esetleg olyan fogadási oldal, ahol megadhatom hogy MAXIMUM 1 fogadásra mennyit tehetek fel? /Pokernél van/
Így ha felidegesítem magam nem tenném fel az egész Bankrollt:)

alex04


Idézetet írta: sleve Dátum március 16, 2017, 17:58:44
Titanbetre be tudtok lépni?

Ezt két napja írták emailben:

Important Announcement from Titan Bet

As part of our commitment to ensure the best quality game and according to the Hungarian legislation, Titan Bet has decided to cease its activity in Hungary.

You will not be able to log in to your account, in the event that you have money in your Titan Poker account, we encourage you to make a withdrawal request through our customer support. Our customer support stays available for any question you may have :[email protected].

Sincerely,
Titan Bet



Tehát a magyarok számára bezárt a bazár, ha van bent pénzed írj nekik emailt!

Sziasztok van valami lista ahol látni mely irodákba tudunk magyarként beregisztrálni? Találtam pár oldalt de ez vagy nem aktuális vagy nincs rajta minden iroda.

http://www.top100bookmakers.com/bonuses/by-rollover.php
https://www.betburger.com/bookmakers

Idézetet írta: GazembR Dátum március 10, 2017, 17:45:28
Köszönöm szépen mindenkinek, most már hivatalosan is én vagyon a gonosz Mohó Jojó, aki egyébként a pindur padurokból van, komoly rendszám, ez jutott eszembe  :redchug: :redchug: :redchug: 340 loerő, egy élmény volt hazajönni vele Stuttgartból, el is adtam a másik autómat, ez tökéletes mindenre, viszont szerintem pár évig, száraz kenyér lesz vizzel....  :D :D
Krat  :great:
Miért nem GazmbR
rendszámot kértél?
:ok: