KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum március 30, 2017, 10:51:27
Üdv
Sportfogadással kapcsolatos dokumentumfilmeket, bloggereket, vloggereket, filmeket, könyveket keresnék. Ismertek ilyet? Magyar ill angol nyelvű is érdekelne. Nem muszáj olyan, ami "tanít" is valamit, elég ha elmesél, de azért a Pénz Beszél c. Brandon Langről szóló filmnél ne legyen komolytalanabb. Blog/Vlog-ból olyan érdekelne, amit nem 1 év offline tippmixtapasztalattal vezet Kovács Pisti a 9.C-ből. (nem tippeket keresek, egyszerűen csak olvasnék a témáról komolyan). Létezik olyan könyv, ami mostanában íródott, és az online irodákról is írnak benne? Pontosítva hogy mi mikor miért hogyan történik...
Ill. tudtok olyan facebook csoportról,ahol komolyabb konzultációk folynak a témáról, esetleg van valami szűrés is a belépésnél? Sajnos csak a nagy létszámú szelvénybemutatós bohóckodásokat találtam.

Udv!

En ezeket olvasom mostanaban ill. vannak a varolistamon:

- Disciplined trader
- Psychology of trading
- Talent is overrate
- High performance trading
- Thinking, fast & slow
- Trading in the zone
- Market wizards
- Zen and the art of poker

Mint ahogy a cimekbol is kovetkezik, trading- es altalanos pszichologia temaban irodtak, nagyon hasznos olvasmanyok. Aztan van egy magyar is, nem konyv, marmint nem kiadott, de a pokerakademian van egy nagyszeru irasa egy ottani forumtagnak, amit ismetelten jo szivvel merek ajanlani. Ja, igen, az emlitett konyvek mindegyike megtalalhato a neten pdf-ben.

Blogok kozul mostanaban Caan Berry-et olvasgatom, illetve Sam Wilson Adapt&Survive c. naplojara is hamarosan sor kerul.

Idézetet írta: Assassin Dátum április 01, 2017, 10:13:50
Félreérthető voltam: igazából a Sportingbet oldalán nem találom az azonosítószámot (csak a felhasználónevet). Ebben is tudnál segíteni?

Amennyiben nem találod az azonosítószámot, írd nyugodtan a felhasználóneved.  :cya:

Udv!

Kepernyofelvevo programot tudnatok ajanlani? Ami a lenyeg lenne, hogy alkalmankent legalabb 15-20 percet lehessen vele rogziteni. Nyilvan ingyenes jobb lenne, de ha ugy van, elo is fizetek ra szivesen. Koszonet elore is!

Idézetet írta: Alk Dátum április 04, 2017, 21:22:19
Udv!

Kepernyofelvevo programot tudnatok ajanlani? Ami a lenyeg lenne, hogy alkalmankent legalabb 15-20 percet lehessen vele rogziteni. Nyilvan ingyenes jobb lenne, de ha ugy van, elo is fizetek ra szivesen. Koszonet elore is!

Adobe captivate

Üdv.
Használ valaki esetleg advcash MasterCard kártyát?

Ha igen, azzal lehet befizetni sportfogadási vagy kaszinó irodákhoz?

2017 van még? Vagy hogy kell érteni, hogy hamarosan?

mi lehet az oka annak,ha skrillre sikertelen a feltöltés?
beírom az sms kódot,aztán kiírja hogy fizetés sikertelen.
skrill oldalán pedig ezt dobja ki:
The upload with Rapid Transfer (formerly Skrill Direct) failed. Please try again.

Pénz van a számlán,el nem írtam semmit.Valami náluk lehet?

Idézetet írta: ereghard Dátum április 15, 2017, 17:23:54
mi lehet az oka annak,ha skrillre sikertelen a feltöltés?
beírom az sms kódot,aztán kiírja hogy fizetés sikertelen.
skrill oldalán pedig ezt dobja ki:
The upload with Rapid Transfer (formerly Skrill Direct) failed. Please try again.

Pénz van a számlán,el nem írtam semmit.Valami náluk lehet?


annyira jól meg lett ez oldva,a skrill szépen elutasította,a bank ma meg elküldte az összes próbálkozással megjelölt pénzt,így most az ott ül a számlájukon,gondolom szenvedhetek velük napokat mire valamit csinálnak

Tudtok olyan oldalt ahol skrillel min. befizetés 5euro alatt van,azaz a minimum befizetés nincs korlátozva? Köszi a válaszokat!

Sziasztok! 

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mi a véleményetek arról a fogadásról, hogy 0.5 gólnál több lesz a meccsen. Álatalában 1.05-1.07 adnak rá de persze van olyan meccs ahhol kevesebbet illetve többet adnak rá. Kérdésem az lenne, hogy napi 1 ilyet megjátszatni beválhat hosszútávon? pl 10.000 vagy akár 100, 200 ezres téttel?

Ha van jó idegrendszered és chas out akkor igen.:-) De el is lehet kurni rendesen,ha belemelegszel.:-)

Értelek, hát igen :D de csakis úgy csinálni, hogy szigorúan napi 1 meccs és nem több :D

Napi egy játek?Kb.80%-lék!Probáltam rendesen rugdosták a gólokat.200pénzem volt egy jatekon.Mar 90 perc is lejárt hosszabbitas 6perc.Meg elt a kes rányomtam!Abban a pillanatban jött a gól.Rakurtam:-)

Idézetet írta: Grigor1990 Dátum április 27, 2017, 16:18:06
Sziasztok! 

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mi a véleményetek arról a fogadásról, hogy 0.5 gólnál több lesz a meccsen. Álatalában 1.05-1.07 adnak rá de persze van olyan meccs ahhol kevesebbet illetve többet adnak rá. Kérdésem az lenne, hogy napi 1 ilyet megjátszatni beválhat hosszútávon? pl 10.000 vagy akár 100, 200 ezres téttel?

Szia,

Én próbáltam ezt a "stratégiát" is, nagyon sok odafigyeléssel és több hónapos elemzéssel, de sajnos kevés eredménnyel. Eleinte szépen jöttek a tippek, de egyszer mindig lesz olyan, hogy 0-0, legyen az gólzáporos csapat vagy sem.

Nekem speciel az a kezdo naivitas tetszik, amikor azzal argumental - de ha szaz ezresel jatszom meg akkor... hat akkor ugyanugy elcseszed mintha szaz forinter teszed. Sot hamarebb, mert a szaz ezer mar nagyobb nyomassal jar. De egy szo mint szaz - ha valaminek 8-10 szazalekos eselye van, akkor azt odafigyelessel tiz, otven probalkozasnal meg kikerulheted, jobban teljesitesz. Hosszutavon sajnos mar nem - szaz, otszaz ezer probalkozasnal mar bizony ,,bejon" a papirforma. Ezt nevezik a nagy szamok torvenyenek...