KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Grigor1990 Dátum április 27, 2017, 16:18:06
Sziasztok! 

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mi a véleményetek arról a fogadásról, hogy 0.5 gólnál több lesz a meccsen. Álatalában 1.05-1.07 adnak rá de persze van olyan meccs ahhol kevesebbet illetve többet adnak rá. Kérdésem az lenne, hogy napi 1 ilyet megjátszatni beválhat hosszútávon? pl 10.000 vagy akár 100, 200 ezres téttel?

Ez a stratégia abból az illúzióból indul ki, hogy képes vagy 100%-os találati arányra.
Képes vagy rá?

Ha nem, akkor el fog menni átlagosan 10-ből 1, vagy ha nagyon ügyes vagy, akkor csak 20-ból 1.

Ha elmehet 20-ból 1, akkor eleve indulhatsz azzal a meccsel és ott állsz mínusz 200,000 ft-tal, hogy aztán egy másik 200,000 ft-tal próbáld megtermelni a napi 10-14,000 ft profitot, mielőtt elmenne még 2 kilód.
Idézetet írta: AC_28 Dátum április 29, 2017, 14:27:12
Nekem speciel az a kezdo naivitas tetszik, amikor azzal argumental - de ha szaz ezresel jatszom meg akkor... hat akkor ugyanugy elcseszed mintha szaz forinter teszed. Sot hamarebb, mert a szaz ezer mar nagyobb nyomassal jar. De egy szo mint szaz - ha valaminek 8-10 szazalekos eselye van, akkor azt odafigyelessel tiz, otven probalkozasnal meg kikerulheted, jobban teljesitesz. Hosszutavon sajnos mar nem - szaz, otszaz ezer probalkozasnal mar bizony ,,bejon" a papirforma. Ezt nevezik a nagy szamok torvenyenek...

A másik fele, mikor egy jó sorozatban tényleg elhiszed, hogy legyőzhetetlen vagy, ez már a kisujjadban van, így törvényszerűen érik a bukás.   :)


Sziasztok :) Már régóta ismerem a fórumot, de csak most regeltem. Szeretném megkérdezni komolyabb fogadóktól, hogyha egy szisztéma alapján játszol eredményekre és ez működik is (tegyük fel), akkor kitilthatnak egy oldalról? Mintha még régebben a bet365 regnél olvastam volna, hogy "biztos nyerésre játszok" off, hobby playerek "welcome". Most már hónapok óta foglalkozok egy elmélettel, és ellenőrzöm több bajnokságban sok évadon keresztül (oddsportal) és működni látszik a dolog... Szóval, arra gondolok, hogy viszonylag stabilan megy felfele az egyenleged, akkor megtehetik (ill. megteszik)-e, hogy kivágnak? Ha kivágnak, de nem követtél el szabálytalanságot, csak túl sokat nyersz, a pénzed akkor is kifizetik, ugye? Megoldás lehet, hogy több fogadóirodánál rakom meg megkeverve a tétjeimet? Ill. a pinnacle-nél láttam, hogy várják a stabilan nyerő játékosokat, ez igaz? Mindenhol kiutalják -1-2 órán belül Skrillre a pénzed (pinnacle, bet365, unibet, 888, bwin)? Köszönöm, ha válaszoltok, sok zöldet!   ;)

Szia!

Kivágni nem szoktak senkit, csak mert nyer. A feltehető téteden húznak le, amivel a nagy pénzeseket ráveszik, hogy lépjenek le. Egy példát tudok mondani, hogy engem a "tőzsdés" - amit nem neveznék annak, csak devizapároknak - korlátoztak le. 2 eurót tehetek fel egy árfolyam mozgásra. Úgy tudom, hogy ezen a felületen elég gyorsan korlátozást vezetnek be, a sport fogadás azért nem így megy. Egy biztos az arbitrázs-t nem szeretik, arra egy idő után ráharapnak és korlátoznak.
A másik dolog, hogy mit szeretnél játszani... nem kérem, hogy leplezd le a stratégiád, de sok oldalnak megvannak a jó illetve rossz oldalai. Nézzük sorban.
Szóval, ha valami arbitrázsban gondolkodsz, akkor inkább a betfairt vagy a pinnacle-t ajánlom. Ugye a betfair-on, kínálsz és veszel csak a bank vesz le jutalékot az üzletek után, míg a pinnacle-n azért várják a nyerőket, mert a hét elején tizedekkel, sőt durva esésnél 1-nel nagyobb odds-n tudsz valami megfogadni a hét elején, ami a hétvégén lesz. Ennek az oka, hogy a pinnacle-n a hét elején nagyobb odds-on, de csak alacsonyabb pénzzel lehet fogadni, mert ők a fogadóktól befolyt téthez sokkal jobban korrelálják a szorzókat. Persze a bet365-é is kileng a folyamatos nagy pénzes fogadásoktól, de a pinnacle sokkal érzékenyebb.
A kifizetések pedig nálam erősen összegtől függtek, illetve hogy a számla milyen pénznemben van. Régebben nekem a forintosra voltak napok, most az eurós számlára elég gyorsan megjön.

Nagyon nem kell parázni, egyébként pedig ilyen jó stratégia mellett esetleg kell elhelyezni más vagy rossz fogadásokat is. Egyébként pedig, ha kicsit változatossá teszed szerintem nem szórakoznak veled.

Tomka

Idézetet írta: The_Sun_System Dátum április 29, 2017, 17:24:38
Sziasztok :) Már régóta ismerem a fórumot, de csak most regeltem. Szeretném megkérdezni komolyabb fogadóktól, hogyha egy szisztéma alapján játszol eredményekre és ez működik is (tegyük fel), akkor kitilthatnak egy oldalról? Mintha még régebben a bet365 regnél olvastam volna, hogy "biztos nyerésre játszok" off, hobby playerek "welcome". Most már hónapok óta foglalkozok egy elmélettel, és ellenőrzöm több bajnokságban sok évadon keresztül (oddsportal) és működni látszik a dolog... Szóval, arra gondolok, hogy viszonylag stabilan megy felfele az egyenleged, akkor megtehetik (ill. megteszik)-e, hogy kivágnak? Ha kivágnak, de nem követtél el szabálytalanságot, csak túl sokat nyersz, a pénzed akkor is kifizetik, ugye? Megoldás lehet, hogy több fogadóirodánál rakom meg megkeverve a tétjeimet? Ill. a pinnacle-nél láttam, hogy várják a stabilan nyerő játékosokat, ez igaz? Mindenhol kiutalják -1-2 órán belül Skrillre a pénzed (pinnacle, bet365, unibet, 888, bwin)? Köszönöm, ha válaszoltok, sok zöldet!   ;)


Pinnacle, Sbobet, Bookmaker.eu. Szerintem ők nem vágnak ki, ha nyersz.

Köszönöm a választ Tomka, és monet, ez érdekelt.

Tomka; nem arra játszok, hogy kihasználjak "árazási hibákat". A szisztémámban benne van a bukás lehetősége, csak nagyon kicsi, tulajdonképpen sok évet és bajnokságot átnézve és kiszámolva, csak a várható haszon tér el, az is csak kicsit. De el tudom képzelni azokat az eredményeket amivel megtörténne. Devizára, meg CFD-re ott a plus500, ők mindig kifizettek eddig.

Köszi még 1x, kellemes hétvégét! :)

Idézetet írta: AC_28 Dátum április 29, 2017, 14:27:12
Nekem speciel az a kezdo naivitas tetszik, amikor azzal argumental - de ha szaz ezresel jatszom meg akkor... hat akkor ugyanugy elcseszed mintha szaz forinter teszed. Sot hamarebb, mert a szaz ezer mar nagyobb nyomassal jar. De egy szo mint szaz - ha valaminek 8-10 szazalekos eselye van, akkor azt odafigyelessel tiz, otven probalkozasnal meg kikerulheted, jobban teljesitesz. Hosszutavon sajnos mar nem - szaz, otszaz ezer probalkozasnal mar bizony ,,bejon" a papirforma. Ezt nevezik a nagy szamok torvenyenek...
visszafele számolva nem érheti semilyen gond ;D
3,2,1 e itt egy buliiiiiiiiiiiiii

A skrillt miért említik itt annyiszor?

Anélkül nem lehet fogadni?

Idézetet írta: drzdolik Dátum május 06, 2017, 00:43:40
A skrillt miért említik itt annyiszor?

Anélkül nem lehet fogadni?

Dehogynem, csak sok személynek ez egy fontos fizetési eszköz, főleg a gyorsasága miatt.

Beleolvastam közben itt az írásokba a 0,5 + gólra fogadni

tedd meg félidőben, olyan meccsre ahol teljesülnek a következő feltételek:
sok kapura lövés
vagy ha nem sok kapura lövés de mondjuk 70-30 labdabirtoklás
alapból az egyiken kisebb odds volt mint a másikon pl a hazai 1.50

aminél nem ajánlom:
nagyon kiegyenlített meccsek
védekező felfogású csapatok
EB, VB itt bármelyik meccsen becsúszhat egy 0-0


Egyébként az eredeti kérdésem is hansonló:

A Kisvárda meccsen 1-1 volt, és az élő statisztika alapján láttam hogy nyom a hazai, illetve feljutásért mennek + otthon 6-7 meccset egymás után nyertek. Mondom tuti hogy nyernek.
Kicsit vesztő szériában is voltam, mondom felteszem az egész bankomat rá, csak a 25% -ot mertem
1.90 ért.
Ez most bénaság volt tőlem hogy nem mertem megjátszani a tippem?
Vagy pedig jó pont hogy nem tettem fel az egész pénzemet? mert el is mehetett volna

Természetesen pozitív döntést hoztál. Még a bank 25 % feltenni is sok, nemhogy a 100 %-t. Az már felelőtlenség!

A másik dolog, ne csak az odds határozzon meg. Az odds-ban meg kell látni az értéket, hogy szerinted ebben van érték vagy nincs. Mert lehet, hogy egy spanyol mérkőzésen a félidő over 1.6-nak és "értéke kisebb", mint egy másik portugálon az 1.3-nak. Az, hogy a bukik önmagában nagyobb valószínűségnek tartják az 1.3 bekövetkezését lehet nagyobb értéket hordozz magában. Ezt úgy értsd, hogy ilyen 1.3-ból többet találsz, aminek nagyobb lesz a beválása, mint 1.6-ból. Ekkor pedig a kérdés, hogy melyikkel profitálsz?
Ez idővel szerintem kialakul, (nálam így volt) hogy az odds-ban meglásd az értéket és ne csak a számot, hogy na ezzel 10 euróból juj de jó 6 eurót, míg a másikkal "csak" 3-at nyerek.

Értelek :)

Azért nem kötésben tettem, régen sosem játszottam kis szorzókra, meg egy meccsre ha nagy minuszban voltam, volt hogy feltettem 10 ezret 10 es oddson 5 meccsre, persze egy elment....

amúgy most a Villarealt tettem meg 5%-kal, úgy érzem nyernek

Idézetet írta: drzdolik Dátum május 14, 2017, 21:07:27
Értelek :)

Azért nem kötésben tettem, régen sosem játszottam kis szorzókra, meg egy meccsre ha nagy minuszban voltam, volt hogy feltettem 10 ezret 10 es oddson 5 meccsre, persze egy elment....

amúgy most a Villarealt tettem meg 5%-kal, úgy érzem nyernek

Szerintem is van rá esély, hogy nyernek. Illetve, hogy rúgnak az 1.57-es odds. Az is jó lehet, sok sikert. ;)
Mutatók jót ígérnek:


Idézetet írta: Tomka Dátum május 14, 2017, 21:17:07
Szerintem is van rá esély, hogy nyernek. Illetve, hogy rúgnak az 1.57-es odds. Az is jó lehet, sok sikert. ;)
Mutatók jót ígérnek:


Na én elrontom a bulit, mert beneveztem a 0,5 overre én is...és amilyen hatékonysággal mostanság jöttek nekem az overek, tuti a bukta  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum május 14, 2017, 21:24:09
Na én elrontom a bulit, mert beneveztem a 0,5 overre én is...és amilyen hatékonysággal mostanság jöttek nekem az overek, tuti a bukta  ;D

Nektek megpróbálom kiszurkolni.  Barca után nekem vége a napnak. :)

Idézetet írta: Tomka Dátum május 14, 2017, 21:31:05
Nektek megpróbálom kiszurkolni.  Barca után nekem vége a napnak. :)

85. percben 3 méterről a kapu szájától nem bírta begurítani. Szerintetek?  ;D Fortuna csatolja fel azt a bizonyos műdolgot :D