KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


20 helyzetből illlet volna egyet belőni legalább....

A Caen - Rennes DNB Vendégre mit mondtok 2,62 ért?

140Mbps / 20Mbps
140Mbps download & 20Mbps upload speed

✔ Download 10 songs (50 MB) in 2.9 sec.
✔ Download SD movie (1.5 GB) in 1.5 min.
✔ Upload 10 songs (50 MB) in 20 sec.

Egy ilyen net kielegito lehet sportfogadas celjabol (arbitrazs, trading, live, kozvetitesek stb)? Koszonet elore is!

Bőven! Csak annak járj utána, hogy mennyire megbízható a szolgáltató és mondjuk nem szokott-e túl gyakran random elszállni a szolgáltatás.  :crazy:  :beerchug:

Kicsit feltem a valasztol, ugyanis mar ez a csomag sem mondhato eppen olcsonak (79 euro, plusz havi 8, ha nem akarok 2 eves szerzodest). A valaszodbol kiindulva akkor rakerdeznek az eggyel kisebb csomagra is, mely gyakorlatilag a fele minden tekintetben a mar targyalt szolgaltatasnak. Erdemes lehet tesztjelleggel kiprobalni ezt a csomagot:  70Mbps / 10Mbps? Aztan legfeljebb upgrade, ha keves. Mit gondolsz? Vagy az mar keves lehet? Koszonom szepen a segitseget! :ok:


Üdv!

Már egy ideje foglalkoztat... Miért lettek megszüntetve az aláírások a fórumban?

Köszi. :)


Pár napja kikértem 100.000 ft-ot az Unibettől a bankszámlámra. Meg is érkezett, de a jóváírt összeg csak 96 500 ft. Meg tudjátok mondani, mi a csökkenés oka? Vagy még inkább azt, hogy el lehetne-e kerülni valahogy az ilyesmit a jövőben?

Idézetet írta: Alk Dátum május 30, 2017, 13:46:35
Kicsit feltem a valasztol, ugyanis mar ez a csomag sem mondhato eppen olcsonak (79 euro, plusz havi 8, ha nem akarok 2 eves szerzodest). A valaszodbol kiindulva akkor rakerdeznek az eggyel kisebb csomagra is, mely gyakorlatilag a fele minden tekintetben a mar targyalt szolgaltatasnak. Erdemes lehet tesztjelleggel kiprobalni ezt a csomagot:  70Mbps / 10Mbps? Aztan legfeljebb upgrade, ha keves. Mit gondolsz? Vagy az mar keves lehet? Koszonom szepen a segitseget! :ok:

A fogadáshoz és 1-2 stream követéséhez az általad írt sebességek tizede, ötöde is elég, a sok képernyőt inkább a gépednek kell bírnia "erővel" és memóriával.
Ami adatforgalmat igényel, az az online közvetítések követése, amelyek viszont elég gyenge minőségűek, nem full hd-ben nyomják azokat, így azok sem zabálnak annyit. (nem két órás filmeket kell jó minőségben letölteni gyorsan, hanem csak az aktuális másodperceket gyenge minőségben)

Nálam 25 Mbps-os net elbírja, ha megy két tv-n a net (youtube, hbogo), a számítógép két bet365 stream-mel és a telefonon is elindítok valami tv csatornát.
Ráadásul a másik 3 jobb felbontású képet ad, mint a bet365.

Persze vannak jó minőségű közvetítések is a neten, viszont a sportfogadáshoz, főleg, ha kis képernyőben nézed, nincs szükség extra minőségre.

Én is alacsonyabb csomaggal indulnék a helyedben, aztán felfelé úgyis léphetsz, ha kevésnek érzed!



Idézetet írta: Assassin Dátum június 01, 2017, 13:11:47
Pár napja kikértem 100.000 ft-ot az Unibettől a bankszámlámra. Meg is érkezett, de a jóváírt összeg csak 96 500 ft. Meg tudjátok mondani, mi a csökkenés oka? Vagy még inkább azt, hogy el lehetne-e kerülni valahogy az ilyesmit a jövőben?

Szerintem a bankoddal lesz a probléma. Valószínűleg a forint folyószámládra érkező deviza jóváírása járt ekkora költséggel. Melyik pénzintézetnél van a számlád?

Idézetet írta: Tigris Dátum június 02, 2017, 17:39:22
Szerintem a bankoddal lesz a probléma. Valószínűleg a forint folyószámládra érkező deviza jóváírása járt ekkora költséggel. Melyik pénzintézetnél van a számlád?

Raiffeisenes a számla. A számlatörténetben egy 98 500 ft.-os jóváírás, és egy 1500 ft.-os levonás jelenik meg "díj, jutalék" megnevezéssel.

És mi lenne a megoldás, ha ezt el szeretném kerülni a jövőben? Másik bank?

Idézetet írta: Assassin Dátum június 03, 2017, 11:53:08
Raiffeisenes a számla. A számlatörténetben egy 98 500 ft.-os jóváírás, és egy 1500 ft.-os levonás jelenik meg "díj, jutalék" megnevezéssel.

És mi lenne a megoldás, ha ezt el szeretném kerülni a jövőben? Másik bank?
Nincs megoldás, minden bank levon, ha euroban fizetett ki az iroda.(akkor is ha te  forintot kértél ki.)Ez a következménye a kormány keménykedésének, mert már nincs az irodáknak Magyarországon számlájuk.
Én ERSTE bankos vagyok, nekem a múltkor 20 000 HUF-os tételnél vontak le ennyit. Szintén unibetes kifizetésnél.

Idézetet írta: tsabigo Dátum június 03, 2017, 12:33:55
Nincs megoldás, minden bank levon, ha euroban fizetett ki az iroda.(akkor is ha te  forintot kértél ki.)Ez a következménye a kormány keménykedésének, mert már nincs az irodáknak Magyarországon számlájuk.
Én ERSTE bankos vagyok, nekem a múltkor 20 000 HUF-os tételnél vontak le ennyit. Szintén unibetes kifizetésnél.

Ez hülyeség. Minden bank más díjtételt alkalmaz, és még bankon belül, a számlacsomagok között is lehetnek komoly különbségek. Az adott számlához tartozó kondíciós listát kell megnézni, és ha ott szerepel olyan díj, amit a beérkező deviza forintban történő jóváírására szabtak ki, akkor nem tudod elkerülni a levonást. Nem mellesleg az árfolyam változásától is függ, hogy mennyit írnak jóvá, az meg ugye 2 irányba is elmozdulhat...

Raiffaisen Bank: Devizában érkező tételek jóváírása forintban Normál (T+2, PSD szabályozásnak megfelelő tranzakciók esetén T) 0,2%, min. EUR 5,60, max. EUR 582,71
Erste Silver Bankszámlák: Beérkező deviza jóváírása (forintban) 0,102% min. 2.034 Ft, max. 61.020 Ft

Idézetet írta: Tigris Dátum június 03, 2017, 15:03:03
Ez hülyeség. Minden bank más díjtételt alkalmaz, és még bankon belül, a számlacsomagok között is lehetnek komoly különbségek. Az adott számlához tartozó kondíciós listát kell megnézni, és ha ott szerepel olyan díj, amit a beérkező deviza forintban történő jóváírására szabtak ki, akkor nem tudod elkerülni a levonást. Nem mellesleg az árfolyam változásától is függ, hogy mennyit írnak jóvá, az meg ugye 2 irányba is elmozdulhat...

Raiffaisen Bank: Devizában érkező tételek jóváírása forintban Normál (T+2, PSD szabályozásnak megfelelő tranzakciók esetén T) 0,2%, min. EUR 5,60, max. EUR 582,71
Erste Silver Bankszámlák: Beérkező deviza jóváírása (forintban) 0,102% min. 2.034 Ft, max. 61.020 Ft
Tökmindegy, levonnak mindenhol. Ez volt a mondandóm lényege.Azért mert valahol kicsit kevesebbet, én  biztos nem fogok bankot váltani.

Az unibet felületén ki lehet valahogy jelölni a fogadásokat, hogy be tudjam őket másolni ide a fórumra? Egyelőre nem sikerült ezt összehozni, és nagyon zavarja a lustaságomat, hogy be kell pötyögni  ;D