KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 28, 2017, 16:28:16
Ha pl. a Sportingbet népszerűnek számít, ott pl. már visszatesznek MC-re is. Ez biztos összefüggésben áll azzal is, hogy a Budapest Bank pár éve a sima folyószámlám kártyáját is MC-re változtatta, így tán elterjedtebb lett stb. (Előtte csak befizetni tudtam a másik számlám MC kártyájával, kifizetni meg a simára szoktak)

Igen, itthon a Master Card szinte mindenhol lenyomta a VISA-t, sokkal elterjedtebb, de én a sportingbetnél sem látom a kifizetési opcióknál őket...
Ha MasterCarddal befizetsz, akkor utána hol választod ki, hogy kifizetést kérsz rá?
Megadhatod a Maestro vagy a VISA fülön a kártyaadatokat?

Szerzett előny nevű fogadási opciónal egy jégkorong meccsnél a következők az oddsok :

2gól   4.5
3gól   5.0

Ha én megrakom mindkét eseményt egységnyi téttel, akkor hogyan tudom kiszámolni ennek a két opciónak a valós odds értékét? Tehát leegyszerűsítve, ha mondjuk lenne egy olyan fogadási opció ahol a 2gól és 3 gólt egy fogadásként meg lehetne tenni, mekkora lenne az odds rá  ?  :D


EDIT: Olvastam erről a "dutch calculator"-ról, de ott nem egészen azt mutatta amit szerettem volna.

Idézetet írta: NoCukor Dátum október 04, 2017, 00:11:42
... ha mondjuk lenne egy olyan fogadási opció ahol a 2gól és 3 gólt egy fogadásként meg lehetne tenni, mekkora lenne az odds rá  ?  :D

100/(100/4.5+100/5) azaz kb. 2.37

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 28, 2017, 16:51:03
Igen, itthon a Master Card szinte mindenhol lenyomta a VISA-t, sokkal elterjedtebb, de én a sportingbetnél sem látom a kifizetési opcióknál őket...
Ha MasterCarddal befizetsz, akkor utána hol választod ki, hogy kifizetést kérsz rá?
Megadhatod a Maestro vagy a VISA fülön a kártyaadatokat?

Bocs, kicsit megkésve: A kifizetési opcióknál ott a Skrill, Neteller, Maestro stb., és nekem legelöl mutatja, hogy Fast bank transfer, ha arra rámegyek, felhozza a bankszámla-adataimat, amire kérhetem a pénzt, és ahhoz nekem MC tartozik (már fizettek is vissza rá).

Mirza S./Peng S. - Siniakova K./Strycova B. tenisz meccset nem találom a Sportingbeten. Az Odds Portal szerint pedig ott is adnak rá odds-ot.

Idézetet írta: sleve Dátum október 06, 2017, 10:46:04
Mirza S./Peng S. - Siniakova K./Strycova B. tenisz meccset nem találom a Sportingbeten. Az Odds Portal szerint pedig ott is adnak rá odds-ot.

Lehet, hogy majd csak akkor lesz kint ismét, amikor kezdődik.

Idézetet írta: flamman Dátum október 04, 2017, 09:50:08
Bocs, kicsit megkésve: A kifizetési opcióknál ott a Skrill, Neteller, Maestro stb., és nekem legelöl mutatja, hogy Fast bank transfer, ha arra rámegyek, felhozza a bankszámla-adataimat, amire kérhetem a pénzt, és ahhoz nekem MC tartozik (már fizettek is vissza rá).

Köszi, de ez nem ugyanaz!
Ez "sima" banki utalás, amire én gondoltam és a VISA kártya esetén több irodánál működik, hogy csak és kizárólag a bankkártyád számát ismeri az iroda és arra utalja a pénzt. (ami persze így is a bankszámládon köt ki, de olyan irodáknál is használható, ahol egyébként egyáltalán nem utalnának bankszámlára, vagy csak drágán. Na meg ezt a magyar bankok sem tilthatják, ami egy átutalásnál már elvárás lenne.)

A tulajdonosoknak irom ezt az üzenetet érdekel a weboldal amint olyan szándékotok van hogy megváltok tőle akkor 12 havi bevétel x 2 kp-t fizetek érte ügyvéd jelenlétében privátban elértek bármikor.

Ez tényleg nem nagyon tud mit kezdeni a pénzével, képes lenne pénzért bezáratni az oldalt mert nem voltunk vevők a nagyképűsködésére :D
Szerintem ezt ő se gondolta komolyan  :bash:
Inkább verj el megint 1-2 millát virtuális focin hátha lenyugszol

A reális ár legalább az éves bevétel 8-15-szörösénél kezdődik.
Semmi értelme eladni annyiért, amennyit két év alatt hozna az oldal.
Ezt egy vállalkozónak illene tudnia. 




Én olyan jókat röhögök itt, meg a fogadási stratégiák némely kommentjén! Made my day bro'! Abba ne hagyd!  ;D

Egy tulajdonosváltás után bannolva lesz az összes írásjel?

A weboldal jelenleg ügyvéd jelenlétében sem eladó.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 10, 2017, 14:27:49
A weboldal jelenleg ügyvéd jelenlétében sem eladó.

Ha jön 19 like erre a hozzászólásra, akkor sem eladó?