KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: foglalt Dátum október 10, 2017, 22:16:17
Szerintetek kikapunk a Feröer szigetektől is? Azt sem tudom, hol van.
1. Nem. Böde "brød og smør" Dani megoldotta.
2. Google map.

Váltakozó szellemű személynek eladó a naplóm , alkalmas Bet365 propaganda akcióira, és képfeltöltésre.

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 11, 2017, 14:52:08
Váltakozó szellemű személynek eladó a naplóm , alkalmas Bet365 propaganda akcióira, és képfeltöltésre.

Ha jól látom, nem az elit környéken van, használt is, szóval csak három zacskó szotyit tudok érte adni.

Idézetet írta: secretariat Dátum október 10, 2017, 19:45:37
Nem tudom, mennyire valós az, hogy milliókat keresel sportfogadással, vagy, hogy mennyire vagy sikeres vele, de azt hiszem nem is ez a lényeg. A hozzászólásaidból nekem ugyanaz jött le eddig, mint oaklandnek, mégpedig, hogy elismerést szeretnél... Sajnálom, mert ez azt jelenti, hogy nagyon magányos lehetsz. Csak egy jó tanács: ne egy fórumon próbálj meg kétségbeesetten változtatni ezen. Menj emberek közé, élvezd a pénzedet, ÉLJ! Mert előbb-utóbb teljesen bekattansz. Ez, amit most csinálsz legfeljebb nevetség tárgyává fog tenni, vagy sajnálkozást fog kiváltani a fórumozókból...




  Te/ti hogyan kapcsolodtok ki ?  :beerchug:   :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 10, 2017, 21:53:24
Szerintem ezt az oldal generalja ,h jol szorakozzon mindenki. :D :D

Ha mi generálnánk, akkor nem jönne ki ilyen jól. Priceless!  ;D

Idézetet írta: Kraken Dátum október 11, 2017, 15:36:06



  Te/ti hogyan kapcsolodtok ki ?  :beerchug:   :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Perszeee ez csak fótósóp!!!!

Inkább azt mond mikor tartod a fórum eddigi legnagyobb dijazasu tippjatekat? Az sztem több mindenkit érdekel mint az h hány millióért mész nyaralni...

De ha már így kérdezed én mostanában edzeni szoktam elmenni vagy olvasni szoktam mikor kikapcsolódni akarok de igazán jó arc vagy hogy így erdeklodsz.

És h ne offoljak teljesen ha van valakinek ebookja vagy jártas a témában melyiket ajánlja 20 és 30k között?


Egyébként pár helyre feltettem pont ugyan úgy mint ide  :great: lehet itt bármit kérdezni, segitene valaki leolvasni, hogy most mennyi is van a bet365 számlámon ?!


Egyébként az a passzióm, hogy oltom az irigy embereket a pénzemmel ( nem csak ezen az oldalon ), annyira élvezem jobb mint vásárolni egy új autót...  :D :D :D

Idézetet írta: Kraken Dátum október 11, 2017, 16:01:21
Egyébként pár helyre feltettem pont ugyan úgy mint ide  :great: lehet itt bármit kérdezni, segitene valaki leolvasni, hogy most mennyi is van a bet365 számlámon ?!



negyvenhétmillió-százhuszonnégyezer-háromszáz  :beerchug: (kőszegi sört szeretem)

Mi a szösz van itt? Pénztáros Lőrinc valamilyen álnéven nyomatja?
:beerchug:

Ez tenyleg hihetetlen hogy nincs nap buli nelkul.  ;D

Amugy tenyleg milyen kemenyen skizofren az urge, ha GazemberR nevvel ir, akkor keptelenseg ertelmezni hogy mit akar, viszont a Kraken nev alatt vannak rendesen pontok, vesszok, tiszta Kanaan  ;D

Egyre nagyobb szegyen vagy tezsvir  :redchug:

Idézetet írta: csabax Dátum október 11, 2017, 16:08:39
Mi a szösz van itt? Pénztáros Lőrinc valamilyen álnéven nyomatja?
:beerchug:
Én is valami ilyesmire gondoltam, hogy valamelyik gázszerelőnek a fia.......
:o

Csak nehogy egyszer rossz embert olts be a pénzeddel  ;)

Idézetet írta: Kraken Dátum október 11, 2017, 16:03:31
Egyébként az a passzióm, hogy oltom az irigy embereket a pénzemmel ( nem csak ezen az oldalon ), annyira élvezem jobb mint vásárolni egy új autót...  :D :D :D

"Reklámok parancsára kocsikra gyűjtünk, melózunk, hogy legyen pénzünk a sok felesleges cuccra. A történelem zabigyerekei vagyunk. Nincs se célunk, se helyünk. Nincs világháborúnk, se válságunk. A mi háborúnk szellemi háború, a mi válságunk az életünk" - ilyen filmbe monták.