KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Tudtok ajánlani oldalakat, ahol meg tudod nézni hogy egy adott eseményre (főként labdarúgás érdekelne) mennyien tippeltek, -esetleg az arbworldhöz hasonlóan mennyi pénzt tettek fel rá-?

oddsportal
arbworld

ezeket ismerem, továbbá a sportingbeten is van top 5ös lista


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Nem annyira vagyok otthon ebben az árukeresős karácsonyi ajándék vadászós témában. Unokahúgomnak szeretne az édesapja egy Samsung Galaxy J5 (2016) készüléket vásárolni és engem kért meg, hogy segítsek a legolcsóbbat megtalálni ami Bpn átvehető még a héten. Fehér vagy fekete szín az mindegy. Én 52ezerért már találtam, de hátha aki jártasabb ebben 2-3 kattintás után tud jobbat is mondani. Előre is köszönöm a kislány és édesapja nevében is ha valaki segítene!


Idézetet írta: Szurki Dátum december 18, 2017, 00:06:25
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Nem annyira vagyok otthon ebben az árukeresős karácsonyi ajándék vadászós témában. Unokahúgomnak szeretne az édesapja egy Samsung Galaxy J5 (2016) készüléket vásárolni és engem kért meg, hogy segítsek a legolcsóbbat megtalálni ami Bpn átvehető még a héten. Fehér vagy fekete szín az mindegy. Én 52ezerért már találtam, de hátha aki jártasabb ebben 2-3 kattintás után tud jobbat is mondani. Előre is köszönöm a kislány és édesapja nevében is ha valaki segítene!

A Samsung termékeket lehet regisztrálni a my.samsung oldalon, amivel az alap 12 hónap garanciához adnak (általában) plusz 12-t.  (telefonok esetében ennyi szokott lenni)
Viszont nem minden webshop esetén működik ez, pl. ha az emagnál vásárolsz, akkor nem megy, de a nagyobb kereskedők esetén (MedaiaMarkt, mobilszolgáltatók...) biztosan működik.
Ha ez is számít, akkor nem nagyon érdemes 2-3,000 ft különbség miatt valamelyik "ÁFA-csalós" :) kereskedőtől vásárolni.

Most hogy Katinka és Shane mosolyszüneten van, arra gondoltam, hogy lehetne az ország két nagy expárjából csinálni kettő újat. Katinka és Hajdú Péter, illetve Shane és Sarka Kata. Bulvárképesnek érzem, szerintetek melyiknek írjak? Mert maguktól biztos nem jut eszükbe.

Hali!

Létezik olyan iroda, ahol bizonyos meccsekre nem enged egymagában fogadni? Csak kötésben lehet? Találkoztatok már ilyennel?

Én találtam ilyent!

Befizettem ide, hogy fogadok a képen lévő röplabdára, de nem engedte! Írtam a supportnak, hogy miért nem?

Ezt válaszolta:
Dear Customer,

we inform you that not all events can be played in single, for more information could you provide us with the event you want to play?

Ezután még próbáltam kettes kötésben, röplabda maradt ugyanaz és mellé 1 darts. Ezt sem engedte! Ilyen is létezik?

Meg sose tippmixeztel :)?  Van amire ott is csak kotesbe lehet fogadni.


Melyik iroda ez?
Tippmixpron ha a meccs élőben is elérhető, akkor meg kell várni még kezdődik és a meccs elején megtenni; ha jól tudom élőben nincs kötéstiltás.

Ez volt az www08.betn1.com/?lang=hu

Még 2-es kötést sem engedte. Lehet 3, 4, 5 vagy több kellett volna.

Egy fogadóirodánál lehet nevet módosítani? Vagy a regisztrált nevet semmilyen indokkal nem fogják megváltoztatni?
A teljes névre gondolok, nem felhasználónévre

Idézetet írta: ereghard Dátum január 02, 2018, 16:32:49
Egy fogadóirodánál lehet nevet módosítani? Vagy a regisztrált nevet semmilyen indokkal nem fogják megváltoztatni?
A teljes névre gondolok, nem felhasználónévre

Szerintem ez esélytelen, mert az embernek nem igazán változik a neve, miközben telnek a napok.. ;D A beállításokban ezen nem tudsz változtatni, ha meg írsz nekik, akkor visszakérdeznek a miértre, abból meg nem tudsz szerintem győztesen kijönni..

Idézetet írta: ereghard Dátum január 02, 2018, 16:32:49
Egy fogadóirodánál lehet nevet módosítani? Vagy a regisztrált nevet semmilyen indokkal nem fogják megváltoztatni?
A teljes névre gondolok, nem felhasználónévre

Más felhasználónak biztos nem adhatod át ezzel a módszerrel a számládat, de ha tényleg változott a neved (mert mondjuk férjhez mentél vagy elváltál) és ezt igazolni is tudod, akkor nem hiszem, hogy van akadálya, az irodának is az az érdeke, hogy a valóban használt neved legyen benne a nyilvántartásában.

Valaki tudja esetleg, hogy ha postával küldök egy levelet, és utánvétesként akarom küldeni, akkor a pénzt, amit a címzett kifizet majd a postásnak, azért nekem kell majd postára menni vagy kihozza postás vagy hogy működik ez? :bash: ;D