OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Esetleg metszőolló???    ;D

Szárazjég?

Vagy esetleg üss egy jó nagyot a csajszi fejére közbe...:D

#873 november 28, 2010, 15:50:19, Lufu
Hali

Nem tud valaki, olyan programot, amivel lehet letölteni youtuberól videót és még működik is?  :)

-------------------
meglett.

a realplayer lejátszóval pl. simán letöltheted.

10 centiből 8-at? A női vagina 10-12 centi mély, tök értelmetlen az alá menni. Az ujjaid is megteszik akkor már ;D

Jól megy a Sadjo fiúnak, remélem hamarosan beregisztrál az org-ra :D



Avatarja is megér egy misét ;D



Hogy három legyen a magyar igazság:

"Visszatért a Budapest Honvéd labdarúgócsapatába az eddig az Egyesült Államokban szereplő Hercegfalvi Zoltán."


Idézetet írta: Latzka Dátum november 30, 2010, 17:52:48
Jól megy a Sadjo fiúnak, remélem hamarosan beregisztrál az org-ra :D



Avatarja is megér egy misét ;D



Hogy három legyen a magyar igazság:

"Visszatért a Budapest Honvéd labdarúgócsapatába az eddig az Egyesült Államokban szereplő Hercegfalvi Zoltán."



Plusz egy a ráadás ;)

Jól keresett a Barcelona-Real Madrid meccsel Haman Sadjo, a Budapest Honvéd kameruni légiósa, aki a Facebookon kiírt üzenete szerint 300 ezer eurót (80 millió forintot) nyert egy fogadás révén. Később a Borsnak elismerte, nem 300, hanem 65 ezer eurót nyert (18,2 millió forint), és valaki a nevében írt a Facebookon.

Sadjo a közösségi oldalon köszönetet mondott a Realt 5-0-ra megverő Barcának, amiért 300 ezer eurós nyereményhez juttatta, és azt írta, a nyereményből elmegy Las Vegasba.

A Borsnak aztán elismerte, nem 300, hanem 65 ezer eurót (18,2 millió forint) nyert, amikor kétszer hétezer euróval megfogadta, hogy három gólnál több születik a spanyol csúcsrangadón. A facebookos bejegyzéssel kapcsolatban a kameruni légiós annyit mondott, hogy valaki más írhatta a nevében, és az eset óta törölte minden láthatóságát az adatlapján, ha valaki ismeretlenként nézi meg, nem látja a bejegyzéseit.

A korábban Újpesten és Diósgyőrben is megfordult focista a nyereményről azt mondta, a télen hazautazik családjához, és húszezer eurót jótékonysági célra ajánl majd fel, aztán tervei szerint ellátogat Las Vegasba is.
;D ;D ;D

Idézetaztán elismerte, nem 300, hanem 65 ezer eurót (18,2 millió forint) nyert, amikor kétszer hétezer euróval megfogadta, hogy három gólnál több születik a spanyol csúcsrangadón

Nekem valahogy így sem jön ki a dolog.

A tét ugye fix 14k EUR, a nettó nyereménye meg vagy 51k EUR, vagy 65k EUR. Ha csak 51k-val számolunk, az is 4,64os odds.

Ezzel szemben:


Idézetet írta: jaaas Dátum december 03, 2010, 22:04:58
Nekem valahogy így sem jön ki a dolog.

A tét ugye fix 14k EUR, a nettó nyereménye meg vagy 51k EUR, vagy 65k EUR. Ha csak 51k-val számolunk, az is 4,64os odds.

Ezzel szemben:



Niggertől mit vársz? :)

Sziasztok!

Ha külföldi oldalon vásárolok akármit, mitől függ, hogy mennyiért váltja az eurót?

Idézetet írta: lordpazuzu Dátum december 12, 2010, 18:23:56
Sziasztok!

Ha külföldi oldalon vásárolok akármit, mitől függ, hogy mennyiért váltja az eurót?

Visa vagy Mastercard árfolyama, de nem vagyok biztos benne.


Kaptam egy értelmesnek tűnő választ:

Ha fontban vásárol a kártyával, abban az esetben a font összeget a kártyatársaság váltja USD-re saját árfolyamon, amit a CIB Bank nem ismer.
Ez az  átváltott összeg kerül zárolás alá, majd a könyvelés napi CIB-es deviza eladási árfolyamon váltjuk át az USD összeget Forintra.


Márcsak az a kérdés: Honnan tudom meg a master és visa kártyatársaság árfolyamát? Vki?

Itt találsz infót a kérdésedre:
http://www.bankkartya.hu/?oldal=kulfoldon_konverzio

A lényeg ez: "...a külföldi ország helyi devizaneme és a kártyatársaság Ön bankjával megállapodott elszámolási devizaneme között az Ön bankja által nem ismert árfolyamon történik."
:cya: