OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeretem volna? talán szerettem volna
kötegszem? talán kötekszem
meg van az ...? talán megvan
értségi? talán érettségi

Messze még 2011 május, szóval az érettségiig még megtanulhatsz relatív helyesen írni ;) :cya:

Idézetet írta: Milan Dátum november 10, 2010, 17:23:29
Üljetek nyugodtan, mert Dávidka mostantól már nem lép be. Nincs szükségünk gyerekekre.

De a szomorú, hogy 93as, szval 17éves... Ilyenkor már azért egy szinttel normálisabbak az emberek, de hát a mai fiatalság...

Szerintem pedig egyértelműen ab_aevo a bűnös.  ;D Ha ebbe a topicba irja: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=2560.195 , akkor máris nincs vita. Mindenki oda irta. ab, Te miért nem?  ;D Milan, regulázd meg őt is!  :great:

Idézetet írta: Lacapi Dátum november 10, 2010, 17:54:56
Szerintem pedig egyértelműen ab_aevo a bűnös.  ;D Ha ebbe a topicba irja: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=2560.195 , akkor máris nincs vita. Mindenki oda irta. ab, Te miért nem?  ;D Milan, regulázd meg őt is!  :great:

17 évesen még nem legális a piálás... ;D

Idézetet írta: david93 Dátum november 10, 2010, 17:13:34

De azért remélem hogy az itt lévő emberek 85%-90% meg van az értségi.


Sajnos nem kaptam értségit, a szakmunkásba se vettek fel (a Te nyelveden: szagmukás). A másik szívfájdalmam, hogy nem lehetek olyan sikeres és okos mint Te. Cudarul elbánt velem az élet, de legalább az vígasztal, h ilyen tökéletes emberekkel is találkozhatok a fórumon mint Te. Köszönöm h itt vagy/voltál :beerchug:
Igazából a Microsoft Word bekapcsolásához is távsegítséget kellett kérnem, mint ahogyan reggelente is a szomszédot kell megkérnem, h kapcsolja be a gépemet. :'(
A Profi Fogadó kiírás pedig csak hsz függő, és nekem volt annyi szerencsém, h a sok hülyeségemért, amit beírtam (amik messze nem voltak olyan színvonalasak mint a Te írásaid, Mester), nem törölték az adminok. De ez tudod miért van? Mert havi fix összeget fizetek, h ne rúgjanak ki, minden egyes adminnak, és fórumtagnak egyaránt. Így legalább elviselnek. Szar az élet. Nagyon. Főleg nekem.  :bash:

Bazz, nekem nem is fizetsz fix összeget, te kis szagmunkás! Adom az MB-ém, és utalhatod a lóvét... ;D

#861 november 10, 2010, 18:35:08, jaaas
Idézetet írta: Szigo Dátum november 10, 2010, 18:29:24
Bazz, nekem nem is fizetsz fix összeget, te kis szagmunkás! Adom az MB-ém, és utalhatod a lóvét... ;D

Bazd, tudtam h nem kellen kiírnom, h mindenkinek fizetek :(
Milan mondta, h Neked ne fizessek, a Te részedet is küldjem Neki. Szóval szerintem min egy pü küldése Milan-nak.... ;D

Egyébként meg szagmukás, Te kis tudatlan :)

Idézetet írta: jaaas Dátum november 10, 2010, 18:11:03
Sajnos nem kaptam értségit, a szakmunkásba se vettek fel (a Te nyelveden: szagmukás). A másik szívfájdalmam, hogy nem lehetek olyan sikeres és okos mint Te. Cudarul elbánt velem az élet, de legalább az vígasztal, h ilyen tökéletes emberekkel is találkozhatok a fórumon mint Te. Köszönöm h itt vagy/voltál :beerchug:
Igazából a Microsoft Word bekapcsolásához is távsegítséget kellett kérnem, mint ahogyan reggelente is a szomszédot kell megkérnem, h kapcsolja be a gépemet. :'(
A Profi Fogadó kiírás pedig csak hsz függő, és nekem volt annyi szerencsém, h a sok hülyeségemért, amit beírtam (amik messze nem voltak olyan színvonalasak mint a Te írásaid, Mester), nem törölték az adminok. De ez tudod miért van? Mert havi fix összeget fizetek, h ne rúgjanak ki, minden egyes adminnak, és fórumtagnak egyaránt. Így legalább elviselnek. Szar az élet. Nagyon. Főleg nekem.  :bash:


Lebuktál!
Nincs érettségid,de fizetsz hogy itt lehetsz:)?!Miből telik ilyen luxusra?
Biztos Apeh ellenőr volt,és most elérte a célját!:)


Idézetet írta: Latzka Dátum november 12, 2010, 21:35:17
Nocsak :smiley6600:

Igy van, most mar van Expekt support is a forumon.


Sziasztok!

Kb 15 éve foglalkozom sportfogadással, hol kisebb, hol nagyobb sikerekkel. Ezt a fórumot is olvasgatom elég régen, bár eddig kizárólag olvasóként használtam!
Most sem kifejezetten sport témában írok, ezért is írom ide az Offtopikba!
Az elmúlt pár héten olyan információ jutott a birtokomba, amely meg fogja változtatni az életem! (sőt már el is kezdte)
Olyan lehetőség ez, amely valószínűleg csak egyszer jön el egy ember életében!
Mivel ide a fórumba túl sok mindent nem lehet és nem is szabad írni, ezért ha kiváncsi vagy bővebb információkra, jelezdd felém e-mailben.
Komoly embereket, érdeklődőket várok 18 év felett!

Üdv és Sok szerencsét!

Idézetet írta: rainbet Dátum november 23, 2010, 10:43:11
Sziasztok!

Kb 15 éve foglalkozom sportfogadással, hol kisebb, hol nagyobb sikerekkel. Ezt a fórumot is olvasgatom elég régen, bár eddig kizárólag olvasóként használtam!
Most sem kifejezetten sport témában írok, ezért is írom ide az Offtopikba!
Az elmúlt pár héten olyan információ jutott a birtokomba, amely meg fogja változtatni az életem! (sőt már el is kezdte)
Olyan lehetőség ez, amely valószínűleg csak egyszer jön el egy ember életében!
Mivel ide a fórumba túl sok mindent nem lehet és nem is szabad írni, ezért ha kiváncsi vagy bővebb információkra, jelezdd felém e-mailben.
Komoly embereket, érdeklődőket várok 18 év felett!

Üdv és Sok szerencsét!


Ha jól megnézed a címet, akkor itt azt írja, hogy: SPORTFOGADÁS! Te mást látsz?

Nem érdekel, hogy felfedezted a 10 centis bránerről a 12-re való növelés titkát!

Ha érdekel a sportfogadás, akkor maradhatsz, ha nem akkor köszönjük a látogatásod, de távozhatsz.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum november 23, 2010, 13:36:16
Nem érdekel, hogy felfedezted a 10 centis bránerről a 12-re való növelés titkát!

Engem érdekelne, hogy a 10 centis bránerből, hogy lehet 8 centiset csinálni ;D

Idézetet írta: Gery185 Dátum november 24, 2010, 03:43:33
Engem érdekelne, hogy a 10 centis bránerből, hogy lehet 8 centiset csinálni ;D

Hideg víz!