Unibet - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum március 12, 2013, 11:06:30
Az ugyan az:

Szerintem nem az.
Az Unibet ingyen fogadásról beszélt, a feltételekben fogadásbiztosítást írt és végül bónuszt adott.
3 az 1-ben.  :)

Én így sorolnám be a kategóriákat:

Ingyen fogadás
Az iroda pénzével játszol, a nyereményt megtarthatod.

Fogadásbiztosítás
A saját pénzeddel játszol, ha veszítesz, az iroda kárpótol.

Bónusz1 (azonnali)
A bónuszt azonnal megkapod, a forgatási feltételek teljesítéséhez felhasználhatod.

Bónusz2 (késleltetett)
A bónuszt csak a forgatási feltételek részbeni vagy teljes teljesítése után kapod meg.



Igazad van, teljesen sima bónusz ...(nem baj  ;D)

Így van, ez bónusz, de még jobb is, olyan mintha freebetet feltettem volna 2es szorzóra és nyertem volna. :ok:

Kaptam ma egy mailt tőlük:

"
Kedves xy!

Gratulálunk! Bónuszt írtunk jóvá számodra, amivel még izgalmasabb lehet az eheti Bajnokok Ligája forduló!

Most akár 60000Ft bónusszal is fogadhatsz!

Látogass el a Számlám, Bónuszajánlataim menübe, fogadd el a bónuszt és fizess be, hogy tied legyen a 100%-s, maximum 60000Ft értékű bónusz!

A bónuszhoz tartozó felhasználási feltételeket az ajánlat alatt találhatod meg.

Sok szerencsét és jó játékot kívánunk!
Az Unibet csapata

"

A vicc hogy a bónusz feltételei között az első feltétel, hogy csak kaszinóba lehet forgatni.  :D
Írtam nekik egy mailt, hogy ettől mégis miért lesz izgalmasabb az eheti bl, vagy egyáltalán hogy is van ez...

Ha esetleg valaki kapott ugyanilyen levelet és sikerült kiderítenie valamit, akkor írja már le pár sorban legyen szíves, mert nem tűnik rossz ajánlatnak (kivéve ha tényleg csak a kaszinó játszik, mert akkor skippelem).

Idézetet írta: spitfire Dátum április 02, 2013, 20:57:48

A vicc hogy a bónusz feltételei között az első feltétel, hogy csak kaszinóba lehet forgatni.  :D
Írtam nekik egy mailt, hogy ettől mégis miért lesz izgalmasabb az eheti bl, vagy egyáltalán hogy is van ez...

Ha esetleg valaki kapott ugyanilyen levelet és sikerült kiderítenie valamit, akkor írja már le pár sorban legyen szíves, mert nem tűnik rossz ajánlatnak (kivéve ha tényleg csak a kaszinó játszik, mert akkor skippelem).

Megjött a válasz:

"Kedves xy,

Köszönjük, hogy felevette velünk a kapcsolatot a bónuszt illetően!

Sajnos elírásról van szó, nem csak kaszinón, sportfogadáson is teljesíthető a bónusz.

A felsorolás csak egy lehetőség, elég egy terméken átforgatni a bónuszt.



Jó játékot kívánunk
! "

A választ se sikerült teljesen elírás nélkül teljesíteniük  :laugh:

Skacok megjött a várt pénz az Expert FC által? Kifizetnek?

Idézetet írta: iamstar Dátum április 21, 2013, 20:01:29
Skacok megjött a várt pénz az Expert FC által? Kifizetnek?

Mármint meg is jelent a bónusz ajánlatok menüben a bónusz nyeremény?

És amúgy az expert fc- n belül melyik bajnokságban nyerted és melyik héten vagy havi játékban?

Hello ! Még nem nyertem sehol ,az olasz hetiben talán lesz valami de ez közel sem biztos. De ha tegyük fel nyernék hogy intézik a kiírt nyereményt? És kb mikor kapják meg a győztes illetők?

Idézetet írta: iamstar Dátum április 21, 2013, 21:10:46
Hello ! Még nem nyertem sehol ,az olasz hetiben talán lesz valami de ez közel sem biztos. De ha tegyük fel nyernék hogy intézik a kiírt nyereményt? És kb mikor kapják meg a győztes illetők?

Ha nyersz, akkor kb 2-3 hét után írják jóvá a nyereményt (tapasztalat) és a Bónusz ajánlatok menüben fog megjelenni, amit aktiválni kell majd és utána indulhat a kiforgatás.

:ok:

Idézetet írta: iamstar Dátum április 21, 2013, 21:10:46
Hello ! Még nem nyertem sehol ,az olasz hetiben talán lesz valami de ez közel sem biztos. De ha tegyük fel nyernék hogy intézik a kiírt nyereményt? És kb mikor kapják meg a győztes illetők?

Legalább másfél hét a jóváírás, de van, hogy 3...
A bónuszajánlatok között jelenik, értesítést csak akkor kapsz róla, ha tárgynyereményről van szó.
(olyankor elkérik a postázási címet)

Nekem már 3 hete nem írták jóvá


Idézetet írta: szalist Dátum április 22, 2013, 02:17:36
Nekem már 3 hete nem írták jóvá

Akkor ajánlatos "nyúzni" őket live chat -en keresztül, egy kis nyomás gyakorlás és még a héten meg fogod kapni (ez is tapasztalat) !!!

;)  :ok:

Unibet - Kézi BL: Nyerj 5000 Ft-ot vagy kockázatmentes fogadást!


A Veszprém a kézilabda negyeddöntőben a legnehezebb ellenfelet, a német Kielt kapta. A fiúk remek formában meneteltek a csoportkörökben, és biztosan meglepetéseket fognak okozni a negyeddöntőben is, így itt a remek lehetőség, hogy részt vegyél az Unibet játékában és megnyerd a készpénzdíjak egyikét.

Fogadj kétszeres, háromszoros vagy négyszeres kötésben a kézilabda BL negyeddöntőire, és minden fogadószelvényed után kapsz egy plusz esélyt a sorsolásban arra, hogy megnyerd a 10 X 5000Ft-os díjaik egyikét!

A dupla után egy, a háromszoros kötés után 2 a négyszeres kötés pedig 3 jegyet ér a sorsolásban. Sőt! Ha fogadásodat mobilon helyezed el, akkor egy extra jegyet is kapsz minden fogadásod után!

Nincs szerencséd a sorsolásnál? Ha legalább három szelvénnyel játszol a promócióban, akkor mindenképpen jóváírnak számodra egy 1500Ft-os kockázatmentes fogadást: ha nyersz, ha vesztesz!

Ahhoz, hogy jogosult legyél a bónuszra és részt vegyél a sorsolásban, fel kell iratkoznod a promócióra, melyet IDE kattintva felhasználóneved megadásával tehetsz meg. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT!

Részvételi feltételek:
  • A minimum tét szelvényenként 1500Ft

  • A szelvény szorzójának minimum 1.50-nek kell lennie.

  • A promócióban csak a férfi kézilabda Bajnokok Ligája fogadásokat tartalmazó kombinációs szelvények játszanak.

  • A szelvények csak a mérkőzés előtti fogadásokon érvényesek.

  • A promóció a negyeddöntők visszavágóját követően zárul le, és ekkor kerül sor a húzásra és a bónuszok jóváírására is.

  • Ahhoz, hogy a bónusz aktiválódjon, a bónuszt el kell fogadnod a Számlám, bónuszajánlatok menüpont alatt.

  • Ezután az első fogadásod lesz a kockázatmentes fogadás.

  • A kockázatmentes fogadás csakis mérkőzés előtti fogadásokra vonatkozik.

  • A fogadás visszatérítése 100%-os 1500Ft értékig.

  • Ha a fogadásod nagyobb összegű, mint a kockázatmentes fogadás értéke, akkor is a kockázatmentes fogadás értékében térítjük vissza az összeget.

  • A kockázatmentes fogadás csak egy összegben elhelyezhető.

  • A bónuszt az alábbi alkalommal kell megforgatni: 3x sportfogadás, 25 x kaszinó és játékok

  • Az Unibet általános fogadási szabályai érvényesek.

  • A fogadás lezárulása után az összeg automatikusan jóváíródik a számládon.

  • Ha a fogadást megnyered, a bónusz lezárul, nem használható fel újra.

  • Az elvesztett összeg bónuszként kerül jóváírásra a számládon.

  • Az Unibet fentartja a jogot a promóció feltételeinek bármikori megváltoztatására

  • Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Fogadj az Unibeten a kézi BL-re, nyiss számlát ITT!

Kaptam ma tőlük egy igen kedvező bónusz lehetőséget

" Kedves xy!

Szeretnénk meghívni az Unibet exklúzív Bet Booster promóciójába, ahol most akár 150 000Ft készpénzre is szert tehetsz!
Ehhez mindössze annyit kell tenned, hogy elfogadod* mindegyik Bet Booster ajánlatunkat és fogadsz a kedvenc sportjaidra, ahol akár a fogadásaid 6,5%-t visszakaphatod készpénzben!

Hogyan működik?

A Bet Booster promóció 8 készpénz jutalmat tartalmaz: 4-t élő fogadáson és 4-t mérkőzés előtti fogadáson szerezhetsz meg, és mindegyik 15 000Ft-t ér.
Április 29-től elkezdheted begyűjteni az első 15 000Ft-t! Amint elérted a feltételeit, elfogadhatod a második összeget, és így tovább.
Ha sikerül megszerezned mind a 8 összeget május 30-ig akkor egy extra 30 000Ft-t is jóvá írunk számodra május 31-én!"

Feltételek:

Ahhoz, hogy a bónusz aktiválódjon, a bónuszt el kell fogadnod a Számlám, bónuszajánlatok menüpont alatt.
A bónusz elfogadása után 7 nap áll rendelkezésre a bónusz feltételének teljesítésére.
Ahhoz, hogy a bónusz elérhetővé váljon, Élő Fogadásokat kell meg tenned , összesen 300 000Ft értékben.
Amint a fogadásod lezárul a 15 000Ft készpénzben jóváíródik a számládon.
Az Unibet általános fogadási szabályai érvényesek.

Élő fogadás esetén a megforgatott összeg súlyozása az alábbiak szerint számít bele a feltételekbe
   Ha az odds 1.09 alatti akkor az összeg: 25%-a
   Ha az odds 1.10 vagy annál nagyobb, de kisebb mint 1.2 akkor az összeg: 50%-a
   Ha az odds nagyobb mint 1.20:
Egyes kötésnél: 95%
Kettes kötésnél: 100%
Hármas kötésnél: 110%
Négyes kötésnél: 120%
5-ös kötésnél: 120%
6-os kötésnél: 120%
7-es kötésnél: 120%
8-as kötésnél: 120%
9-es kötésnél: 120%
10-es kötésnél: 120%
11-es kötésnél: 120%
12-es kötésnél: 120%

A Cash-In funkció az alábbiak szerint számít bele a feltételekbe:
   1.09 alatti oddsok esetén 30%
   Az 1.10 – 1.2 odds között: 55%
   1.20-as oddsnál nagyobb: 100%


Ha ti esetleg nem kaptatok ilyen levelet, szerintem érdemes megkérdezni az ügyfélszolgálatot, mert nagyon jó ajánlatnak tartom.