Unibet - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum június 09, 2014, 15:29:11
A cash out fogadásokat is elfogadja egyébként, szóval nekem mikor nagyon sietős lett csak raktam pár "allint" aztán oddsesésnél vettem is ki, elég hamar kiforgatva így.

A Roland Garros 15 000 Ft-os kockázatmentes fogadás promónál például leírták, hogy a cash out fogadások nem számítanak bele. Mondjuk attól még itt elfogadhatja, de nem árt utánanézni a promó szabályzatában.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 09, 2014, 15:56:04
A Roland Garros 15 000 Ft-os kockázatmentes fogadás promónál például leírták, hogy a cash out fogadások nem számítanak bele. Mondjuk attól még itt elfogadhatja, de nem árt utánanézni a promó szabályzatában.
Ja igen, én most kifejezetten ezekre az 1500-as kockázatmentes fogadásokra gondoltam, ami ha bukó utána ki kell forgatni 1 napon belül.

A RG -os promóról van már infó? Nekem nem küldtek semmit és meg se jelent még a bónuszoknál.

Idézetet írta: stdavid Dátum június 09, 2014, 16:03:20
A RG -os promóról van már infó? Nekem nem küldtek semmit és meg se jelent még a bónuszoknál.

"Például: 36 000Ft  értékben fogadsz a Francia Openre, akkor június 11-én 6000Ft kockázatmentes fogadást kapsz."

Remélhetőleg holnapután megjelenik a bónuszoknál.

Idézetet írta: borbor Dátum június 09, 2014, 13:29:25
Reggel fogadtam el az ajánlatot. Így ma reggel járt le a 24 óra. Nem olvastam el figyelmesen, hogy nem a bónusz megadásától számít, hanem a feliratkozástól. Megtettem a 7500-at darabokban este még, de nem lett mind lezárt fogadás és csak az számít. Az első megtett viszont nyert és azzal a szorzóval az 1500-at levonták, mint a bónuszból származó nyereményt. Így lett 4125 levonás.  :great:

Mindig ellenőrizni kell a fogadás után két percen belül, hogy forgatja-e a bónuszt, mert sokszor a fogadás megtétele után egyből beszámította a forgatásba, pl. az élő fogadásoknál is.
Lehet, hogy a cashout nem számít bele, de a "sima visszafogadást" számolta...

Arról itt a fórumon is szó volt, hogy az ajánlat elfogadásától ketyeg a 24 óra, mások is megszívták az első alkalommal sajnos.

Idézetet írta: Irtis Dátum június 08, 2014, 21:09:52
A végső visszaszámlálás szombati akciója szerint ma kellett volna kapnunk ingyenes pörgetéseket a Twin Spinen, de a chat szerint csak holnap fogják jóváírni.

Még ma sem kaptam meg az ingyenes pörgetéseket. Tipikus Unibet. Csinálnak egy promót, aztán meg sírni kell, hogy írják már jóvá. A chaten István "továbbította a problémát az illetékeseknek".

#95 június 09, 2014, 17:58:54, lunatik
En megkaptam. A Twin Spin jatekba beleptem es ott kiirta hogy van 50 porgetesem. Viszont a nyeremenyt nem rogton a szamlahoz adja, mert meg kell forgatni elobb valahanyszor. Errol nem talaltam infot, vagy csak elkerulte a figyelmem. A magyar ugyfelszolgalat most nem dolgozik, majd megkerdezem az angolokat.

Eloszor a Roland Garrosra fogadtam 15 ezerrel, aztan lattam az angol oldalon a feltetelt, ott az is benne volt hogy focira kell fogadni (nem tudom a magyar oldalon jatszoknak is arra kellene-e) szoval a biztonsag kedveert este fogadtam egy focira is 15 ezerrel, az Anglia - Hondurasra, ami persze kesett a kezdes  >:(, nem volt biztos hogy befejezodik ejfelig, szoval tettem egy 3. fogadast is  :D.

Nálam sem írták jóvá a pörgetéseket, lehet, hogy hagyom a fenébe az egészet és nem is reklamálok.

Ahogy lunatik is írja, egyébként sem látszanak a forgatási feltételek, de máskor 20-25-szörös követelmény szokott lenni és ha van a számládon saját pénz, akkor simán abból vonja a forgatás alatt a zsetont.
Ha ez most nem így van, akkor cáfoljatok meg, nem tudom ellenőrizni.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 09, 2014, 16:59:00
Mindig ellenőrizni kell a fogadás után két percen belül, hogy forgatja-e a bónuszt, mert sokszor a fogadás megtétele után egyből beszámította a forgatásba, pl. az élő fogadásoknál is.
Lehet, hogy a cashout nem számít bele, de a "sima visszafogadást" számolta...

Arról itt a fórumon is szó volt, hogy az ajánlat elfogadásától ketyeg a 24 óra, mások is megszívták az első alkalommal sajnos.

Sajnos ez tanulópénz volt.

A leírás szerint ma kellene megkapni az RG bónuszt.

Megjött már valakinek? Esetleg a tegnapi ingyenfogadás, amit a Football Staron való forgatásért adtak?

Ma 25%-os, max. 10,000 ft-os befizetési bónusz van.

Mivel egyszerre csak egy bónusz lehet aktív, várok egy kicsit, hátha még időben jóváírják a teniszért járó fogadásbiztosítást (?) és még a feltöltési bónusz igénybevétele előtt ki tudom használni.

Magyar support nincs, Simona pedig nem tudja, mikor lesznek freebetek, de megerősítette, hogy egyszerre egy lehet aktív.

Tegnap kockázatmentes fogadást igértek, ha megforgatsz egy megfelelő összeget a Football Stars nyerőgépen - természetesen ez sincs sehol, pedig a leírás szerint ma 15:00-ig jóváírják. Most 14:52 van.

A Twin Spines ingyenforgatásokat is lenyelték (nálam is), kicsit kezd már elegem lenni belőlük.

Pár perce jóváírták a Roland Garros fogadások után járó kockázatmentes fogadást. :ok:

Lehet igyekezni a forgatással, mert holnaptól minden meccsnapon élő fogadás promó lesz.

A kockázatmentes fogadást rátettem végül végső nyertesre, de

1. kép: azt írja 30 napon belül lejár, a döntő pedig 30 napon túl lesz. Elkúrtam? :D

2. kép: az érintett fogadást besorolta a kockázatmentes fogadásnak