OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csaby18 Dátum október 28, 2012, 10:35:31
Szerintem nem fognak olyan sokan kiesni,
Most már szerintem se  ;D

Nálam mára ilyenek játszanak:
1. Amiben biztos vagyok:
Chelsea-MU BTTS 1.6ért de ebben a meccsben minden overben érték van, lesz ott olyan rohanás na meg világklasszis támadósorok balfasz védelmek ellen, még az over 4.5 is elég korrekt 5ös feletti oddsért
Hannover győzelem 1.9 körül. Ha nem lett volna kemény meccse hétközben a Hannovernek akkor hendiről is tenném, a Glabdach jelenleg teljesen reménytelen
2. Amik játszanak még de csak finoman mert ezekhez nem értek csak stat:
Sevilla
Samp-Cagliari X
Juve nem nyer

Sok sikert!

#1622 október 28, 2012, 14:37:09, oakland23
Zaragoza-Sevilla meccsen nyomtam egy over 4.5-t, 8.00-ért nekem jónak tűnik!

*2-0-ás fi után lehetett volna hasznot húzni belőle, de faszán azt hittem, a Sevilla összekapja magát. Nem kapta, úgyhogy ez leves


Mai cuclik:

Newcastle - West Brom 4,5 felett odds 5,5 (tipp 3-2)
Kortrijk - Genk 4,5 felett odds 5,0 (3-2 ide vagy oda) - tegnapról átmentve

Oddsok Uniról.

Grat a tegnapi kaszához Oak...egyébként ez egy nagyon jó kezdeményezés, mert a kollégák ellentippjei mentettek meg, hogy komolyabb tétet pakoljak a Villa 1 gólos győzelmére tegnap, szóval Én is köszönöm srácok  ;)

#1624 október 28, 2012, 17:05:07, oakland23
Egyelőre a mai nap csak vergődök a szinglikkel SEvilla meccs totális bukó, Ajax meccsén már hoztam azért vissza. Az Inter meccsére is dobtam 3000-et(2.10-ért adták a min 3 gólt), úgy viccből, ha már adja a TV, az is lejött a mocskos esős idő ellenére. Most az MU meccsen filózok, X2 1.53-ért naggyal, vagy MU 1.5 over kevesebbel. Kivárok lauhoz hasonlóan, aztán majd megszáll az ihlet. Ha addig gól van, akkor majd a szerint döntök, melyik rúgta  :D

Ez a hülye VfB is nemhogy rúgná a másodikat, még beszopik egyet. Nem sok van rajta, de akkor is  ;D

Mindjárt nézem a Bayern-Leverkusen kezdőt, egész nap a Leverkusen két gólja izgat, úgyhogy minimálon kénytelen vagy tenni 5.00-án  :)

Közben eMU gól, hát bírhatták volna még

FEldobtam egy ilyen kombit 1Kval
Chelsea-MU 2 1.80
Vidi-Loki 1 1.57
Bayern-Leverkusen X2 3.50

MU-t és Vidi-t már 1-0-nál tettem, Bayern meg nekem sántít.

*Közben MU már 2-0-ra vezet a londoni kékek ellen, remélem még vernek vagy négyet. Mekkora kár, hogy nem tettem 4.5 overből. Közben Stuttgart gól is megvannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Yessss

#1626 október 28, 2012, 17:41:27, oakland23
Közben Umea-MAlmó, svéd női bajnoki. Utolsó előtti forduló, ha nyer a Malmö, akkor bajnok, ha nem nyer, akkor ki-ki meccset játszanak a Tyresövel az utsó fordulóban.
Szerintem ma marad az iksz, hogy minél többen menjenek ki a következő fordulóban!

*dicsak épphogy fejtem az okot, 1-0-ra megy az Umea  ;D

** és közben piros lap a MAlmönél  ;D Női meccsen bajnokin kb szökőévente van egy...

Oak a potro - fed 3 szettet raktad 2.80 ért ? :D
am sztem még a mu, és a Chelsea is fog gólt rugni szval a 3,5 over adott :ok:
MEg estére Roma - Udinese 3,5 4,5 over is jó lehet. Remélem tudtam segíteni, és grat a nyereményhez, tippekhez! :beerchug:

Nagyon szép volt a tenisz tipp, én picit lebutítva tettem egy kombiba, méghozzá game overt  ;D Rajta volt afrikalajos lebutított tippje, a VfB 1.5 overe, rajta volt még a holland déli meccs 2.5-ből, és rajta van még két NFL meccs. Mocskosul szép lenne, ha jönne, de a két NFL még közbeszólhat sajnos.

Közben Chelsea gól  :D  Erről a szekérről lemaradtam, most már nem futok utána ... Ezért rosszak a hétvége napjai, van, hogy egyszerre 5-6 meccsre is kell koncentrálni, majom ésszel meg nem mindig megy

Közben kezd a Bilbao

Szarul állnak, de nagyon. Otthon pörögnek azért, vagy kettőt be kéne kotorni. Barrada ismét a fedélzeten a Getafénál, egy gólra ők is jók.

Tippem tehát egy szolíd 2.5 over a Bilbao-Getafe meccsre.

Közben egy kérdés: Esik Londonban az eső???

Pats-Rams meccsére NE over 27.5 a tippem!

Mivel szar a védelmük, kapni is fognak bőven vélhetően, gí ha nyerni akarnak, kell vagy négy TD. Remélem meglesz a 28 pont minimum  ;)

Mekkora tipp volt Oak! Hatalmas Gratula!! :great:
(Lever 1,5 over)  :D ;)

#1632 október 28, 2012, 19:41:51, oakland23
Idézetet írta: davixxx Dátum október 28, 2012, 19:20:21
Mekkora tipp volt Oak! Hatalmas Gratula!! :great:
(Lever 1,5 over)  :D ;)

Fasza volt, csak 1500-at mertem rátenni, mivel megvolt kombiban X2-ben is, de most szerencsénk volt.
Idézetet írta: oakland23 Dátum október 28, 2012, 17:12:29
FEldobtam egy ilyen kombit 1Kval
Chelsea-MU 2 1.80
Vidi-Loki 1 1.57
Bayern-Leverkusen X2 3.50

MU-t és Vidi-t már 1-0-nál tettem, Bayern meg nekem sántít.

*Közben MU már 2-0-ra vezet a londoni kékek ellen, remélem még vernek vagy négyet.
Közben ez is lejött.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 28, 2012, 18:02:38
Pats-Rams meccsére NE over 27.5 a tippem!

Mivel szar a védelmük, kapni is fognak bőven vélhetően, gí ha nyerni akarnak, kell vagy négy TD. Remélem meglesz a 28 pont minimum  ;)
NE sem viccelt, félidőre odatette a 28-at  ;D (28-7 fiben)

Viszont a Bilbao továbbra is vergődik  :bash:
*u.i.: Azért a 94 percben lehozta az overt  ;) Áj láv Bilbaóóóóóóóóóó  :-*

Közben kezd a 'tico is. Turan padozik sajnos, de majd jön, ha baj van. Tippem:
Atl. Madrid-Osasuna
Mindkét csapat lő gólt @ 2.00-ás oddsért

Nyomtam egy ilyet is

Győr 1.5 goal under
NE Pats-STL Rams over 7.5 TD (jelenleg fi-ben van 5)

2.10 és 1.66 az odds. Na, ezt nem komolyan, csak a 2/5-ös kombit próbálom védegetni picit