OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma is loptam:
TdS férfi és női
Egységes téttel:

csajoknál:
Jacobsen dobogón végez @ 1.50

férfiaknál:
Legkov dobogón végez @ 1.70
Japarov vs Turyshev (H2H) 2 @ 1,83

Egyelőre ennyi.

Mai TdS tippek nem hozták pénzt, de ezt csak magamnak köszönhetem. Csak a csajokkal kell foglalkozni.

Na, és hogy témánál maradjunk, hoki:

Alba Volán-Red Bull
Tipp: 5.5 gól felett
1.57
Bet365

csak azért, hogy csacsa ne egyedül szomorkodjon  :)

Kanada-Norvégia /Live '4 percben/
női foci

Tipp: HT Kanada
Odds: 5.50
bet365

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 16, 2013, 10:08:29
Kanada-Norvégia /Live '4 percben/
női foci

Tipp: HT Kanada
Odds: 5.50
bet365

Remélem így lesz!  ;)

Egy szerényebb 1X kifizetődőbb lett volna, de bemelegítésnek megtette.  :redchug:
Tele van a nap jobbnál-jobb eseményekkel, szinte már hétvégi hangulatban vagyok, kézi, kosár, aztán este jönnek a jó kis kupák Angliából, Spanyolországból, szóval unatkozni nem nagyon lehet.

Esti WTA mixem megint csődbe ment, a mocskos stosurminátor vitte a szelómat, hogy szopjon szart.

Egy kombi mára:

Mark Selby @ 1.53
Real Zaragoza - Kapott gól nélkül? nem @ 1.30
UMMC Ekaterinburg - nők @ 1.14
Fenerbahce - nők @ 1.12
Tunézia @ 1.40
Barca-Malaga fölött 2.5 @ 1.33
ZVVZ Prague - nők @ 1.05

7-es gyűjtő, 1 bet * 10 000,00 HUF
5.00-ás odds

Selby győzelme a kulcs szerintem, én úgy gondolom, hogy a többi csak töltelék. Ha Selby behúzná, a három női kosár Euroliga bunda nélkül nem sülhet be, hatalmas a különbség a csapatok közt. Barca meccsen Messi bemutatja a 4. Aranylabdáját, amit illene egy gálával megfűszerezni. szerintem most is a hétvégihez hasonló 3-1, vagy 4-1 lesz a vége. Másik kupa meccsen (s)Zaragoza-Sevilla, ami azért lehet érdekes, mert nálam egyébként is jobbak a vendégek, ráadásul Unai Emery bemutatkozó meccse az új érájában a Sevillánál, tehát egy idegenbeli gól nagyon kell a Zaragoza ellen. Végül, de nem utolsó sorban Tunézia sikere is kell az én sikeremhez. Én bízom benne, hogy olyan elánnal játszanak, mint eddig! Nagyon szimpatikus csapat, végsőkig küzdenek, és szerintem az eddig látottak alapján 4-6 gól van köztük a tunéziaiak javára.

Nem szoktam kombizni, pláne nem 10 kilóval, de most valamiért úgy éreztem, itt az ideje feladni ilyet  :)

Srácok, unibet és az expekt hogy jár el tenisz esetén, ha valaki meccs közben feladja?



Idézetet írta: oakland23 Dátum január 16, 2013, 14:42:25
Srácok, unibet és az expekt hogy jár el tenisz esetén, ha valaki meccs közben feladja?

Expekt 1 labdás, unibetet nem tudom.

http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers

Unibetnél egy szettnek befejezettnek kell lennie.
Expektnél az első labda után érvényes.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 16, 2013, 14:42:25
Srácok, unibet és az expekt hogy jár el tenisz esetén, ha valaki meccs közben feladja?

az unibet pedig tudtommal 1 szett, nem 100% de úgy emlékszem.
Nah hiszen ott is a válasz csak vak vagyok  :redchug:

#1900 január 18, 2013, 11:56:54, oakland23
pár perc múlva
:
Anglia-Oroszország
női foci
12:00-tól
bet365
Tipp: Anglia vagy X
Odds: 2.25
IRoda: bet365

La Mangán egy felkészülési meccs. Ugye nyáron EB, a csajok már erre készülnek. Hope Powell keretét megtaláltam, és nincs meglepetés az angol csapatban. Bekerült egy-két fiatal tehetség, de a váz maradt.
Az orosz keretet így hirtelen nem találtam a neten, de tegyük fel, hogy a legerősebb összeállításban lépnek pályára.
Nálam akkor is Anglia a jobb!
Kevés gól várható alapesetben, egyik sem egy virtuóz csapat.

Itt az angol keret, ha mond nektek valamit  :) :

Squad in full

Goalkeepers
Ashley Baker, Karen Bardsley, Siobhan Chamberlain, Carly Telford
Defenders
Laura Bassett, Sophie Bradley, Steph Houghton, Claire Rafferty, Alex Scott, Casey Stoney, Dunia Susi, Rachel Unitt
Midfielders
Anita Asante, Karen Carney, Jess Clarke, Jade Moore, Jill Scott, Fara Williams, Rachel Yankey
Forwards
Eniola Aluko, Toni Duggan, Kelly Smith, Ellen White, Rachel Williams

de gecik, most írják oda, hogy U23...

#1902 január 18, 2013, 12:05:24, oakland23
Azért az mekkora geciség, hogy meccs előtt egy perccel írták oda Anglia mögé, hogy U23...

Egyébként fasza, mert ebből a keretből nehezen szed össze Powell mondjuk 4 db 23 év alatti középpályást...

*közben megtaláltam az elásott kutyát:
And just like last season, the seniors will be joined by Brent Hills's Under-23 squad, with a few of the younger batch no doubt keen to impress among their more established counterparts.

Na mindegy, 6000 Ft az angol vagy ikszen, de tényleg geciség volt a bet365-től, hogy a meccs előtt írta oda az angolokhoz, hogy U23-asok játszanak...

3. percben 1-0 a ruszkiknak...

azt hiszem, megyek reklamálni...  ;D


#1903 január 18, 2013, 13:12:00, oakland23
Meccs előtt 4.00 volt az angolokon. 3. percben 1-0-az oroszoknak. Aztán 1-1. Félidő. Se kiállíátás, se sárgák. Félidő 1-1, oddsok: Orosz 4,00 Anglia 2,30 X 2,50

Kb. vagyis ez kb se nem U23-as angol csapat, se nem a felnőtt. Szerintem a félidőben behozott Powell 1-2 ászt, hisz a 49. percben 2-1 Angliának  ;D

Bet365 pedig kapja be  :cya:

Én mondtan nekik chaten, hogy érvénytelenítsék, Isten megbünteti a rossz embereket!

ÉN is figyeltem az oddsot,és agyaltam is angol kétesélyen(én láttam futbol24-en hogy u23mas csapat lesz),de pont azért nem mertem mert ifik ,megjátszani.Kár!