OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ibrahimovics frappánsan megtud válaszolni a kérdésekre.  :D


Digis kabeles netunk van, par eve lett bekotve, akkor a legerosebb volt.

100 Mbit/s
Tv-vel egyutt 5750 Ft/ho

Gondoltam rakerdezek, hogy lehet-e erosebb netes csomagra valtani.
Meglepetesre siman azt mondtak, hogy lehet, 250 Ft-tal lesz dragabb havonta. (1000 Mbit/s). Most volt itt a szerelo, behuzott egy uj uvegszalas vezeteket, 20 perc volt az egesz.

Azert buzik, ha nem kerdezek ra, nem szoltak volna.


Az tényleg milyen köcsögség már, ha jól értem 250 forintért cserébe tízszer gyorsabb lett a neted.

Digi egyébként mennyire stabil? Mármint általában mindig működik a net?

Idézetet írta: TiB Dátum március 09, 2021, 17:08:22
Digi egyébként mennyire stabil? Mármint általában mindig működik a net?

Kívéve amikor nem.  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum március 09, 2021, 17:08:22
Az tényleg milyen köcsögség már, ha jól értem 250 forintért cserébe tízszer gyorsabb lett a neted.

Digi egyébként mennyire stabil? Mármint általában mindig működik a net?

Én lekopogom, nálunk eddig nem volt rá panasz... (optikai kábel TV és net).  :ok:

Sőt, plusz pont náluk, hogy megoldották a Eurosport Player-es problémámat... valami proxy kiosztásos gond lehetett, mert az Eurosport Player minden netről működött, kivéve otthon a wifi-ről... de hát csak nem fogyasztom a mobilnetemet, hogy otthon meccseket nézzek... és mivel neten olvastam, hogy valakinek betelefonálás után beállítottak valamit és működött.. hát én is hívtam őket. Meglepően gyorsan megoldódott... valamit ügyködtek rajta távolról, és másnap már tudtam is nézni a Eurosport Player-t...

#4176 március 09, 2021, 21:30:31, LosGabos
Már megint beleavatkozott az ember a természet rendjébe. Mi lesz az éhes orkákkal?  :D

https://www.youtube.com/watch?v=Ljx-czk4B80&t=114s

Idézetet írta: TiB Dátum március 09, 2021, 17:08:22
Az tényleg milyen köcsögség már, ha jól értem 250 forintért cserébe tízszer gyorsabb lett a neted.

Digi egyébként mennyire stabil? Mármint általában mindig működik a net?
Nálunk itt nagyon jó, stabilan jön. Az ára neg sztm nagyon jó, a full tv csatornával a 6k teljesen rendben van.
Azt is szeretem, hogy lehet csinalni 3 db digionline fiokot, igy barhol lehet a tv-t hasznalni.

Merész csel, kevesen merik bevállalni, pedig rendesen összezavarja az ellenfelet.


Bazzeg, mai sztori:

Behívtak a NAV nyomozók egy 6 évvel ezelőtti céges ügylet miatt, utaltunk valakinek, a másik céggel szemben nyomoznak.

Semmire nem emlékeztem már, ez az elején kiderült:

Nyomozó: Hallott már Tósa Tiborról?
Én: Nem.
Nyomozó: és Szakács Béláról?
Én: Nem.
Nyomozó: és Bartha Zsoltról?
Én: Persze, őt mindenki ismeri a Barátok köztből.🤓

A csávó is felröhögött, pedig egy mogorva csávó volt, gyorsan megírta a jelentést, hogy a Tanú 6 év távlatából nem emlékszik semmire.😎

Forumrol van valaki Nemetorszagbol?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 11, 2021, 21:04:22
Forumrol van valaki Nemetorszagbol?

Fórumról nem tudok ilyet, de ismerőseim vannak, akik kinn dolgoznak. Mi a kérdésed?

Ilyen, a Goldman Sachs diagramjához hasonlót szeretnék készíteni. A napi profit&loss eredményeket szeretném összeg szerint kategóriákba sorolni oszlop diagram formájában. Valakinek ötlet?


Idézetet írta: Alk Dátum március 12, 2021, 22:31:45
Ilyen, a Goldman Sachs diagramjához hasonlót szeretnék készíteni. A napi profit&loss eredményeket szeretném összeg szerint kategóriákba sorolni oszlop diagram formájában. Valakinek ötlet?


Mi a kérdés? Az Excel tudja ezt

Igen, a kérdés lemaradt. Tehát, vannak a napi profitok/veszteségek egy oszlopban felírva. Ezeket hogyan tudom különböző tartományokba rendezni? Először szükség lenne egy függvényre, ami ezekbe a tartományokba besorolja és utána jöhet maga a diagram, igaz? Ha igen, akkor arra a függvényre lenne szükségem. Magával a diagrammal boldogulok, csak az értékekből kéne tartományokat csinálnom. Köszi előre is!