OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Örülünk a Kedves Mama boldogságának, reméljük tényleg öröm lesz neki!  ;D

Nézzétek meg a lenti képet. A kettő ugyanabban a percben készült, két tök elenkező eredménnyel. Ez alapján élőt fogadni... A Magyar1 teletexten is a szororsabb eredmény látható.

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 26, 2011, 21:15:51
Nézzétek meg a lenti képet. A kettő ugyanabban a percben készült, két tök elenkező eredménnyel. Ez alapján élőt fogadni... A Magyar1 teletexten is a szororsabb eredmény látható.

Az EuroLeague hivatalos oldala alapján a bet365-é volt a jó eredmény (12. perc: 26-13):

http://www.euroleague.net/main/results/showgame/report?gamecode=133

24-23 sose volt...
eredmenyek.com  :noway:
m1 teletext  :noway:
bet365  :ok:


Idézetet írta: benson Dátum január 27, 2011, 09:08:42
Az EuroLeague hivatalos oldala alapján a bet365-é volt a jó eredmény (12. perc: 26-13):

http://www.euroleague.net/main/results/showgame/report?gamecode=133

24-23 sose volt...
eredmenyek.com  :noway:
m1 teletext  :noway:
bet365  :ok:



:great:

Ha jól tudom, akkor a bet365-nek vannak alkalmazottai, akik kijárnak mérkőzésekre és ők intézik ilyen esetben a live részt. Persze nem minden mérkőzésre mennek :)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 28, 2011, 01:14:16
Ha jól tudom, akkor a bet365-nek vannak alkalmazottai, akik kijárnak mérkőzésekre és ők intézik ilyen esetben a live részt. Persze nem minden mérkőzésre mennek :)

Így van, Fradi - Marosvásárhely mérkőzésen engem küldtek ki.... ;D ;D ;D

hell

Nem tud valaki egy, olyan oldalt, ahol le van írva, hogy melyik edzőnek meddig van szerződése, valamint kiknek nincs klubjuk. Elég az európaiaknak.

Előre is köszi!

Idézetet írta: Lufu Dátum február 02, 2011, 20:58:22
hell

Nem tud valaki egy, olyan oldalt, ahol le van írva, hogy melyik edzőnek meddig van szerződése, valamint kiknek nincs klubjuk. Elég az európaiaknak.

Előre is köszi!

www.transfermarkt.de

Keresőbe beírod a nevet és kidobja... persze ha fociról van szó  :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 02, 2011, 21:51:25
www.transfermarkt.de

Keresőbe beírod a nevet és kidobja... persze ha fociról van szó  :)
Igen így tudtam. Csak úgy időigényes lenne :) Nekem egy lista kellene(vagy felosztva ligákra), ahol csak görgetni kell :P

Tud valaki egy olyan oldalt, ahol meg tudom nézni a téli átigazolásokat???

atigazolasok.gportal.hu/   

Én ezen szoktam nézni ,remélem tudtam segíteni

Tudtátok, hogy az elefánt az egyetlen szárazföldi emlős, amelyik nem tud ugrani? (egyszerre mind a négy láb talaj fölött)
:D

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum február 05, 2011, 01:04:23
Tudtátok, hogy az elefánt az egyetlen szárazföldi emlős, amelyik nem tud ugrani? (egyszerre mind a négy láb talaj fölött)
:D

Persze, tudtam. Mondtam is anyósomnak, hogy hiába próbálkozik, úgyse tud felugrani...  ;D

De a Messi mez csak segit neki! :)

A Messi mez az én anyósomon fog segíteni  ;D
Most, hogy mondod tényleg nem láttam még anyósomat ugrálni... mondjuk annyira nem is vagyok kíváncsi rá  :o