Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Egy kis Live fogadás challenger teniszre:
2es kombiban ráadásul.
B.Ordonez-Trujillo-Soler G  V   1,13   :ok:
0-1 szettállásnál
Kadir-Mitsuhashi V nyeri a 2.szettet   1,26   :ok:
szintén 0-1es szettállásnál a játék képe alapján.(ehhez van stream is)
Na ez gyors pénz volt,már jött is!

A Slavia bóhockodása miatt elment triplám tétjének visszahozására két duplát tettem:
Manc. C. - Liverpool Gólok száma 3,5und   1,18
Lengyelország-Bulgária H   1,2 ez ffi kosár
   :ok:

Manc. C. - Liverpool Gólok száma 3,5und   1,18    :ok:
Shamrock Rovers - UC Dublin H(dnb)   1,09 egy kis ír foci,kicsit óvatosan mert valamiért felvitték a hazai oddsot 1.20-ról 1.34-re,ezért inkább bebiztosítottam a tippet dnb-vel.
jöttek simán a mentőszelók,shamrock is 4-1-re nyert,nem értem miért vitték fel az oddsot?

Egy hajnali baseballt még nyomtam a baseballt ismerő fórumosok által legtöbben megfogadott meccsre:
Boston Red Sox - Seattle Mariners    1,47   :ok:
jött is simán.thx!

Megfogadtam a Cardiff-ot kétesélyben
Peterborough United vs Cardiff City  X2   1,36   :noway:
félidőben vezet a Cardiff.-Aztán a 90.percben kapott gólal 2-1re fordított a peterb. azoknak volt igaza aki azt szavazta hogy Liga kupát hanyagolni!Dehát csak magamat okolhatom hiszen alapszabályt szegtem megint:felkészülési és kupameccsre nem fogadunk!!Ami boszant hogy egy 12-es sorozatot szakított meg ez a rossz tipp,persze még jó vagyok,de bosszant.

még pár teniszt szolóban:
Kleybanova, A - Pennetta, F V   1,38   :ok:
Baghdatis, M – Andreev  H   1,33
   :ok:
Bester, P - Marchenko  V   1,28   :ok:
De Bakker, T - Kukushkin  H   1,64
  :ok:
Ezeket tenisz guruk fogadásai,elemzései alapján,egyébknét az esélyesekre.De Bakker saját tipp,nekem a holland bizonyított,sokkal jobb játékos mint ami a világranglistahelyezése alapján besorolnánk,felfutóban lévő fiatal tehetség!
(hozott már nekem pénzt párszor!)
A szavazást a meccs kezdetéig azért nyitva hagyom,hátha vki ez alapján dönt Bellamy-ék mellett estére!

Hajnalra megint kiválasztottam azt a baseball meccset amire a legtöbben fogadtatok:
San Diego Padres - Arizona Diamondb. H   1,5    :ok:
Köszönöm! Megint nem tévedett a többség!

mai triplám.szolót esetleg később(várok még női röpit,csak nem rakták fel,hendikeppes brazil győzelmet fogadnék a japánok ellen):
Govortsova, Olga - Pennetta, F   2 (1,20)   :ok:
nem kérdés,az olasz úthengerként menetel mindenkin át.Olga nem tudja megállítani!
Auxerre - Zenit Szentpétervár Melyik csapat jut tovább?   2 (1,23)  :noway:
Képlet:Auxerre ezerrel támad+Zenit konrából betalál=Zenit továbbjutás
álmomban sem gondoltam volna hogy ezen megy el a kombi!A szavazoknak igaza volt hogy a Tottenham tipp erősebb,én nem bíztam bennük,sajna!
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF  Döntetlen esetén a tét visszajár   1 (1,12)  :ok:
Helsinborgnak kell a győzelem nehogy elhúzzon a Malmö,otthon a 10. idegenben nyeretlent fogadja,otthon pedig még veretlen a Helsinborg.Reméljük nem most szakadnak meg sorozatok! Papír alapján sima hazai,de DNB-vel biztosítottam!

Látom a szavazás mostani állását,érdekes hogy a Tottenhamban mennyire bíztok!
Lehet engem a vb svájci-spanyol meccs rossz emlékei zavarnak ahol a svájciak védekezésből nyertek kontrával,ezt nagyon értik.
Én ettől tartok hogy a 3-2-es győzelem arra sarkalja majd a young boyst hogy ezerrel védekezve kihúzzák,és mint mondtam már a védekezéshez pedig értenek! De nem akarom a szavazást befolyásolni(már késő  ;D )

Triplákkal végeztem,visszatérek a szolókhoz.
Mára egyenlőre 2 szolóval kezdünk:
kína-japán női +1,5set hendi Kína   1,5   :ok:
Japán itt a leggyengébb csapat a hatosból,az egy dolog hogy tegnap 3-2-re legyőzték Braziliát, ma szerintem kikapnak Kínától,de max a tegnapi recepttel 3-2re nyernek,akkor pedig a set hendivel jó a Kínai győzelem!
Dinamo Minsk - Club Brugge 1X   1,38
A Minsk otthon életveszély,ezt már korábbi európai kupákban bizonyították(40ezres stadionban örjöngenek a hazai szurlolók!),a komolyabb erősítés nélkül idényt kezdő Brugge-i csapatot(igen gyenge a védelmük),
megütik mint tengeralatjáró a ténfergő delfint!

Nos ha a naplómban még mindig sok a zöld,mégis bukóra állok,bankom 1/4-ig buktam vissza magam,ezért újra kell gondolni a stratégiát, és nem utolsó sorban tartani magam hozzá!
12x buktam azért mert ismeretlen sportágra,vagy fociban ismeretlen bajnokságra fogadtam(ált.más tippje alapján nem saját meggondolásból,nekem nem volt rálátásom mert nem ismertem a résztvevőket ezért a tippadóra hagyatkoztam,ez nagy hiba,csak akkor játszd meg más tippjét ha te is utánanéztél és szintén jónak találod!
11x az "esélytelenebbre" fogadtam magasabb oddson,ha az 1.3 feletti oddsaimat nem játszottam volna meg...
nagyon szépen állnék! Alap hogy egy kétesélyben fogadott meccs kis pénze biztosabb mint a sima győzelemre fogadás nagyobb pénzért!
3x buktam kupameccs és felkészülési meccsre való fogadás miatt(1x nagyobb pénzt is)
számolatlanul azért mert a jobbnak vélt meccseim elmentek és vissza akartam hozni,ezért emeltem a tétet és olyan meccset játszottam meg amit első körben kiszortam hogy nem olyan tutti,és persze nem is volt az,bebuktam mint részeg az árkot.

Tehát betonba ágyazott aranyszabályaim amit akkor is be kell tartanom az eredményességhez ha ronaldinhok,vagy komplett stadionok potyognak az égből:
1.Egy nap maximum 3 megjátszott tipp!
2.Csak szoló fogadások! (mutatja a statisztikám hogy mig a dupla,tripla szálam veszteséges,a szoló szálam nyereséges,vagyis nyereséges lennék ha csak szolókat fogadtam volna!!)
3.Ha elmentek az alaptippek,vagy csak egy is nem keresek másikat hogy visszahozzam! Ha elment ne fuss utána
(mint ahogy busz és nő után sem szabad),ugy is jön a következő nap,és a következő jó tipp!
4.Csak az általam ismert focibajnokságokra és sportágakra fogadok, azoknál is priorizálok a statisztikáim alapján
(pl. ha egy svéd és egy orosz meccs között kell dönteni akkor a biztosabb oroszt választom mert az orosz foci tippjeim 86%-al jöttek eddig,mig a svéd csak 61%-ban). Tehát tollaslabda,uszás,futás stb.. kizárva!
5.Pénzmenedzsment tartása: egy tét az aktuális bank max. 10%,esetleges tétemelésnél ha szükséges a 20%,de több SOHA!
6. 1.5 feletti oddsokra nem fogadok! (a kis oddsok nem véletlenül kicsik,sokkal nagyobb százalékban jönnek,és mint fogadó ez nagyon fontos irányszám!! nem mindegy hogy 60 vagy 80%-ban jönnek a tippek! a sok biztos kis pénz hosszú távon több mint a bizonytalan nagy pénz néha!
7.ami a legfontosabb: TÜRELEM ÉS ÖNFEGYELEM hogy az elöző pontokat maximálisan betartsam!
Ha így sem leszek nyereséges a következő 30 napban akkor finitó fogadás!

Várom a véleményeket,formáluk együtt az alapszabályokat!

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 26, 2010, 10:50:56
Nos ha a naplómban még mindig sok a zöld,mégis bukóra állok,bankom 1/4-ig buktam vissza magam,ezért újra kell gondolni a stratégiát, és nem utolsó sorban tartani magam hozzá!
12x buktam azért mert ismeretlen sportágra,vagy fociban ismeretlen bajnokságra fogadtam(ált.más tippje alapján nem saját meggondolásból,nekem nem volt rálátásom mert nem ismertem a résztvevőket ezért a tippadóra hagyatkoztam,ez nagy hiba,csak akkor játszd meg más tippjét ha te is utánanéztél és szintén jónak találod!
11x az "esélytelenebbre" fogadtam magasabb oddson,ha az 1.3 feletti oddsaimat nem játszottam volna meg...
nagyon szépen állnék! Alap hogy egy kétesélyben fogadott meccs kis pénze biztosabb mint a sima győzelemre fogadás nagyobb pénzért!
3x buktam kupameccs és felkészülési meccsre való fogadás miatt(1x nagyobb pénzt is)
számolatlanul azért mert a jobbnak vélt meccseim elmentek és vissza akartam hozni,ezért emeltem a tétet és olyan meccset játszottam meg amit első körben kiszortam hogy nem olyan tutti,és persze nem is volt az,bebuktam mint részeg az árkot.

Tehát betonba ágyazott aranyszabályaim amit akkor is be kell tartanom az eredményességhez ha ronaldinhok,vagy komplett stadionok potyognak az égből:
1.Egy nap maximum 3 megjátszott tipp!
2.Csak szoló fogadások! (mutatja a statisztikám hogy mig a dupla,tripla szálam veszteséges,a szoló szálam nyereséges,vagyis nyereséges lennék ha csak szolókat fogadtam volna!!)
3.Ha elmentek az alaptippek,vagy csak egy is nem keresek másikat hogy visszahozzam! Ha elment ne fuss utána
(mint ahogy busz és nő után sem szabad),ugy is jön a következő nap,és a következő jó tipp!
4.Csak az általam ismert focibajnokságokra és sportágakra fogadok, azoknál is priorizálok a statisztikáim alapján
(pl. ha egy svéd és egy orosz meccs között kell dönteni akkor a biztosabb oroszt választom mert az orosz foci tippjeim 86%-al jöttek eddig,mig a svéd csak 61%-ban). Tehát tollaslabda,uszás,futás stb.. kizárva!
5.Pénzmenedzsment tartása: egy tét az aktuális bank max. 10%,esetleges tétemelésnél ha szükséges a 20%,de több SOHA!
6. 1.5 feletti oddsokra nem fogadok! (a kis oddsok nem véletlenül kicsik,sokkal nagyobb százalékban jönnek,és mint fogadó ez nagyon fontos irányszám!! nem mindegy hogy 60 vagy 80%-ban jönnek a tippek! a sok biztos kis pénz hosszú távon több mint a bizonytalan nagy pénz néha!
7.ami a legfontosabb: TÜRELEM ÉS ÖNFEGYELEM hogy az elöző pontokat maximálisan betartsam!
Ha így sem leszek nyereséges a következő 30 napban akkor finitó fogadás!

Várom a véleményeket,formáluk együtt az alapszabályokat!


Szia!

Véleményem szerint ez a győztes stratégia.
A legfontosabb dolgok:
1, Túlnyomó részben jó tippek.
2, BRM, MM, SL.(aki nem ismeri, go google)
3, Türelem, türelem, türelem!

Vissza a naplódhoz. Elolvastam az elejétől, ha te is megteszed, akkor rájössz, hogy amikor a stratégiát követted és betartottad a szabályokat, akkor elég jól ment a dolog. Ellenkező esetben 1/4  ::)

Aranyszabályaid:

Jók bár finomítani lehet rajtuk.

1, Max.3 tipp szerintem kevés. Főleg hétvégén amikor elkezdődnek a bajnokságok és raklapra jönnek a meccsek.
Persze kell egy határ, de inkább a veszteségminimalizálóra húzd (SL).
2, Jó a szoló, de 2-3-ig ezt is kilehet bővíteni.
3, Alap
4, Kupa, barátságos meccs... hasonlókra nem fogadunk.(bár vannak kivételek, lásd Real hazai meccse valaméknap)
5, BRM azaz pénzmenedzsment, szerintem 10% sok. Én ezt a szisztémát a BRm30al játszanám azaz BR/30=TÉTem(sorozat kezdete)
6, 1,5 felett is lehet... jöjjön az a lényeg.
7, Legfontosabb!

Röviden ennyi várom a véleményed.

üdv.: IP

Végülis egyetértünk, ha jól értelmezem csak abban nem hogy napi 3 meccs kevés.(ill.1,5 feletti oddsok)
Nos ha a téteket úgy teszem meg hogy az aktuális bank max 10%a(vagy nálad 1/30 bank)akkor sem mindegy hány meccset játszunk.értsd:
induló bank 10ezer felrakok a legjobbnak tartott meccsre ezret,ezután 9ezer a bankom a következő tippre 900at,
ekkor már csak 8100 a bank tehát a max tét 810 stb.. Ezért kell nekem a napi 3 határ mert ha 8 meccset játszok ezzel a menedzsmenttel akkor a bankom nagy része tétté válik. 1/30 indulótéttel persze belefér több meccs!
Tulajdonképpen egyetértek veled,bár 1,5 feletti oddsokat saját statisztika alapján csak ritkán,vagy soha.Az én stílusomba nem illik bele erre már rájöttem!

Az én szabályaim, amit persze ritkán tartok be:
Ne fogadj hétfőn!
Ne fogadj kupameccsre, barátságos meccsre! (Max. buliszelvény)
Ne fogadj Jankovicra, Davydenkora, Djokovicra, Woznackira!
Ne fogadj olyan meccsre, amire live-on nem tudsz visszafogadni
Ne fogadj Foci VB-re!
Mindig hallgass a polipra!
Ne fogadj a Milan meccsire!

Nagyjából ennyi, bár én is a legritkább esetben tartom be ezeket! Pedig jó lenne...

Az 1,5-ös odds alatti izé pedig nekem igen nagy meggondolatlanságnak tűnik. Bármennyire fura, az 1,8 körüli oddsok nekem jobb százalékban jönnek, mint az 1,4, vagy az alattiak. Lásd a legutóbbi kosárkombimat :D




Élő fogadás:
Kína női-japán női röplabda első szettben japán vezetésnél 3,10 oddsal megfogadva a Kínai győzelem.
Nagyon izgalmas,látványos meccs! Ajánlom aki szereti a röpit!most 21-22 vezetnek a japcsik.
Most 27:26 volt set pont mindkét oldalon.
Első szett a Kínaiaké 29:27-re! Eddig jó vagyok.már csak 1.56 az odds.nagyon izgis meccs!
40%-os tiszta profittal zártam a fogadásokat.Mostmár akár el is veszthetik!  ;) Azért még egy szettet hozzanak mert szolóban szet hendivel fogadtam a kínai győzelmet! Hajrá csíkszemüek!

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 26, 2010, 13:57:02
Élő fogadás:
Kína női-japán női röplabda első szettben japán vezetésnél 3,10 oddsal megfogadva a Kínai győzelem.
Nagyon izgalmas,látványos meccs! Ajánlom aki szereti a röpit!most 21-22 vezetnek a japcsik.
Most 27:26 volt set pont mindkét oldalon.
Első szett a Kínaiaké 29:27-re! Eddig jó vagyok.már csak 1.56 az odds.nagyon izgis meccs!
40%-os tiszta profittal zártam a fogadásokat.Mostmár akár el is veszthetik!  ;) Azért még egy szettet hozzanak mert szolóban szet hendivel fogadtam a kínai győzelmet! Hajrá csíkszemüek!

Drukkolok veled együtt, mert én is raktam a kínai csajokra igaz csak +1,5-ös szetthendivel 1,7ért, de ezzel is kiegyeznék. :) Az 1. forduló miatt a japcsikat túlértékelték, a házigazdákat pedig alulértékelték a fogadóirodák, reméljük, hogy ebből sikerül profitálnunk. ;)

Én is fogadtam rájuk szolóban szet hendivel meccs előtt,de élőben is megjátszottam! Szerintem is túlértékelt a japcsi banda,a kínai közönség nagyon nyomja a hazai csapatot!

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 26, 2010, 14:17:01
Drukkolok veled együtt, mert én is raktam a kínai csajokra igaz csak +1,5-ös szetthendivel 1,7ért, de ezzel is kiegyeznék. :) Az 1. forduló miatt a japcsikat túlértékelték, a házigazdákat pedig alulértékelték a fogadóirodák, reméljük, hogy ebből sikerül profitálnunk. ;)

A Dinamo tipp nagyon elment(nem saját volt,egy külföldi tipster volt nagyon meggyöző számomra-HIBA).
Ezért a tét visszahozására:
Manchester City - FC Timişoara H   1,14  :ok:
PSV Eindhoven - Sibir Novosibirsk  H   1,12
  :ok:
nem kell magyaráznom miért fogadtam!