Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Gasquet, R - Monfils, G    2 (2,03)   :ok:
tét bank 5%-a.
Képlet egyszerű Gasquet nem bírja a nyomást+vállsérülése bármikor elöjöhet,Monfils bírja pszichikailag,hozza az adogatásait(akár ászokkal is),sokat hálozik(sikeresen).Gasquet akkor nyerhet ha nagyon elkapja a fonalat, ha meginog,és széthullik akkor Monfi simán hozza(erre számítok).
Kanepi, K - Wickmayer, Y    2 (2,05) tét a bank 10%-a(a ferrero buktát visszahozandó)   :noway:
Wickmayer nagy küzdő,és egy igen jó játékos.Kanepiről nem tudok mit írni,de szerintem itt van neki vége a us opennek!
Kanepi jól játszott eddig,és ezért mindenki őt tartja esélyesnek,elfelejtik hogy alapból Wickmayer egy nagyon jó játékos,az hogy a us open előtt formán kivül játszogatott nem von le abból hogy a világranglista 18.helyezettjéről beszélünk(itt már ugyan nem számít de Kanepi 32.),és a szememben az hogy két szetben verte az általam nagyon tehetségesnek tartott Julia Georges-ot esélyessé emeli a meccsen! Kanepi nagy nevekből Jankovicot ütötte ki,Wicky viszont Schnydert és számomra nagy név Julia Georges-ot.A lényeg nálam Yanina Wickmayer a nyerő!
Két magas odds,mutatja is hogy rizikós fogadások.
A Wozniacki, C - Sharapova, M meccsen is agyaltam,a dánt nyerettem volna,de azt nem éreztem annyira mint az elöző kettőt.A tegnapi Ferrero nem saját tipp volt,csak meggyöző elemzéseket olvastam több helyen is,de ezek saját tippek,csak magamat okolhatom ha melléfogok! (de ezek jönni fognak!)

wickmayer 6-0ra nyerte az első szettet és onnan bukott! Na mindegy rizikós tipp volt mindkettő(Monfils is),egyik jött,másik ment,csak pont az ment ami simábbnak tünt és nagyobb pénz ment rá!

Nos eb selejtezőkkel hozzuk vissza a lovét:
Hollandia - Finnország (0-1) 1   1,4 tét a bank 15%-a  :noway: 2:1 lett,megrúgták a 2gólt,csak arra nem számítottam hogy kapnak is..
egygólos hendiről simán meglesz,az odds pedig value bet kategória!
Olaszország - Feröer-szigetek (0-2) 1   1,4 tét a bank 5%-a    :ok:
Otthon csak megeröltetik magukat és rugnak legalább egy hármast a digók!(bár nem szeretek rájuk fogadni!)
a norvég-portugál x2-ön gondolkodom még,a hazai ciprus elleni égés után össze kellene kapni magukat!
a portugálok kikaptak norvégiában,az olaszok 3-0ra vezetnek,sajna megint a nagyobb téttel játszott fogadás úszott,ezért emelhetem megint a tétet a következő körben..


Végre egy tipp amit én is érzek,és kivétel nélkül minden általam nagyrabecsült tenisz tipster is így lát:
Schiavone, F - Williams, Venus 1+1,5set hendi   1,68 tét a bank 35%-a(muszáj tovább emelnem,még ha hibás döntésnek is tünik pénzmenedzsment szempontjából,mindig ilyenkor szoktam visszavenni amikor egy bukószériának vége lenne,és ezért maradok minuszban mert nem emelek eleget)
Vénuszi szépséggel közel sem rendelkező csokimamánk engem nem győzött meg eddig arról hogy az elitben a helye,az olasz csajszi viszont igen! Nagyon meggyőzően jutott idáig,és szerintem(nem csak szerintem)tovább is fog!
Mivel sok pénzt raktam a meccsre egy szet hendivel biztosítok,de kisebb téttel a sima győzelmet is fogadom!
Akik hasonlóan gondolkoznak: Sparco,Cesc18,mgabesz,titti7
Schiavone, F - Williams, Venus 1  2,85 tét a bank 4%-a     :noway: :noway:

HAJRÁ FRANCESCA!


Egy homonculus nevű tipster szerint azért nyer Francesca mer V.W. súlyos arany nyakláncot,és hatalmas gyöngy fülbevalókat visel majd,ami lelassítja,és nem ér oda az olasz ejtéseire!   ;D
Persze ezt ő is poénnak szánta!
Egy fotó az olasz lányról ereje teljében:

Nos a kis olasz és venus is össze vissza brékelte egymást kezdetnek,de Francesca mégis 6-4-re és 7-5re is behúzhatta volna az első szettet ha nem úgy játszanak mint ahogy,de nem tette,tiebreakben pedig venus jobb volt 4-1re elhúzott,és hiába jött fel a kis olasz 4-4re megint a rózsaszín ruhás csoki ment el,és behúzta az első szettet,majd a 2.-at is.
Ritkán fordul elő hogy 3 hibás tippem van egymás után,ezért mertem magas téttel játszani,most nem jött be!
Ha következetes akarok lenni,akkor most egy all int kell nyomnom hogy visszanyerjem a 3 bukó kört.
Meg is teszem mert tényleg azért nem vagyok hosszú távon nyereséges(hiába közel 70%-al jönnek a tippjeim)mert amikor jön egy bukószéria akkor a 2.,3.rossz tipp után már nem emelek annyit hogy visszanyerjem az elöző körök veszteségeit,és ugyan jön a tipp,meg általában 10-ből 7,mégis negatívban maradok.
Mára nem látok olyan meccset 1,5-ös odds körül amire all int nyomjak.Kivárok!

A Real Betis csődöt jelentett!(ma reggeli hír).
Ma este meccsük van a Copa Del Reyben idegenben a szintén 2.osztályú Granada ellen.
Alapból a Betis esélyes(bajnokin 4-1re verték az ellenfelet),de ennek fényében,ki tudja ki fog egyáltalán felmenni játszani annak tudatában hogy a pénzüket sem kapják majd meg?
Az oddsok a hazai sikerre 3,35  1x-re pedig 1,64  1-es DNB opcióval 2,40
Még utánanézek a lehetséges kezdőnek!

Csak raktak fel a Unibeten a mai kinálatba olyat amit megnyomok egy All in-nel:
Genova Challenger torna:
Bracciali, D - Fognini, F           2     1,22    :ok:   
Naso, G - Seppi, A               2    1,15       :ok:
Andreev, I - Aranguren, J-M   1    1,22    
[/color]   :ok:
Andreev argentin ellenfele tünik ranglista alapján a legerősebbnek(241.,Naso 420 körül,Bracciali 600 felett van az ATP ranglistán).
eredő odds:1,71
Ami elgondolkoztat(bár csak kicsit)az az hogy Fognini ellenfele egyszer Riminiben legyőzte,de az 6 éve volt! Azóta Fognini azért nem keveset fejlődött,ellenfele viszont a jelek szerint semmit!(unibet szerint sosem találkoztak,de a tenis explorer talált közös meccset!).
Ha bukom,akkor sportfogadási szünet következik!

Andreev 7-5,7-6ra nyert,elég szoros volt,nem véletlenül tartottam ettől a legjobban.Remélem a másik kettő simább lesz!
70Ft-al még megjátszottam a kosár vb-n a török győzelmet,valamint djoko győzelmét monfils ellen duplában.

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 08, 2010, 13:44:55
...olyat amit megnyomok egy All in-nel...

:great:

Le a kalappal a bátorság elött!! Bejött Fognini meccse is, gazdagitván ezzel téged - meg az én eggyik kombimat is.

További sikeres tippeket, meg sok sok zöldet!!  :cya:

Idézetet írta: jakoka Dátum szeptember 09, 2010, 01:26:14
:great:

Le a kalappal a bátorság elött!! Bejött Fognini meccse is, gazdagitván ezzel téged - meg az én eggyik kombimat is.

További sikeres tippeket, meg sok sok zöldet!!  :cya:

Köszi,de inkább következetesség,mint bátorság(annyira azért nem volt nagy lové).Folytatni kellett a tétemelést vagy megint veszteséggel zárom a kört és kezdhetem a következőt aprópénzzel.
3 bukó tipp egymás után alapból nagyon ritka(10ből szoktam 3mat bukni,de ritka hogy egymás után),tehát bátran bízhattam hogy ha ugyanolyan alaposan választok tippet mint ahogy máskor szoktam és higgadt maradok,akkor jönnie kell!

Mai lehetséges fogadásaim,még válogatok:
17:00 Vasas-Kaposvár 1x               
sima 1-es oddsa 1,80 1xb-en viszont csak 1,18,DNB opcióval 1,33(unibeten)
lesz gól az 1.félidőben 1,30(ez elég jónak tünik!) esetleg over 2,5 1,65-ért(vasasnak eddig minden meccse over volt)
19:00 Bursaspor-Eskişehirspor 1 1,45  1x  1,09
itt sima egyesben megfogadni azért necces mert 5.győzelme lenne zsinórban a hazai csapatnak(bár ha azt nézzük hogy ebben benne volt a besiktas és a galatasaray skalpja is akkor azért nem olyan magas az a rizikófaktor!),
1x-ben esetleg kombiba ajánlom!
20:30 St.Truidense-SC Anderlecht x2     
Az Anderlecht 2 döntetlent is összehozott már verhető csapatok ellen,tehát ide mindenképpen ajánlott a kétesélyes opció,1,16 x2-ben vagy 1,28 DNB opcióval.
21:15 Vitoria Guimaraes-Benfica x2     
A Benfica elég fikásan kezdett,2 vereséggel majd legutóbb végre győztek,kérdés hogy egy nyerő sorozatot kezdtek végre,vagy tovább szenvednek majd és az csak kivétel volt..
x2-ben 1,14  DNB-vel 1,25

Első körben a Vasas meccsen első félidőben legalább 1 gól lesz fogadást toltam 1,30-as oddsért.   :ok:
Így nem gond ha meglepi lesz és a kaposvár rúgja az elsőt(aztán persze szerintem is a Vasas nyer,de biztosra megyünk kisebb oddsért).

az én napomat szépen hazavágja a Vasas :noway:

Idézetet írta: rotyi Dátum szeptember 10, 2010, 17:56:08
az én napomat szépen hazavágja a Vasas :noway:
Hát én vhogy ráéreztem hogy ne Vasas győzelmet fogadjak(az alacsony odds tartott vissza).
ÍGy igen hamar teljesült a fogadásom.
Folytatás:
Bursaspor-Eskişehirspor 1 1,55  :ok: