Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum január 31, 2011, 23:11:54
A Valencia betli miatt visszakapott tétem erre a triplára rakom:
Manchester United - Aston Villa   1 (1,30)
Nalbandian, D - Berlocq, C   1 (1,15)
Huta Galung, J - Tipsarevic, J   2 (1,18)
Tét:   673,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,76
Lehetséges kifizetés:   1187,24
A vörösöknek nem szabad hogy gond legyen otthon a Villa.Nalbát és Tipsát sem kell magyaráznom!
a tenisz mennyire tuti?
egyébként a man u szerintem leíkszel

Tuti tipp nincs.. de erős tipp mind2!
A MU pedig 2-0ra vezet az 55.percben, nem akarom elkiabálni,de nem tünik X-nek.  ;)


Tipsa elvitte mind2 szelót,ennek ellenére tenisszel folytatom:
Cilic, M - Kunitsyn, I   1 (1,14)  Cilic szerintem a döntőig menetel.bár az odds túl kicsi,de elég erős a tipp   :ok:
Greul, S - Raonic, M   2 (1,29) Raonic mostanság igen jól játszik nagy nevek ellen is,Greul nem ellenfél neki.   :noway:
Tét:   600,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,47
Lehetséges kifizetés:   882,36

Este még gondolkozom a Liverpool vagy  a City győzelmen.Gyanús hogy a Pool mellett fogok dönteni,pláne ha játszik Suarez. Suarez rúgta a 2.gólt!!

Élőben kb.58.percben fogadva:
Bari - Inter Mérkőzés Match Odds - Minute 0:00 - 69:59 Az Ön fogadása: Egyszeri, 2  odds 4,00   :great:
a 69.percben született a gól!  ;)

Mai menü:
19:00 Bursaspor - Sivasspor 1 1,38   a török bajnokság talán legnagyobb bajnokesélyese,hazai pályán a gyengén muzsikáló sivassport fogadja,vicceltek már meg a törökök,de a bursaspor elég megbizható teljesítményt nyújtó csapat!
20:45 Reading - Queens Park Rangers 2 2,85 DNB 2,06
A QPR-re is elmondható a championshipben ami a bursasról a török ligában:bajnokesélyes,nagyon összerakott csapat,a Reading középcsapat,és monstanság jobban is játszanak,de egy DNB opciós 2 feletti odds azért megéri a kockázatot,lehet sima lesz a Rangersnek!
20:45 Ajax - De Graafschap 1 1,13 ezt inkább 0-1-es hendivel(úgy 1,44 az odds) játszanám,a vendégek igen haloványak,nem hiszem hogy bármi veszélyt jelentenének otthon az Ajaxnak,egy 3-0 kinéz a meccsből!
Ez utóbbi a legtutibb,de legjobban a QPR érzem.még nem tudom melyikre teszek!

Utánaolvasgattam még a törököknek,a Bursaspor 9 hazai meccsen volt under 2,5,a sivasporr ucsó négy meccse szintén,vmint a Galata ellen is 0-1-el tudta kihúzni,csatárproblémák is vannak a Bursas oldalán,lehet nyomok egy undert,de biztosra megyek és under 3,5-t fogadok 1,28ért vmint mellé kötöm az elég tuti Ajax 0-1 hendit 1,44ért!
A sima under 2,5 a törököknél 1,80-at fizet! Aki gondolja és nem olyan óvatos mint én javasolt fogadás mára!
Na akkor mára való izgulnivaló:
Ajax - De Graafschap (0-1)   1 (1,44) 2-0 lett.
Bursaspor - Sivasspor Gólok száma 3,5   Under 3.5 (1,28) 2-1 lett.  :ok:
Tét:   275,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,84
Lehetséges kifizetés:   506,88

Élőben játék képe alapján 1-1-es szettállásnál
Fognini-Belucci 1 1,27 4-1 ről fordított Belucci... 4-5-re.ott lezártam kis buktával.
itt 2 alapszabályt szegtem: megvolt a napi 1 szeló,vmint megvolt a napi tervezett nyereség is,mégis fogadtam..
több önfegyelem kell!
(hétvégi live-os akció van a unibeten ha min.300ftért fogadsz 1000eurot nyerhetsz,ezért fogadtam meg.magyarul vettem 1 lottószelvényt!  :-\

Idézetet írta: laudrup Dátum február 04, 2011, 22:51:49
Élőben játék képe alapján 1-1-es szettállásnál
Fognini-Belucci 1 1,27 4-1 ről fordított Belucci... 4-5-re.ott lezártam kis buktával.
itt 2 alapszabályt szegtem: megvolt a napi 1 szeló,vmint megvolt a napi tervezett nyereség is,mégis fogadtam..
több önfegyelem kell!
(hétvégi live-os akció van a unibeten ha min.300ftért fogadsz 1000eurot nyerhetsz,ezért fogadtam meg.magyarul vettem 1 lottószelvényt!  :-\
Fognini végül 7-6ra hozta,de én már ugye hamarabb kiszálltam,ez duplán bosszantó így!!!

Mai "lottószelvényem":
Szuperdupla - Chelsea - Liverpool / Inter - Roma Mi lesz a két mérkőzés végeredménye?   Vendég csapat nyer/Vendég csapat nyer (22,50)
Tét:   50,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   22,50
Lehetséges kifizetés:   1125,00
Igen durva odds.50ft-ot meg rosszabbra is elszórtam már.  ;D

Mai menü:
16:00 Manchester City - West Bromwich 1 1,42 over? ** angol premiere tippjeim 56%ban nyertesek
Citynek ideje megráznia magát,miért is ne otthon a WB ellen tennék,sok angol tipster várja hogy nullára nyerik a meccset,de a sok gól biztosabb!
18:30 Wolverhampton Wanderers - Manchester United   2 1,44***  utd nem kap gólt?
Itt a valószínübb hogy a Utd nem kap gólt,elég nehéz a védelmükben hibát,és szabad utat találni.
18:00 Mayer, Florian - Berrer, M 1 1,42 férfi tenisz tippjeim 70%ban jók
Berrer nem jó annyira mint a képlet mutatja Gasqueten úgy jutott pl.tovább hogy a francia feladta.Mayer a nyerő nálam.
20:00 Villarreal - Levante 1 1,23 *** spanyol primera div.tippjeim 62%ban jönnek
A Levante lehetne akár meglepetéscsapat is,de a Villareal már volt meglepetéscsapat,immár kinőtte magát és a legjobb spanyol csapatok közé emelkedett,otthon elég sima hazai győzelmet várok!
22:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 1 1,14 *** over
A Barca menetel,engem talána hosszú győzelmi sorozat agaszt,de nem hiszem hogy otthon szakad meg!
Azért egy over lehet jobban is fizet! Akár egy 3,5-öst is! Mert hogy sok gól lesz azt garantálja a csapatok stílusa!
19:45 Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2 1,50 *  holland erstee tipjeim 73%-ban jöttek
Az AZ nálam ott van a holland nagycsapatok között,szoktak botladozni,formaingadozásuk gyakori,de most jó paszban vannak,a Rotterdamiakról semmi,pláne jót nem tudok mondani.
19:45 PSV Eindhoven - ADO Den Haag 1 1,26 ** over
Ezt nem kell magyarázni! Az over is játszható,nem néztem az oddsát,de 1,26ért nem rossz a sima 1-es sem(én 1,10 ha adtam volna rá).
21:00 Fognini, F - Robredo, T 2 1,37 **
Mai nap tippje szerintem! Fognini-t láttam játszani Belucci ellen,nagy küzdelem árán nyert,úgy hogy az utolsó szettben 4-1ről 4-5re engedte feljönni belucci-t majd 7-6ra nyerte a 3.szettet.Nagyon szét volt esve.
Robredo pedig jó formában van,a tornagyőzelmet én már neki itéltem előre! :topbet_125:
20:00 SC Anderlecht - St.Truidense 1 1,18 *
Papír meccs,de mire ideértem több jobb fogadást is találtam mára,ezt nem tartom annyira tuttinak.(Anderlecht okozott már furcsa betlikkel meglepit!)

Ez lett megjátszva mára:
Manchester City - West Bromwich   1 (1,42)  :ok:
Fognini, F - Robredo, T   2 (1,37)  :ok:
Tét:   180,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,95
Lehetséges kifizetés:   350,17

Aki a tipster formája alapján dönti el hogy mikor játsza a tippjeit,ime a "formatáblázatom":
W-L-L-L-L-W-W-W-L-W
időrend balról jobbra(jobb oldalon a frissebb)
comeback óta 5 nyertes 5 vesztes szelvény. 13 nyertes 6 vesztes tipp(csak ugye duplák is voltak..)

Mai menü:
14:30 FC Groningen - Willem II 1 1,22 4.a 18.ellen
15:00 Trabzonspor A.Ş. - Antalyaspor A.Ş 1 1,33 egy jó formában lévő Trabzon otthon,egy rossz formában lévő Antalyaspor ellen.
13:30 Anderson, Kevin - Devvarman, S 1 1,28 devvarman nagy nevek legyőzése nélkül jutott idáig,Anderson lesz az első igazi megmérettetése,és hazai pályán Kevin nem fog kegyelmezni neki!
19:15 FC Porto - Rio Ave 1 1,15 Portugáliában a két megacsapat versenyzik ki birja tovább a győzelmi sorozatot,ma a portonak esélyesebb megörizni mert a vendégek harmatgyengén teljesítenek.
21:15 Vitoria Setúbal - Benfica 2 1,30 a Setubal tud meglepit okozni,de a magára találó Benfica ellen nem lesz könnyű!
19:00 Real Madrid - Real Sociedad 1 1,16 a múlt heti bukta után otthon remélhetőleg összeszedi magát a királyi gárda!
21:00 Valencia - Hercules 1 1,45  a hazaiak szintén egy "bukta-betli" után fogadnak otthon egy gyengébb ellenfelet,
meglepetés lenne ha nem hoznák simán a 3 pontot!

Mai szeló:
FC Porto - Rio Ave (0-1)   1 (1,48)  :noway:
Anderson, Kevin - Devvarman, S   1 (1,28)  :ok:
Tét:   190,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,89
Lehetséges kifizetés:   359,94

Aki a tipster formája alapján dönti el hogy mikor játsza a tippjeit,ime a "formatáblázatom":
W-L-L-L-L-W-W-W-L-W-L
időrend balról jobbra(jobb oldalon a frissebb)
comeback óta 5 nyertes 6 vesztes szelvény. 14 nyertes 7 vesztes tipp