Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


a porto töketlenkedése miatt(már 10perc után vezettek,utána 80perc alatt nem tudtak még 1et bevarrni..),na meg az én hülyeségem hogy 1,7 feletti oddsa legyen a duplámnak(meg kellett volna elégedni a sima 1-es fogadással,kisebb oddsért),megint tanulópénzt kellett fizetnem!
Ezért most szolókat próbálok! Pláne hogy mára teniszből találtam volna csak erős tippeket,azok meg 1,1 körül vannak,abból normális oddsért 3-4et is kellett volna kötni,azt pedig inkább NEM!
Ez lett:
Troicki, V - Schoorel, T Összes gém száma   Over 21.5 (1,86)   :noway:
Tét:   250,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,86
Lehetséges kifizetés:   465,00
Több helyen is elemezgették a meccset over szempontjából,és arra jutottak hogy Schoorelt lebecsülik a bukik,elég jól játszogat már nagy nevek ellen is,Troicki pedig sérülésből térve vissza még nem százasan simán elazulhatja a meccset,és 2 szoros,vagy egy kevésbé szoros de 3 szettes meccs elég is az overhez!
Szabin vagyok a héten,ezért gondolkozom hogy most kivételt téve napi 2 meggondolt szoló fogadást is engedek magamnak(vagy 1 dupla a régi elv szerint max 10%-os téttel),de nem szeretek eltérni az alapelvektől!
Meglátjuk mennyire lesz jó a kinálat a Unibeten(most csak ott van pénzem)

Souza, J - Clezar, G   1 (1,15)  :ok:
Volandri, F - Hanescu, V   2 (1,37)  :noway:
Borvanov, R - Istomin, D   2 (1,20)   :ok:
Tét:   500,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,89
Lehetséges kifizetés:   945,30

Sajnos a Troicki over nem sokan ugyan de elment.Ezért kicsit emelt téttel meg egy triplával ffi tenisznél maradva.

Aki a tipster formája alapján dönti el hogy mikor játsza a tippjeit,ime a "formatáblázatom":
W-L-L-L-L-W-W-W-L-W-L-L-L
időrend balról jobbra(jobb oldalon a frissebb)
comeback óta 5 nyertes 7 vesztes szelvény. 16 nyertes 9 vesztes tipp

Nagyon nem jött be a comeback,lehet még pihenni kellett volna.. igaz megint a türelmetlenség már sokadszor szegtem meg az alapszabályaim!! Nem a lassan keveset elv szerint mentem,az 500ft-os tét ide pl. több volt mint a bankom felének 10%-a!! Jóval több!

Mára:
Luxemburg - Szlovákia   2 (1,21) a szlovákokat hajtja vmi mostanság,a vb után még egy barátságos meccsen is leégés lenne ha luxemburgot nem szornák meg! Meg fogják!   :noway:  na persze...ennyit a szlovákokról,nálam innentől felejtősek!!
Azerbajdzsán - Magyarország   2 (1,60)  Idegenben nehezebb lesz,pláne nem tétmeccs,benne van hogy elszórakozzuk,talán ez a kombi gyenge pontja,de elég jó az odds,egyel csak tudunk többet rúgni!
Andorra - Moldova   2 (1,23) Moldova tudott jól játszani pár "nagyobb" csapattal is,Andorra amolyan pofozógép mint pl. San Marino, reméljük itt sem üt be a barátságos meccs "letojom" az eredményt érzés a moldávokban! Relatíve kiscsapatban a kötelező győzelmeket nem szokták elbagatelizálni!
Tét:   260,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   2,38
Lehetséges kifizetés:   619,13


Nincs is jobb, mint barátságos meccseken 1,2-as oddsokat játszani ...:)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 09, 2011, 09:55:30
Nincs is jobb, mint barátságos meccseken 1,2-as oddsokat játszani ...:)

Reméljük! Mert a tenisz tippek mostanság nem igazán jöttek be! Úgy tünik érdemes visszatérnem a topic címében is foglalt fociországba! Válogatott meccsekre elég jól jönnek a tippjeim! Most is így legyen!
Egy tenisz szolót azért még raktam(megint szabályt szegve... ::)  )
Blake, James - Raonic, M   2 (1,44)   :ok: ez legalább jött,a válogatott meccsek NO!
Tét:   230,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,44
Lehetséges kifizetés:   331,20
De ezt annyira jónak olvasom mindenhol(itt is írtátok páran) hogy nem hagyom ki én sem!

A moldávok a 90.percben 1-1re álltak,én bepánikoltam és gyorsan nyomtam egy triplát:
Luxemburg - Szlovákia   Az Ön fogadása: 2   1,21  persze hogy ezt gondoltam a legtuttibbnak és erre ez megy el..
Azerbajdzsán - Magyarország          Dupla esélyRendes játékidő Az Ön fogadása: X2   1,10
Ciprus - Románia     Dupla esélyRendes játékidő Az Ön fogadása: X2   1,25
Az Ön fogadása: tripla    210 Ft    1,66   
Aztán végül nyertek a moldávok!

Sikerült a bankom lefelezni visszatérés óta.Így mostmár a tartalékból játszom(vagy vegyük úgy hogy buktam a bonust a unibetnél)
Mérleg:

W-L-L-L-L-W-W-W-L-W-L-L-L-L-L-W
időrend balról jobbra(jobb oldalon a frissebb)
comeback óta 6 nyertes 9 vesztes szelvény. 20 nyertes 10 vesztes tipp
Elég gáz hogy 66%-os jó tipparánnyal lefelezem a bankom... megint a bankmanagement és a sok tripla az oka!
Mert a tippeket többségében jól választom.Kezdem nem érteni!? Szerintetek mit csinálok rosszul? 4-5-ös buktasorozatom kb.akkor volt utoljára amikor abbahagytam tavaly októberben!!

Azért, mert kicsi oddsokat játszol legtöbbször. 1.1-1.2-1.4-es tippeknél nem elég a 66% ha ott profitálni akarsz akkor 85-90%-ot kell hozni.

Ma teniszhez térünk vissza, papírforma tipekkel, reméljük végre elkerülnek a meglepik! Erősen gondolkoztam egy all in-en,aztán ha nem jön be akkor megint szünet(annakidején már egy ilyen bejött,és pont tenisszel),de most csitítom magam, és türelemre intem a "bátrabbik" énem(vagy csak hülyébb).
Nem all in,de akkora tét hogy legalább a tegnapi buktát hozza vissza:
Söderling, R - Kohlschreiber, P   1 (1,23)  :ok:
Tursunov, D - Berdych, T   2 (1,20)  :ok:
Tét:   1000,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,48
Lehetséges kifizetés:   1476,00
Mindkét tippet magam is jónak találtam majd megerősítéseket olvastam innen és külföldi tipster oldalakról is!
Meggyőzönek tünt még a Rotterdami címvédő Ljubicic győzelme is,de ellenfele túl fekete ló,benne van a meglepi.
Petkovic és Nishikori volt még a tallonban,de a megjátszottak egyértelmüen erősebb tippek!
Ha Berdych elbohóckodná(11től megy),akkor a maradék lové megy tényleg erre a kettőre! (söderlinget kihagyjuk,tanulva hogy nem viszünk vesztes szelvényről tovább tippeket! Amit már megevett a rozsda azt ki kell dobni!)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 10, 2011, 09:33:46
Azért, mert kicsi oddsokat játszol legtöbbször. 1.1-1.2-1.4-es tippeknél nem elég a 66% ha ott profitálni akarsz akkor 85-90%-ot kell hozni.
Akkor szerinted merészebb tippek kisebb pénzzel? (végül is nem kell akkora pénzt tolni a vesztes tipp visszahozására sem).

Idézetet írta: laudrup Dátum február 10, 2011, 09:52:03
Akkor szerinted merészebb tippek kisebb pénzzel? (végül is nem kell akkora pénzt tolni a vesztes tipp visszahozására sem).


Attól függ kinek mi fekszik. Nekem speciel inkább a nagy oddsok, persze néha azért elcsábulok, mert tutinak érzek egy kis odds-t és akkor szopok is vele. De van akinek a kisebb oddsok jönnek be inkább.

De az biztos, hogy avval a stratégiával, hogy mindennap megrakni a legkisebb tenisz meg focioddsokat aztán majd lesz valami, avval szerintem nem lehet nyerni.

108/54 azaz pont 50%-al jönnek az 1,5 feletti tippjeim.Ilyen arányra viszont egész más taktika kell!
Gondolkozom rajta!


Sajnos a unibeten nem ad(még) set hendis fogadási lehetőséget a Söderling, R - Youzhny meccsre,pedig nyomnám Youznhny-t,mert Soderling nem igazán volt meggyőző az elöző meccsén,eléggé szenvedett a fiatal ellenfelével,nagy nehezen 3 szettben 6-3,7-5,7-6-ra nyert. Papíron az orosznak nehezebb ellenfele volt a holland Da Bakker személyében,de simán 6-4,6-4-re hozta,amúgy sem nagy különbség az ATP ranglista helyezésbeli különbség(4.a 10.ellen),az odds viszont nem kicsit más 1,35-3,10,nekem a két meccs képe alapján az orosz játszott jobban,nagy csata lesz,de 3,10ért kis pénzzel fogadható! Ha lesz set hendi,akkor nagyobb pénzzel is!! (de nem véletlenül nem rakták be szerintem! Csak a nagy odds különbséget nem értem?!)
Kicsit nyomtam is rá: (többet ha lesz szet hendi):
Söderling, R - Youzhny, M   2 (3,10)  :noway:
Tét:   140,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   3,10
Lehetséges kifizetés:   434,00