Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Régebben én is tétemeléses módszerrel játszottam. 7 részre (körre) osztottam a bankomat, úgy hogy minden következő tét az előző 1,4-szerese volt. Ezt excellbe számoltam. Ha nőtt a bank, akkor nőtt a tét is arányosan. 1,72-es oddsnál a következő tét visszahozta az előző buktát (pl:1. tét: 1 egység bukta, 2.tét:1,4 ->1,4*1,72=2,4). Nyilván ha több vesztes tippem volt, és már a 4. vagy 5. körnél jártam, akkor 1,72-es oddsal 1, 2,23-as oddsal 2 kört tudtam visszalépni.Ha már az 5. vagy 6., de volt úgy hogy a 4. rossz tipp után is már megremegett a kéz, ezért több részben próbáltam visszanyerni a korábbi veszteséget. Ezt csak javasolni tudom.

Idézetet írta: slow Dátum február 14, 2011, 11:34:44
Régebben én is tétemeléses módszerrel játszottam. 7 részre (körre) osztottam a bankomat, úgy hogy minden következő tét az előző 1,4-szerese volt. Ezt excellbe számoltam. Ha nőtt a bank, akkor nőtt a tét is arányosan. 1,72-es oddsnál a következő tét visszahozta az előző buktát (pl:1. tét: 1 egység bukta, 2.tét:1,4 ->1,4*1,72=2,4). Nyilván ha több vesztes tippem volt, és már a 4. vagy 5. körnél jártam, akkor 1,72-es oddsal 1, 2,23-as oddsal 2 kört tudtam visszalépni.Ha már az 5. vagy 6., de volt úgy hogy a 4. rossz tipp után is már megremegett a kéz, ezért több részben próbáltam visszanyerni a korábbi veszteséget. Ezt csak javasolni tudom.
Most milyen stratégiával játszol?

Most mivel tippmixen tolom, ezért semmilyennel. Nincs kimondott bank, ezért a tét nagysága nagyban függ a tippek erősségétől és a pénztárcámtól :) Majd küldök fel pénzt a bet365-re és akkor a leírt stratégiával fogok játszani. Próbálkoztam mással is, de ez nálam működött és ez áll a legközelebb a játékstílusomhoz.

 a formatáblázatom(frissitve):
W-L-L-L-L-W-W-W-L-W-L-L-L-L-L-W-W-L-W-L-W-W-W-L-L-L-W-W-W-W
időrend balról jobbra(jobb oldalon a frissebb)
comeback óta 16 nyertes 15 vesztes szelvény. 38 nyertes 16 vesztes tipp(70,3%)
Végre a nyerőszériák is kezdenek nyúlni(pedig magasabb oddsokat játszom mint az elején...),és a bankom is duzzad.


Aris Thessaloniki - Manchester City Gólok száma 2,5   Under 2.5 (1,72)  0-0   :ok:  5.nyertes szeló zsinórban amióta magasabb oddsokra tértem át.Talán jobban utánanézek a meccseknek mint a "tutiknál"? Sajnos a kicsi bank miatt lassú víz partot mos szisztémával araszolgatunk,de müködik a dolog,ez a lényeg!
Tét:   100,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,72
Lehetséges kifizetés:   172,00
A görögök otthon nemzetközi porondon 42 éve veretlenek(25meccs),minden sorozat megszakad,de 1 biztos:szervezett védelemmel rendelkeznek.ezt már bizonyították a csoportmeccseken! Szoros meccs lesz,az under amúgy is jobban fizet,mint a rizikós vendéggyőzelem! (a city majd otthon harcolja ki a továbbjutást,a görög katlanban az x-nek is örülnek!)
a formatáblázatom(frissitve):
W-L-L-L-L-W-W-W-L-W-L-L-L-L-L-W-W-L-W-L-W-W-W-L-L-L-W-W-W-W-W
időrend balról jobbra(jobb oldalon a frissebb)
comeback óta 17 nyertes 15 vesztes szelvény. 39 nyertes 16 vesztes tipp(70,9%)

Mai első szeló:
Kleybanova, A - Groth, Jarmila Összes nyert szett   Groth, Jarmila 1.5 (1,45)  2-0  :noway:
Tét:   100,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,45
Lehetséges kifizetés:   145,00
Kleybanova gyengén játszott az első meccsen,Groth pedig van annyira jó játékos hogy megszorítsa,pláne ha formában van!
Szet hendi nélkül is jöhet,de így kisebb a rizikófaktor.

Mára egy igen erős tipp jó oddsal:

Marino, R - Cirstea, S Rendes játékidő   1 (1,72)  :ok:
Tét:   100,00  a Groth bukó miatt még 250ft téttel megtolva!
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,72
Lehetséges kifizetés:   172,00
Marino formában van,tehetséges játékos aki jön fel,kemény boritáson pedig a román ellenfele nem igazán teljesít jól(egyébként is gyengébb képeségű játékosnak tartom).Az első meccs eredményétől függően lehet mér rakok rá pénzt!

Úgy döntöttem beleásom magam pár egzotikusabb bajnokságba,bővítve kicsit a kört amire fogadhatok,mára már néztem is ki a dél-afrikai bajnokságból egy meccset:

Kaizer Chiefs - Moroka Swallows Rendes játékidő   1 (1,52)  :ok: 1-0(vagyis az under is jó lett volna)
Tét:   80,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,52
Lehetséges kifizetés:   121,60
a dél-afrikai tipsterek hazai csapat min.2-0-ás sikerét várják,a kaizer 3. a moroka 15.(utolsó elötti)a tabellán,idegenben a vendégek 8 meccsből 1-et tudtak megnyerni,és össz.4 gólt rúgni,a Kaizer otthon 6-ot nyert meg 13:6-os gólarányt produkálva.Az odds jónak tünik egy ilyen sima meccsért,pláne hogy a hazaiak még tepernek a pontokért(5 pont az előnye az 1.helyezett Orlando Pirates-nek! A Kaizers profi jugoszláv edzővel nyomul,a kapusuk 100.klubmeccsét játsza majd és kapott gól nélkül szeretné ezt ünnepelni. A Moroka honlapján a szurkolók szavazhatnak hogy milyen felállással játszik szerintük jobban a csapat.  :)  Vannak sérültek mindkét oldalon,a kaizer-nél 2 zimbabwei csatár is,de tudásbeli,taktikai,és formai előny is a hazai csapat mellett szól.Jelemző a dél-afrikai bajnokságra az átlag feletti döntetlen,és a kevés rugott gól.Egy under 2,5 is jó tippnek tünik!
A dél-afrikain kivül figyelni szeretnék még az indonéz,maláj,szingapúri és argentin bajnokságra is.(olyan bajnokságokat próbáltam kiválasztani ahol nem kiegyenlített a mezőny,és a jobb csapatok hozni szokták a meccseiket,ez leginkább az indonéz bajnokságra jellemző,amolyan ázsiai portugál bajnokság 2-3 meghatározó csapattal,sok góllal)

a formatáblázatom(frissitve):
W-L-L-L-L-W-W-W-L-W-L-L-L-L-L-W-W-L-W-L-W-W-W-L-L-L-W-W-W-W-W-L-W-W
időrend balról jobbra(jobb oldalon a frissebb)
comeback óta 19 nyertes 16 vesztes szelvény. 41 nyertes 17 vesztes tipp(70,68%)

Nem semmi kinálat van mára! Alig győzök csemegézni! Ezekből próbálok jól választani:
12:00 Tursunov, D - Ljubicic, I 2 1,67 *
13:30 Roger-Vasselin, E - Berdych, T 2 1,18
14:30 Kamke, T - Llodra, M 2 1,36 ****   Llodra nagyon erős tipp!
17:00 Querrey, S - Dabul, B 1 1,27
17:45 Almagro, N - Mayer, Leonardo 1 1,23
18:30 Söderling, R - Mahut, N 1 1,17 *
19:30 Simon, G - Youzhny, M 2 1,80 hendivel fogadható Juzsnij

12:30 Geylang United FC - Etoile FC 2 1,80 elindult a szingapúri bajnokság,a vendég a tavalyi bajnok,az 5.ellen.
Még azért érdemes várni hogy körvonalazodjanak az erőviszonyok,a hivatalos honlapok pl. még októberben voltak frissitve, fogalmam sincs az átigazolásokról!
19:00 Bate Borisov - Paris SG 2 2,20 v.PSG gólt lő
19:00 Napoli - Villarreal 2 DNB 2,45  X2 1,70 *  Ezt gondolom még nagyon jónak! Miért is nem a Milan mögött hajtó Napoli-t tartom esélyesnek? Pont ezért! Nekik a Serie A bajnoki cím mindennél többet jelentene! Nagyon jó a csapat,de nemzetközi porondon a spanyolok tapasztaltabbak az elmúlt éveket nézve(és sikeresebbek),a napoli pedig nem motivált,nem veszik komolyan!(6 európa liga meccsből 1-et nyertek meg! Az ucsó meccsen egy Cavani gólnak a Steaua ellen,köszönhetik hogy továbbjutottak)
19:00 Beşiktaş A.Ş. - Dinamo Kijev 2 DNB 2,22 X2 1,60 * A Kijev nagyon jó csapat,jó igazolásokkal(és nem csak Sevcsenkóra gondolok! A Besiktas pedig hiába igazolt jól,a támadósorral nincs is baj(Nihat hiányzó lesz),de a védelme csapnivaló! Nagyon rosszul teljesítenek a török élvonalban! DNB-vel levédve is jó az odds!
19:00 Lech Poznań - S.C. Braga poznan gólt lő 1,28 v. over 1,5 1,33 *
A lengyelek alul,a Braga túlértékelt! Tavaly jó volt a Braga,de azóta rosszul igazolt,fontos játékosokat adott el,és nem az igazi már a csapat,az időjárás is a lengyeleknek fog kedvezni(a portugálok szétfagynak),jó lehet a hazai kétesély vagy a gólszerzés is!
19:00 SC Anderlecht - Ajax 2 2,95 x2  Anderlecht a belga bajnokságban betöltött dominanciája miatt túlértékelt,nemzetközi szinten az Ajax jobb náluk.
21:05 Sevilla - FC Porto 2 3,05 v.porto gólt lő
21:05 Sparta Praha - Liverpool x2
21:05 Young Boys - Zenit Szentpétervár over 1,5* v. 2 2,05** A Zenit nem akármilyen csapat,a sima vendég is jó lehet,de az over is benne van.
20:30 León de Huánuco - Junior Barranquilla 1 2,10 v. over  Libertadores kupa meccs ahol a hazai perui csapatot az idei meglepetéscsapatnak titulálják tipsterek, jól összerakott támadó focit játszó banda,a vendég kolumbiaiak sem rosszak,de nincsenek egy szinten.Jó rá az odds.

Tenisz szeló mára:
Söderling, R - Mahut, N   1 (1,17)  :ok:
Kamke, T - Llodra, M   2 (1,34)  :ok:
Tét:   350,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,57
Lehetséges kifizetés:   548,73

EL-re pedig:
Napoli - Villarreal Döntetlen esetén a tét visszajár   2 (2,55) 0-0
Tét:   80,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   2,55
Lehetséges kifizetés:   204,00

és egy lottószelvény kategóriájú 50ft-tal(a tippek jók csak kicsi az esély hogy mind jön!):
Sparta Praha - Liverpool   X2 (1,22)  :ok:
Young Boys - Zenit Szentpétervár Döntetlen esetén a tét visszajár   2 (1,46)  :noway:
SC Anderlecht - Ajax Döntetlen esetén a tét visszajár   2 (2,12)  :ok:
Beşiktaş A.Ş. - Dinamo Kijev Gólok száma 1,5   Over 1.5 (1,30)  :ok:
Metalist Kharkiv - Bayer Leverkusen Vendég csapat gólt szerez (1=Igen, 2=Nem)   1 (1,22)  :ok:
Tét:   50,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   5,99
Lehetséges kifizetés:   299,45

egy tenisz dupla még:
Söderling, R - Mahut, N   1 (1,17)  :ok:
Stepanek, R - Raonic, M   2 (1,88)  :ok:
Tét:   100,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   2,20
Lehetséges kifizetés:   219,96

más hír: a szingapúri bajnokságban a tavalyi bajnok Etoile FC idegenben 2-0ra hozta a meccset(1,80 volt az oddsa)

Llodra hozta a kötelezőt 6-3,6-4-re,így a fő szelomon már csak Söderling kell.

a formatáblázatom(frissitve):
W-L-L-L-L-W-W-W-L-W-L-L-L-L-L-W-W-L-W-L-W-W-W-L-L-L-W-W-W-W-W-L-W-W-W-L-W
időrend balról jobbra(jobb oldalon a frissebb)
comeback óta 21 nyertes 17 vesztes szelvény. 48 nyertes 18 vesztes tipp(72,7%)

Holnapra:
1860 München - Augsburg Gólok száma 2,5   Under 2.5 (1,80) 0-2  :ok:
Tét:   150,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,80
Lehetséges kifizetés:   270,00

valamint a szingapúri nyitóforduló ucsó meccsén a tavalyi 2. a 6. ellen játszik,a gáz hogy szerintem még a bukik sem tudják merre hány óra szingapúrban! Az oddsa a tavalyi bajnoknak is 1,80 volt idegenben a mai sima meccsen,itt szintén ennyit adnak.Sok az under,a tipsterek is egy 0-1-et tartanak legvalószínübb eredménynek.(ez sajna nem fogadható a unibeten)

12:30 Gombak United FC - Tampines Rovers FC 2 1,80  még ezt is kihagyjuk.