Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


24.fogadás
visszahozandó tétek :-500,-500,-550

tiltólistára raktam ugyan a triplákat,de ezt bevállalom.Furcsa a 8-0 után de a magyar henditől félek a legjobban..

San Marino - Magyarország (2-0)Regular Time   2 (1,45)0-3  :ok:
Svédország - Finnország   1 (1,28) 5-0  :ok:
Finnek nem voltak vmi meggyözőek a legutóbbi san marino elleni meccsen (1 góllal nyertek),a svédeknek minden pont számít hogy legjobb másodikként továbbmehessenek!
Cuba - Mexikó   2 (1,12) 0-5  :ok:
úgy 5 gólnyi különbség van a 2 csapat között,kubában max röpisek mutatnak vmit labdajátékokból.
Tét:   600,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   2,08
Lehetséges kifizetés:   1247,23

25.fogadás   egyenleg:+338
visszahozandó tétek :-500,-300

2 tehetséges női teniszezőre fogadunk ma,ellenfelük legyőzhető.Az elöző fogadás ucsó meccsének benéztem a dátumát,csütörtökön játszák a mexikó-kubát.addig nem emelünk tétet.
Lisicki, S - Flipkens, K   1 (1,50) 7-5,7-6  :ok:
Marino, R - Fujiwara, R   1 (1,30) 6-1,6-2  :ok:
Tét:   200,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,95
Lehetséges kifizetés:   390,00

statisztika: női tenisz   129fogadás   99 nyertes   76,744%

Idei rekordom 17 nyertes tipp egymás után.(képen az excel táblámból),ez márciusban volt.
Most 11nél járok,szeretném megdönteni! (15ig jutottam,az amcsik bebuktatták a szép sorom!)

26.fogadás  egyenleg: +811(frissitve a 26.fogadás nyereményével természetesen)
élő
Oroszország-Bulgária férfi röplabda 1.szett 15-5-ös állásnál:
Oroszország nyeri a 2.szettet 1,20 tét 600ft várható nyeremény 720ft  :ok:
később mivel igen leengedtek az oroszok tudtam még 2,60ért is fogadni az orosz szettgyőzelemre,így végül tisztán 473ft nyereményt hozott a szettgyőzelmük!  :great:
Óriási különbség van a 2 csapat között,sima 3-0 lesz az oroszoknak,ezért még arra is raktam egy kis pénzt hogy nem lesz 5.szett!

27.fogadás   egyenleg:+611
Los Angeles Galaxy - Toronto FC   1 (1,35) 2-2  :noway:
A norvég fogadási szisztéma szerint most nyeretni kell a galaxy-t(legutóbb a washingtonnal ixeltek,most pedig otthon játszanak),nem szoktak 2x egymás után pontot veszteni,a Toronto amúgy nem egy veszélyes csapat(15.hely 14 meccsből 2 győzelem 13:23as gólarány).
USA - Panama   1 (1,18) 1-2 mekkora égés!!  :noway: :crazy:
Ezt az amcsiknak csak elbénázni lehet(volt már rá példa két éve 1-1 volt,de nem ez a jellemző),2-0 lesz szerintem.
Nincs meg a kettes odds,de nem kötök csak azért triplát hogy meglegyen(ugye 28%ban jöttek a tripláim,ezért tiltólistára kerültek)
Tét:   200,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,59
Lehetséges kifizetés:   318,60

28.fogadás   egyenleg:

AIK - Malmö FF   X2 (1,40) Sajna a svéd bajnokság is tiltólistára kerül,elég kiszámíthatatlan!  :noway:
A hazaiak nem meggyözőek idén,a Malmő sem pörög úgy mint tavaly,de mindenképpen formailag náluk az előny.A vendégek egy kupameccsel melegítettek ahol 3-0ra nyertek,előtte pedig idegenben x-eltek.Az AIK az ucsó 5 meccsből 4-et elvesztett.
FC Espoo - AC Oulu   2 (1,47)  :ok:
finn 2.osztály,egy kifejezetten kiszámítható bajnokság,sok a gól,az esélyesek hozzák a meccseket.
Formai,játékbeli,és jókora helyezésbeli különbség a hawai hangzású vendégek mellett szól!
Tét:   400,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   2,06
Lehetséges kifizetés:   823,20

Bármi is legyen a szavazás végeredménye, remélem sokáig írsz még!  :beerchug:

Következmények nélküli a szavazás! Nem teszem tőle függővé a naplóm létét!  :beerchug:
Idézetet írta: almafa Dátum június 12, 2011, 11:07:09
Bármi is legyen a szavazás végeredménye, remélem sokáig írsz még!  :beerchug:

29.fogadás  egyenleg:+578
Köszönöm a 21ezres látogogatottságot!
Stepanek, R - Fleming, Colin   1 (1,05)  :ok:  6-3,6-4
Fleming páros játékos,szolóban semmit nem tud felmutatni,(sokszázadik helyen rangsorolt),Stepanek azért még Nadaltól is tudott szettet nyerni,ez nagyon nem kérdés!
Kvitova, Petra - Sevastova, A   1 (1,14) 2-1  :ok:
Formailag óriási különbség van a két játékos között,ezt az oddsmesterek is látják.Kvitova szerintem leveri a pályáról!
Tét:   730,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,20
Lehetséges kifizetés:   873,81

Mint látjátok stratégiát váltottam.Titti7 kedvet adott hogy próbára tegyem magam 1,20-as szorzókkal.
Ez az első probálkozásom 3.lépcsője volt,de nem írtam be a naplóba az elözőeket.(most csatolom a táblát),úgy tünik megy ez!

30.fogadás


Ajax Lasnamäe - Trans Narva   2 (1,11)  :ok:
4 találkozás eddig 1-15ös gólarány és persze 4 Trans győzelem.Az észt ajax otthoni mérlege:6   0   1   5   2:16 ,nem a vendégek a legerősebb csapat az észteknél,de a hazaiaknak a leggyengébb ellen sincs esélyük!első fogadásom észt focira,ettől parázok,mert ismeretlen terep,de kedvenc tipster oldalam szerint 10/10-es erősségű tipp,otthon a trans 7-0ra nyert..
Lokomotiv Moszkva - Spartak Nalchik Döntetlen esetén a tét visszajár   1 (1,09)  :ok:
A lokomotiv hazai  mérlegével igen meggyöző,egyébként is elég sok pontot hulajtottak idegenben,ideje mutatni valamit! A vendégek nagyon sereghajtók,mindössze egy győzelmet találtak,azt sem idegenben.Egy DNB-vel azért levédve.
Tét:   900,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,21
Lehetséges kifizetés:   1088,91

Ha viszont egyszer beüt a krach, akkor meg kell törnöd a szisztémád, arra van valami terved?

Persze van.ilyenre számítani kell! A stratégia a következő lesz: ha bukok akkor ugye az induló tétet bukom ténylegesen.A következő kört olyan összeggel inditom hogy kb.3 kör után meglegyen a bukott kör tétje,itt le is állok,és úgy inditom a következő kört hogy minimális nyereséggel legyek.
Idézetet írta: almafa Dátum június 14, 2011, 07:40:38
Ha viszont egyszer beüt a krach, akkor meg kell törnöd a szisztémád, arra van valami terved?

Most néztem rá a haladó toplistára:egész szépen jöttek a tippek,a 4.helyen állok júniusban.
A vége még nagyon messze,és a dobogóra felférni szinte lehetetlen.(7-es oddsot adnék rá magamnak),pláne hogy szerintem az első 3 nem nagyon fog kockáztatni amíg fel nem jön nagyon rájuk valaki(én is így tennék),a pontkülönbség pedig elég nagy!

Nézem élőben a Tom Tomszk-Szpartak Moszkva meccset. a 20.perc környékén gondoltam megfogadom hogy a szpartak góljai 0,5 felett lesz,erre mire rákattintok beszürkül mert betalálnak!  ;D
Mivel nem kapcsoltak vissza,a hazaiak meg rákapcsoltak még mindig over gyanús meccsnek látom,ezért aprópénzel fogadtam egy over 1,5-öt  (odds 1,20)  :ok:
Nem gondoltam volna hogy csak a 90.percben hulik be a 2.gól(arra számítottam hogy a szpartak elbénázza a meccset,nálam ők NO BET,pedig az orosz bajnokságot a kiszámíthatóbbak közé sorolom,de a szpartak annyiszor vitt már buktába hogy őket max overre fogadom!)