Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én hülye jó ideig gondolkoztam egy női tenisz kombin amibe Zvonareva győzelme mellett beraktam Clijsters-et is,aki simán kikapott Opranditól(pedig ki akartam hagyni,de addig nézegettem a statisztikákat amig meggyőztem magam hogy jó lesz az! Tanulság: egy fogadó halgasson a megérzéseire!) Így ha jön is az ide beírt fogadásom,a mai nap csak nullán leszek! Bár egy fogadó annak is örüljön ha nem veszteséggel zár egy napot!

Idézetet írta: laudrup Dátum június 14, 2011, 00:04:32
30.fogadás  egyenleg +578


Ajax Lasnamäe - Trans Narva   2 (1,11) 85.percben 0-7 ezt már győztesnek tekintem!  :ok:
4 találkozás eddig 1-15ös gólarány és persze 4 Trans győzelem.Az észt ajax otthoni mérlege:6   0   1   5   2:16 ,nem a vendégek a legerősebb csapat az észteknél,de a hazaiaknak a leggyengébb ellen sincs esélyük!első fogadásom észt focira,ettől parázok,mert ismeretlen terep,de kedvenc tipster oldalam szerint 10/10-es erősségű tipp,otthon a trans 7-0ra nyert..
Lokomotiv Moszkva - Spartak Nalchik Döntetlen esetén a tét visszajár   1 (1,09) 3-1  :ok:
A lokomotiv hazai mérlegével igen meggyöző,egyébként is elég sok pontot hulajtottak idegenben,ideje mutatni valamit! A vendégek nagyon sereghajtók,mindössze egy győzelmet találtak,azt sem idegenben.Egy DNB-vel azért levédve.
Tét:   900,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,21
Lehetséges kifizetés:   1088,91
Itt szoktam kiszállni,de megyek még 1 kört a hülye női tenisz szelóm visszahozása miatt.

31.fogadás
1,20-as all in 5.lépcső


Malisse, X - Huta Galung, J   1 (1,18)
Azarenka és wickmayer is szóba került az amcsik mellé,de Malisse tettem végül.Ahogy Falla-t elintézte az első körben az igen meggyöző volt!
Én a két williams lányt is nyeretném ha nem kaptak volna igen nivós ellenfelet(ivanovic ill.Zvonareva),kihagyások ide v. oda a női mezőnyben fizikális adottságaik miatt bárkit leüthetnek a pályáról! Nem szabad leírni őket!
Guadeloupe - USA   2 (1,08) 0-1 :ok:
Egyet már égtek az arany kupán Panama ellen,most biztos odateszik magukat hogy egy magabiztos győzelemmel vágjanak vissza a kritikákra!
Tét:   1090,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,27
Lehetséges kifizetés:   1389,10

Ebben az amcsi focicsapatban annyi potencia van mint egy 90éves vénemberben! Söprűnek volt igaza mikor underra játszotta a meccset! Máris nézem milyen oddsa van hogy a mexikói csapat nyeri az arany kupát,mert nem lesz ellenfelük! A unibeten nincs fenn jelenleg ez a fogadás.
Az érdekes hogy az első copa america meccsét idegenben Chile ellen játsza mexikó és a győzelmi oddsa 4,20! Ez dupla esélyben is elég value bet lesz szerintem! (júl.5.-én),az hogy mexikó nyeri a copa america-t 22-es oddsa van. Az argentin és brazil csapatot barátságos meccsen láttam játszani,van mit javulniuk taktikailag ha oda akarnak érni a végére,chile,uruguay,paraguay nem rossz de egy arany kupa győzelemmel a tarsolyukban a mexikói csapat is az esélyesek között van szerintem!(uruguay oddsa is 18,argentin ill.brazil győzelmet 2 körüli oddsokért felesleges fogadni.Egy uruguay-mexikó végső győztest viszont lehet megfogadok,még kis pénzzel is szép hozam ha bejön!

Wickmayer és Azarenka simán hozta (wickmayer kevésbé simán 3 szettben),de ahogy kezdett Malisse... van kis para hogy reggel a nőkkel kellett volna előzékenyebbnek lenni és betenni a kombiba! Na ez már így marad,reméljük felpörög Malisse és leüti a hollandot!
Idézetet írta: laudrup Dátum június 14, 2011, 23:05:45
31.fogadás
1,20-as all in 5.lépcső


Malisse, X - Huta Galung, J   1 (1,18) 2-0  :ok:
Azarenka és wickmayer is szóba került az amcsik mellé,de Malisse tettem végül.Ahogy Falla-t elintézte az első körben az igen meggyöző volt!
Én a két williams lányt is nyeretném ha nem kaptak volna igen nivós ellenfelet(ivanovic ill.Zvonareva),kihagyások ide v. oda a női mezőnyben fizikális adottságaik miatt bárkit leüthetnek a pályáról! Nem szabad leírni őket!
Guadeloupe - USA   2 (1,08) 0-1 :ok:
Egyet már égtek az arany kupán Panama ellen,most biztos odateszik magukat hogy egy magabiztos győzelemmel vágjanak vissza a kritikákra!
Tét:   1090,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,27
Lehetséges kifizetés:   1389,10

5.lépcső után a sorozatot lezártam.
500ft-tal indult 1389ft-ttal zárult közel megháromszoroztam.
Egyenlegem +978
A következő sorozat 1000 ft-ttal indul majd.
Még élőben 2,05-ös oddsért megjátszottam hogy Malisse nyeri az első szettet,az is jött.(az első huta galung brék után )

32.fogadás

Malisse, X - Bogomolov JR, A   1 (1,18) 2-0  :ok:
Tét:   800,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,18
Lehetséges kifizetés:   944,00
dolgoztam ma.reggel csak megjátszottam gyorsan és bemásoltam,nem volt időm indokolni.
6-2,4-3nál félbeszakadt(gondolom esőszünet)holnap  10kor folytatják.

33.fogadás   egyenleg:+1122ft
a malisse meccset megnyertnek tekintve a következő lépcső:

Shamrock Rovers - Galway Utd.   1 (1,07) 4-0  :ok:
A galway idén még nem tudott nyerni,sőt gólt is csak 1-et rúgott,nem az első osztályba való csapat,a shamrock vezeti a bajnokságot,meggyöző teljesitménnyel,otthon több góllal kell nyerniük!
Dancevic, F - Crugnola, M   1 (1,15) 3-0  :ok:
ezen gondolkoztam,végül láttam hogy Titti ezt a meccset játszotta,ez meggyőzött hogy jó választás.
(röplabda világligán gondolkoztam-olasz győzelmen 1,12ért de mivel eddig minden meccsüket nyerték,és nem ismerem teljesen a kiírást,lehet már nem is kell nyerniük! Inkább kihagyom),és mást nem találtam a kinálatban.(Bagdhatis győzelmet még 1,20ért ,de ő nincs igazán formában.)
Tét:   950,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,23
Lehetséges kifizetés:   1168,98

statisztika:
ír foci 15 fogadás 12 nyertes 80%
férfi tenisz 191 fogadás 134 nyertes 70,1%

34.fogadás   egyenleg:+1340
all in 3.lépcső
Mexico U17 - North Korea U17 Döntetlen esetén a tét visszajár   1 (1,18) 3-1  :ok:
Mexikó ad otthont a 2011-es u17es vb-nek.Azon túl hogy hazai környezetben játszanak még jó csapatuk is van.Jól is szoktak szerepelni a korosztályos vb-ken.
2 éve a nigériában rendezett vb-n a csoportmeccseken a későbbi meglepetéscsapat,és győztes svájctól kaptak csak ki.(japánt és braziliát is legyőzték),a kieséses szakaszban dél-korea tizenegyespárbajban ütötte ki őket.
legutóbb amikor az amerikai kontinensen rendezték a vb-t(2005 Peru),Mexikó nyert.
Észak-korea 2009-ben nem jutott ki,2007-ben a koreai rendezésü tornán leixeltek az angolokkal,majd kaptak egy hatost a braziloktól,és legyőzték 1-0ra  a pofozógép új-zélandot.a következő körben a spanyolok sima 3-0-lal búcsúztatták őket!
szerintem nem kérdés,de azért DNB-vel levédve! Normál oddsa a mexikói győzelemnek 1,52
Tét:   1170,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,18
Lehetséges kifizetés:   1380,60

35.fogadás  egyenleg +1560ft
all in 4.lépcső
feladtam ezt is mert holnap dolgozom,utána pedig 2 napig nem leszek gépközelben

Rwanda U17 - England U17 Döntetlen esetén a tét visszajár   2 (1,10) 0-2  :ok:
Még az erőviszonyok nem látszanak az ifi vb-n,de nehezen tudom elképzelni hogy az angol utánpótlás kikapjon a Rwandaitól.
Mexikó - Guatemala   1 (1,10)   2-1  :ok:
Ez nem kérdés,mexikó nyeri az arany kupát,ahhoz pedig ezt az akadályt simán venni fogja.3-0 a tippem.
Tét:   1380,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,21
Lehetséges kifizetés:   1669,80

Függetlenül az angol u17 meccstől amúgy is lezárnám a 4.lépcső után az all in sort.Ime a következő 1.lépcsője:
36.fogadás    egyenleg: +1728ft

Chakvetadze, A - Sharapova, M   2 (1,04)
Mariát sokan,köztük én is,a végső győzelemre is esélyesnek tartják.
Soeda, G - Tsonga, J-W   2 (1,04)
Tsonga ide készül már egy ideje,sokáig szeretne jutni,én is adok még neki pár kört!
Monfils, G - Bachinger, M   1 (1,08)
Monfi jó ágon van a 16ig egyetlen nehéz ellenfele Tipsarevic lehet(ha addig ki nem esik..),ő sem az első körben fog elvérezni,pláne egy challengeres ellenféltől kikapva!
Tét:   1000,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,17
Lehetséges kifizetés:   1168,13

37.fogadás
1,20 all in 4.sorozat 2.lépcső

Mexikó - Honduras   1X (1,06) hosz.u. 2-0  :ok:
Nem kérdés,kétesélyben nem hordoz túl nagy kockázatot,így még ha büntetökkel dől el is nyertes lesz a tipp(arra hogy mexikó jut tovább 0,1-el kisebb az odds)
Spanyolország U21 - Fehéroroszország U21 Melyik csapat jut tovább?   1 (1,10) hosszabítás után 3-1  :ok:
barátságos meccsen játszottak 1-1-et,tétmeccsen a spanyol fiatalok nem szórakozzák el,a csoportmeccsek eredményei alapján nem látok esélyt rá hogy a fehéroroszok menjenek tovább.
(izlandot verték 2-0-ra,kikaptak svájctól 3-0ra,dániától 2-1re.A svájciakra érdemes odafigyelni,a csapat gerincét az u17-es vb-n meglepetést okozott játékosok alkotják(2 éve svájc nyert!),azóta kinőtték az u17-es korosztályt és riogatják az u21-es berkeket)
Tét:   1180,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,17
Lehetséges kifizetés:   1375,88

szándékosan nem kötöttem hozzá harmadikat,próbálok ragaszkodni ahhoz hogy 1 max 2 esemény,lehet így pár tizeddel 1,2 alatt maradok,de mint többször is hangsúlyoztam már a triplákkal csak a fogadóirodák nyernek hosszú távon!
A 4-es 5-ös kötésekben pedig egyáltalán nem hiszek még 1,03-mas körüli oddsoknál sem!! Néha kötök triplát de próbálom kerülni!
Szoló vagy dupla! Eddig engem igazol!
Az eddigi 4 sorozat lezárt 14 nyertes szelvénye 28 nyertes tippje 0 vesztes szelvénnyel és 0 vesztes tippel azt igazolja hogy a szelvényenkénti kereken kettes átlag esemény kevesebb kockázatot hordoz!
Az alábbi tippeket néztem még ki,ezekből válogattam a megkötött kettőt:
14:05 Date-Krumm, K - Williams, Venus 2 1,04***
15:40 Del Potro, J M - Rochus, Olivier 1 1,10
15:40 Monfils, G - Zemlja, G 1 1,08*
13:05 Bondarenko, Alona - Gajdosova, J 2 1,22
17:05 Kvitova, Petra - Keothavong, A 1 1,05*

17:30 Krylya Sovetov Samara - Anzsi Mahacskala x2*
18:00 Spanyolország U21 - Fehéroroszország U21 továbbjutó 1 1,10**
04:00 Mexikó - Honduras továbbjutó 1 1,05*
22:00 Uruguay U17 - Rwanda U17 1 1,22

38.fogadás
Élő  10.percben 0-1-es Anzsi vezetésnél
Krylya Sovetov Samara - Anzsi Mahacskala 2 0-3
tét    250 Ft   odds 1,53   
várható nyeremény 382ft

Azóta már 0-2  a 18.percben

39.fogadás    egyenleg +3034
Élő fogadások
ezt terveztem a 4.sorozat 3.lépcsőjének,csak kicsit magasabbra sikerült az odds.Így inkább sima élő,nem számít a sorozatba.(Elvégre 1,20 all in a neve)
Krylya Sovetov Samara - Anzsi Mahacskala 2    1,13   
Lengyelország Női - Lettország Női HendikepHandicap. Hosszabbítással együtt. Az Ön fogadása: Lettország Női +5.5   1,45   
'
Az Ön fogadása: dupla    1 375 Ft    1,64 várható nyeremény 2275 Ft

40.fogadás

élő

Lengyelország Női - Lettország Női HendikepHandicap. Hosszabbítással együtt. Az Ön fogadása: Egyszeri, Lettország Női 5.5    400 Ft    1,27       508 Ft

Tegnap az egész havi profitom megdupláztam,így igen szépen állok.
Hogy még jobb legyen a tegnapi nap mérlege,a haladó fogadók toplistáján is dobogós helyre léptem előre !
Mára ezekből választok majd 1-2 eseményt:
15:35 Dimitrov, G - Tsonga, J-W 2 1,15**
Ezt tartom a legerősebb tippnek,még Serenaban sem bízom ennyire!
09:55 Halep, S - Williams, Serena 2 1,07
13:05 Johansson, Mathilde - Goerges, J 2 1,11
Mathilde tud meglepit okozni,Julia meg hektikusan játszani ,de mostanában szépen alakít,igaz kemény borításon hozta inkább az eredményeket,első körben kihagynám!
13:05 Wickmayer, Y - Tatishvili, A 1 1,14
"Wicky" sem igazi fűves csaj,de ellenfele verhető!
15:05 Hlavackova, A - Gajdosova, J 2 1,26
Gajdosova simán hozza véleményem szerint!
16:35 Robson, L - Sharapova, M 2 1,03
Angol fórumon irták hogy a Robson igen motivált,és megszoríthatja Mariát,de én nem hinném! Ő tényleg füvön szokta a legnagyobb alakításait hozni.
14:05 Mayer, Florian - Malisse, X 2 1,68*
Malisse sokkal jobb játékos füvön ,és formailag is minden mellette szól.
Na Li - Lisicki, S 2 hendivel+1,5 1,53*
Idén már egyszer legyőzte Lisicki a kínait,most is le fogja szerintem! Fűvön nagyon tarol mostanság a német csaj!