Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


40.fogadás   egyenleg: +3409 Ft

Csak szoló lett,nem látom értelmét hogy hozzá kössek egy 1,03-1,04-es szorzós meccset plusz 40-50ft nyereményért,ha esetleg meglepi lesz akkor az vigye el a szelvényt! Megjátszom szolóban a számomra legerősebb mai tippet,nincs 1,20 csak 1,15 de örülök hogy ilyen hosszú ideje tart a sorozatom és ne egy 1,03-mas oddson bukjon el!
Dimitrov, G - Tsonga, J-W   2 (1,15) 1-3  :ok:
Tét:   1400,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,15
Lehetséges kifizetés:   1610,00
Az első szett után(dimitrov nyerte) meg tudtam 1,60ért is fogadni a Tsonga győzelmet,így elég szép profitot hozott!

41.fogadás   egyenleg +3827

Ma is szolózunk! Gondolkoztam 1,06-os oddsokon is,de az odds ellenére ezt érzem mára a legerősebbnek.Korábban is irtam hogy a hosszú pihenő miatt kicsit lebecsülik a williams lányokat,de nem szabad lebecsülni az évek alatt nem nagyon kopott fizikai adottságaikat! Férfi erővel a női mezönyben igen jól lehet boldogulni! Sanchez nem rossz teniszező de nincsenek egy szinten,(Rebecca Marino is le tudta győzni,igaz igen tehetségesnek tartom a kanadai lányt de akkor is! Bartolitól simán kikapott).Venus pedig melegített Eastbourne-ben Wimbledonra és igen nehéz sorosolással  Ivanovic-ot és Petkovicot is le kellett győznie,végül 3 szettben Hantuchova tudta legyőzni,itt viszont még nincs neki vége,nem ilyen ellenfél tudja őt kiütni!
Martinez Sanchez, M J - Williams, Venus   2 (1,26) 0-6,2-6  :great:
Tét:   1610,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,26
Lehetséges kifizetés:   2028,60

Elég részletes statisztikákat vezetek,szemezgettem kicsit:
Akik mindig nyertek amikor rájuk fogadtam(min.3 fogadás felettiek)
Glasgow Rangers 7/7
Söderling 5/5
Monfils 4/4
Julian De Bakker 4/4
Azarenka 4/4
Zvonareva 4/4
Sparta Praha 4/4

A leghálátlanabbak:
Montanes 3/0
Benfica 5/1
Almagro 4/1
Gulbis 4/1

Legtöbbször fogadott:
ajax   11
Shamrock Rovers   10
Tipsarevic   9
Porto    9
Trabzonspor   9
Manchester city   8
Marino, Rebecca   8
Zenit Szentpétervár   8
Raonic, Milos   8
real madrid    8

Legeredményesebb bajnokságok,sportágak:
Skót premiere liga 83,33%
Röplabda 83,33%
Női tenisz 77,5%
Török első liga 75%
Holland Erstee 71,8%
Férfi tenisz 70,98%
Kosárlabda 70,9%

Ennek a sornak a végén az angol,spanyol és francia első osztály áll..

Első szettet 6-0ra hozta a Venus leányzó!
A másodikat meg 6-2re,kisestélyiben simán hozta a kötelezőt! Ennek a reális oddsa 1,05 lett volna egy éve, most is alacsonyabb lett volna valószerűbb,de ezért sosem emelnék panaszt! Biztosnak éreztem,jött is nagyon-nagyon simán!


Idézetet írta: laudrup Dátum június 24, 2011, 09:11:06
41.fogadás

Ma is szolózunk! Gondolkoztam 1,06-os oddsokon is,de az odds ellenére ezt érzem mára a legerősebbnek.Korábban is irtam hogy a hosszú pihenő miatt kicsit lebecsülik a williams lányokat,de nem szabad lebecsülni az évek alatt nem nagyon kopott fizikai adottságaikat! Férfi erővel a női mezönyben igen jól lehet boldogulni! Sanchez nem rossz teniszező de nincsenek egy szinten,(Rebecca Marino is le tudta győzni,igaz igen tehetségesnek tartom a kanadai lányt de akkor is! Bartolitól simán kikapott).Venus pedig melegített Eastbourne-ben Wimbledonra és igen nehéz sorosolással  Ivanovic-ot és Petkovicot is le kellett győznie,végül 3 szettben Hantuchova tudta legyőzni,itt viszont még nincs neki vége,nem ilyen ellenfél tudja őt kiütni!
Martinez Sanchez, M J - Williams, Venus   2 (1,26)
Tét:   1610,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,26
Lehetséges kifizetés:   2028,60

42.fogadás
1,20 all in 5.sorozat 1.lépcső
A 4.sorozatot lezártam(alaptét duplázása nagyjából a cél),4 sikeres lépcső után.
Az 5.sorozatot 1200ft-tal kezdem.

Jamaica U17 - France U17 Döntetlen esetén a tét visszajár   2 (1,05) 1-1
Nem rosszak a franciák,és nem focizták még ki magukat.Sima vendég a reális,de ha esetleg a reggae fiúk megkinálják őket egy kis fűvel és bekábulnak megint a végére,egy DNB-vel legyen az X levédve!  ;)
Lisicki, S - Doi, M   1 (1,12) 2-0  :ok:
Két meglepetés csaj egymás ellen.Nem kérdés ki a befutó: Lisicki idén füvön megállithatatlan! 8-ból 8-at nyert gyepen,ellenfele Misaki Doi nem tudott olyan ellenfeleket leütni simán a pályáról mint a német,nem hiszem hogy ő okoz itt újabb meglepit.Lisicki nagyszerű idén,nem akarom elkiabálni de a torna meglepetésembere lehet!
Tét:   1200,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,18
Lehetséges kifizetés:   1411,20 max.1344 a francia DNB miatt

Tsonga-n is gondolkoztam,de a 417.ellenfele Fernando Gonzales alias "Gonzo" a külföldi fórumok szerint igen veszélyes füvön(sőt két éve a US openen keményboritáson le is győzte Tsonga-t),Gonzo feketébb ló nekem mint a japán Misaki csajszi! Lisickit biztosabbnak érzem!

43.fogadás  egyenleg +3971
1,20 all in 5.sorozat 2.lépcső

Panama U17 - Germany U17   2 (1,20) 0-2  :ok:
Nincs levédés X-re,de úgy érzem nem kockázatos!
(ecuadort 6-1re ütötték ki,és ez az ecuador is legyőzte panamát 2-1re).
Az egyik legtaktikusabban játszó ifi csapat a mexikói VB-n a germán!
Tét:   1350,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,20
Lehetséges kifizetés:   1620,00

Sorozaton kivül,mert tetszik a tipp,és nagyon value bet!!


FK Krasnodar - Anzsi Mahacskala Döntetlen esetén a tét visszajár   2 (1,78) 2-2 dvá-dvá
Sima oddsa 2,5,pedig legutóbb a hasonló képességű Krilja Szovjetovnak idegenben hármat vertek.
Roberto Carlos-ék kezdenek összeállni,és Tardelli nélkül jobban játszanak(most sem lesz a csatár)
Nem értem a bukikat miért adnak folyamatosan nagy oddsokat az Anzsira?! Nem látják hogy mi folyik ott? Amolyan orosz chelsea lesz a csapatból kicsiben.
Tét:   400,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,78
Lehetséges kifizetés:   712,00

Június 12.-e óta nincs a naplómban vesztes tipp.Az bizony már 2 hete volt,azóta több mint 20 nyertes tippet írtam be.Volt két necces ahol a draw no bet opció mentette meg a tétem,de vesztes azóta nem volt!(az még a régi szisztéma szerint megjátszott 2,0 oddsú szeló volt).
Remélem sokan követtek és megjátszották a beírt tippjeim!

Ez már döfi!
Ha 4 hónap múlva is tudsz havi megközelítőleg
20 jó tippet, úgy hogy a vesztes szelvényeket
visszanyerik akk szólj! :)

Idézetet írta: manyman Dátum június 26, 2011, 23:34:26
Ez már döfi!
Ha 4 hónap múlva is tudsz havi megközelítőleg
20 jó tippet, úgy hogy a vesztes szelvényeket
visszanyerik akk szólj! :)
Az azt megelöző két hét veszteségein felül az alap bank megháromszorozódott..
A biztosabb aprópénz a rizikósabb nagy lové helyett elve azért müködik.A lényeg hogy ne térjek el a vonaltól,mert mindig akkor jönnek a bukták!

Ebben az esetben jól csinálod, és egy nyereséges
szisztémát dolgoztál ki Te is.
Csak így tovább! :)

Június 45.fogadás Egyenleg +4591
Ez szintén value bet,nem része a sorozatnak:
Bartoli, Marion - Williams, Serena Összes nyert szett   Bartoli, Marion 1.5 (2,10)  :ok:
Bartoli nagyon jó formában játszik mostanság,a williams lányok ugyan magasan a legjobbak közé számítanak fűves pályán,de 1 szettre jó a Bartoli,sőt igen kétesélyes a meccs,simán benne van hogy Serenának itt van vége! A szett hendikep 2,10ért nagyon jó kis odds! Ajánlom!
Tét:   400,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   2,10
Lehetséges kifizetés:   840,00
Jó hír az első brék Bartolinak jött össze,ezzel 4-2,ha hozza a saját adogatását 5-2 neki!
Első szett is megvan már!
Még az első szett alatt megfogadtam a sima Bartoli győzelmet is 1,80-ért,így az is hozott egy kis aprót.Ma már nem is kockáztatok más fogadással,megvan a mai nyeremény.


Statisztika: női tenisz 140 fogadás 109 nyertes 77,85%
Marion Bartoli győzelmet 4-szer fogadtam,3-szor jött.


Sharapovát és Lisickit tartottam a két legerősebb tippnek mára,talán még Tsonga,de a 2 női meccsről lemaradtam(dolgoztam),Tsongán még gondolkozom a kezdésig.Ferrer helyezése alapján jobb de ő inkább salakos játékos,Tsonga brutális gyepen,és egyáltalán nem biztos hogy kiegyenlített meccs lesz.Ha a Tsonga daráló beindul akkor 3 sima szett lesz,ha Ferrer fel tud pörögni és felveszi kicsit a fűves ritmust akkor van keresnivalója.

Június 46.fogadás
1,20 all in 5.sorozat 3.lépcső

Nadal, Rafael - Fish, M   1 (1,12)  3-1  :ok:
5 találkozás 5 nadal győzelem(egyetlen szettet tudott eddig nyerni Fish Nadal ellen),de statisztikát félretéve nálam itt is Nadal Federer döntő lesz(következő körben valszeg Murray-Nadal,Federer-Djoko meccs lesz ha nem történik meglepi)
USA Női - Észak-Korea Női   1X (1,12)  2-0  :ok:
Elég szépen mutat az amcsi csajok formatáblázata(csak győzelmek zsinórban elég hosszú sorban),nem ismerem az észak-koreai csapatot,a dél-koreaiak a legutóbbi vb-n jól szerepeltek,most ki sem jutottak,nem hiszem hogy túl nagy múltja van a női focinak náluk(még a férfi csapat is igen botladozik),nem érzem kockázatosnak kétesélyben,mert még a döntetlen is meglepetés lenne!
De mentette már meg sokszor a kombimat egy kétesély v.egy DNB!
Tét:   1620,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,25
Lehetséges kifizetés:   2032,13

A sharapova,kvitova győzelmet is elég papírnak tartom,de a sokadik körben teniszben jóval többször borul a papírforma(pláne nőknél),a lisicki-bartoli is value bet bartoli +1,5 hendivel,de mint mindig a legerősebb tippeket választottam az 1,20 all in sorozatba,ezek közül lehet majd élőben játszok meg,egy sharo,kviti győzelem az első szet felénél is megfogadható még valszeg 1,10 körül ha jól játszanak.(ha rosszul akkor meg nem is biztos hogy meg kell!)

Nadal tegnap nem valami fényesen játszott a bokája miatt.

Idézetet írta: almafa Dátum június 28, 2011, 09:29:46
Nadal tegnap nem valami fényesen játszott a bokája miatt.
Remélem összerakják,van egy nap pihenője mert csak holnap játszanak a férfiak(ma csak női meccsek vannak,én is benéztem mikor megraktam,azt hittem ma lesz).
Ha rossz bokával is nyert,nem gyenge ellenfél ellen,holnap sem lesz gond.Sérülés mindig rizikófaktor a tenisznél sajna.
Néztem több oldalon is a sérüléslitákat wimbledonból,sehol nem szerepel Nadal,ezért gondoltam hogy nem komoly!