Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Oké, csak tudod az adrenalin miatt nem is érezhette a fájdalmat annyira, nem tudom, reméljük a legjobbakat.

Június 47.fogadás  egyenleg +5191
ÉLŐ
Lisicki-Bartoli 1.szett nyertese 1 1,40
tét: 1500Ft
nyeremény: 2100Ft

48.fogadás  egyenleg +5351
ÉLŐ
3.szett 3-1es szettállásnál Lisicki győzelem 1,10
tét 1600ft
nyeremény 1760Ft

Június 49.-50.fogadás  egyenleg +5915
Még délelőtt kötött két kombi sharapova,kvitova és USA női foci válogatott győzelmével:

Ma ezekből válogatok:
14:00 Nadal, Rafael - Fish, M 1 1,10
Nadal bokasérülése nem volt komoly,ezért lehet nyomni a sima 3-0-át is.
14:05 Tsonga, J-W - Federer, Roger 1 hendivel
Egyértelműen Federert tartják esélyesnek,nálam ez nem sima,sőt! Egy szettet biztos hozni tud,de a meglepi is benne van! Én kis pénzzel fogadtam rá hogy döntőbe jut(most 14.00 az oddsa,a tornagyőzelemnek 50,00)
15:00 Norvégia Női - Equatorial Guinea Women 1 1,04
ez nem kérdés,északon van múltja a női focinak,egyenlitői guineaban max a turbánnak a fejen van múltja..igaz ilyen oddsért lehet kihagyom..
22:00 Brazília U17 - Ecuador U17 1 1,33 v.1x
22:00 Uzbekistan U17 - Australia U17 1x or hendivel 1
Itt megtévesztő az utolsó új-zéland elleni meccs ahol 1-4 volt,mert akkor már továbbjutottak legyőzve csehországot és az USA-t.Ez sima egyes lesz,de nagyon jó az oddsa a kétesélynek!
01:00 Japan U17 - Új-Zéland U17 1x
A japcsik igen jól nyomják,még az argentinoknak is tudtak egy hármast vágni,a leengedett franciákkal ixeltek és megverték jamaicát.Az ausztrálok az üzbégeknek köszönhetik hogy itt vannak(na meg a gyenge amcsi - cseh párosnak),ez sima egyes.

Üzbég tényleg olyan sima? 1X-be gondolnám amúgy, kisebb kockázat.

Amúgy az Új-Zéland elleni 1-4 az a nyitó meccs volt.

Idézetet írta: Virpi Kuitunen Dátum június 29, 2011, 08:05:42
Amúgy az Új-Zéland elleni 1-4 az a nyitó meccs volt.
Tényleg a nyitó volt! Forditva volt az időrend ahol néztem..
Ettől függetlenül üzbég győzelmet várok,ott valami bibi lehetett mert az amcsik és a csehek ellen nagyon jól nyomták!
De nem őket fogom játszani,hanem a brazil,japán győzelmet kétesélyben ill.DNB-vel.Mindjárt írom is be.

Idézetet írta: laudrup Dátum június 29, 2011, 08:39:49
Tényleg a nyitó volt! Forditva volt az időrend ahol néztem..
Ettől függetlenül üzbég győzelmet várok,ott valami bibi lehetett mert az amcsik és a csehek ellen nagyon jól nyomták!
De nem őket fogom játszani,hanem a brazil,japán győzelmet kétesélyben ill.DNB-vel.Mindjárt írom is be.

Aha, brazilt azt én is fogom, 2 góllal minimum jobbak, mint Ecuador.

Június 51.fogadás   egyenleg +6229
Lezártam a sorozatot a nadal meccstől független és újat kezdtem (túl régóta nem volt vesztes tipp,kezdek óvatosabb lenni. Csodák nincsenek,húzhatom még 1 ideig hiba nélkül de nem a végtelenségig! Közelitek a 30 hiba nélküli tipphez zsinórban.Eddig 18 volt a rekordom.)

6.sorozat 1.lépcső

Brazília U17 - Ecuador U17 Döntetlen esetén a tét visszajár   1 (1,08) 2-0   :ok:
Ezt nem indokoltam de szerintem nem kell,Ecuador az igazán jó csapatok ellen elvérzik(németektől 6-ot kaptak),A felkészülési időszakban játszottak egymás ellen és 4-0 volt,még fogadtam is a meccsre!!
Japan U17 - Új-Zéland U17   1X (1,12) 6-0 !!   :ok:
Ezt indokoltam.De érdemes látni milyen utánpótlás képzés megy a japánoknál,nagyon precízen felépített rendszer,a J-leauge-ben pedig van pénz,egyre több külföldi játékos,és edző,már nem csak levezetni igazolnak oda a brazil exsztárok mint régen(persze nem első számú álma vágya annak aki sztár akar lenni!  ;)  )
Tét:   1500,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,21
Lehetséges kifizetés:   1814,40

Június 52.fogadás
Már elkezdték levinni az oddsát a holnapi kiszemeltemnek,ezért megteszem már most a japán meccs eredményétől függetlenül!
1,20 all in 6.sorozat 2.lépcső

UE Santa Coloma - Paksi SE   2 (1,25)  0-1 hát elég necces volt...  :ok:
Egy andorrai kis falu csapata(Coloma falu a fővárostól 2km-re),sokáig csak a tartalék csapat volt.
Illik gólokkal verni őket(tegnap még egy luxemburgi csapat is elintézte a másik andorrait)
Tét:   1820,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,25
Lehetséges kifizetés:   2275,00

statisztika: európa liga 34 fogadás 22 nyertes 64,7%
egy adat amire büszke vagyok: 2011.június 2.-án a unibet bankom 697ft volt.Ebből csináltam mindenféle befizetés nélkül eddig 5915ft tiszta hasznot a hónapban!!
Ha a 2 függő fogadás nyertes lesz(japcsi és paksi győzelem),akkor a bankom 10x-ét kerestem meg júniusban! Ha nem is nagy pénz a 7k de az arány nálam azt jelenti hogy életem legsikeresebb sportfogadási hónapját zárom!

Neked is kijár a hatalmas gratuláció! :beerchug:

(Csak azért, mert nem olyan nagy téten nyomod, mint Titti, legalább olyan ügyesen csinálod ezt a sorozatot)

Köszönöm!
Nyomnám én nagyobb téttel,de mint írtam 697ft volt a bankom amikor elkezdtem!
Alapelvem pedig hogy családi kasszából ilyenre nem veszünk el!!

Idézetet írta: almafa Dátum június 30, 2011, 09:45:24
Neked is kijár a hatalmas gratuláció! :beerchug:

(Csak azért, mert nem olyan nagy téten nyomod, mint Titti, legalább olyan ügyesen csinálod ezt a sorozatot)

Július 1.fogadás
1,20 all in 6.sorozat 3.lépcső
Mexico U17 - Panama U17   1 (1,25) 2-0  :ok:
A vb házigazdáinak ez kötelező gyözelem,Panama kikapott ecuadortól,és a németektől is,igaz nem kaptak sok gólt,de támadásban sem mutattak semmit(2gól/3meccs).Mexikó nyerte az eddigi meccseket 8 gólt rugva(hollandiát,észak-koreát,és kongót győzték le).Jobban őrülnék egy 1,15 körüli DNB opciónak,de arra csak 1,05-öt adnak a bukik,ez is mutatja hogy mennyire egyértelmű az elvárás!
Tét:   2250,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,25
Lehetséges kifizetés:   2812,50

Paksra raktam még fel  pénzt(összesen 4ezret),így gondolkoztam hogy zárom a sorozatot,de a következőt amúgy is 2ezer körüli téttel indítottam volna,akkor mindegy ha ezt folytatom!

Július 2.fogadás
1,20 all in 6.sorozat 4.lépcső

Argentina - Bolivia   1 (1,08) 1-1  :noway:
Bár szerintem még nincs formában az argentin csapat,de ez a bolivía igen harmatos,otthon illik legalább egy gólt összekaparni ellenük Messiéknek!
Japán Női - Mexico Women   1X (1,12) 4-0   :ok:
Gondolkoztam hogy angol vagy japán győzelmet fogadjak,de az angolok nagyon hektikusan fociznak,a japánok szervezettebbek, okosan,nagyképűség nélkül játszanak! Ha nem is lesz olyan sima mint az u17-es fiúcsapat a vb-n(6-0 új-zélandnak),de győzelmet várok a gésáktól!
Tét:   2820,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,21
Lehetséges kifizetés:   3411,07

Júniusi számvetés
Tiszta nyereség: 7439Ft  (az induló bankom megtízszereztem!!)
Hihetetlenül megtépázott bankkal vágtam neki a hónapnak,buki buster 9 szisztémát kezdtem el miután papíron a legjobban müködött a magas oddsoknál,2-es átlagú kombikkal próbálkozva.
Kezdett is alakulni,de igen lassan hízott csak a bankom.Ekkor Titti elindította az 1,20-as sorozatát,amelyet elöszőr naplón kivül próbálgattam(de élesben),aztán a 3.lépcsőnél párhuzamosan elkezdtem nyomni a buster9-el,majd a sikeresége után leálltam a buster9el,és azóta nem volt vesztes tippem.Ez június 12.-e volt!
Főleg focira és teniszre fogadtam.A buster-es szisztéma tippjeit is beleszámolva a statisztikám:
82 tippelt esemény 65 nyertes,79%-os eredményesség a bukott tippek 99%-ban 1,5 felettiek voltak.Az 1,20 alattiak pedig 99%-ban jöttek.
A haladó fogadók tippversenyében 5.helyen végeztem 32 nyertes 5 vesztes tipp.Ami szép: minden tippjátékban megjátszott tenisz tippem nyertes volt.
Január végi visszatérésem óta a legsikeresebb hónapnak tekintem a "nevetséges" tiszta nyereség ellenére,mert mindig a bankhoz kell viszonyítani az eredményességet,és a 697ft-os induló bankhoz képest ez mesés eredmény.